UJ a obóz zerowy?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
boski
Posty: 53
Rejestracja: 23 lip 2009, o 11:35

UJ a obóz zerowy?

Post autor: boski »

W Łodzi już trąbią wszem i wobec o obozie zerowym:) czy w Krk jest/bd coś takiego?gt
Awatar użytkownika
siouxsiesioux
Posty: 110
Rejestracja: 2 lip 2009, o 09:11

Re: UJ a obóz zerowy?

Post autor: siouxsiesioux »

Parę uczelni się skrzyknęło i ja osobiście (z Wrocka) dostałam na maila zaproszenie na takie oto cuś
UJ też nad tym roztacza opiekę.
Awatar użytkownika
Selen
Posty: 109
Rejestracja: 26 cze 2009, o 13:23

Re: UJ a obóz zerowy?

Post autor: Selen »

Jest też obóz sportowy w Ogongach koło Węgorzewa jakoś na początku sierpnia. Jadąc na niego można zaliczyć pierwszy semestr wfu czy jakoś tak. Wybiera się ktoś?
Awatar użytkownika
Delirium
Posty: 70
Rejestracja: 9 lip 2008, o 08:12

Re: UJ a obóz zerowy?

Post autor: Delirium »

Selen pisze:Jest też obóz sportowy w Ogongach koło Węgorzewa jakoś na początku sierpnia. Jadąc na niego można zaliczyć pierwszy semestr wfu czy jakoś tak. Wybiera się ktoś?
Ja jadę
Awatar użytkownika
sasanka55
Posty: 290
Rejestracja: 8 mar 2009, o 10:22

Re: UJ a obóz zerowy?

Post autor: sasanka55 »

Selen pisze:obóz sportowy w Ogongach koło Węgorzewa
ja też jadę, ale na tydzień
Anelordina
Posty: 76
Rejestracja: 19 lip 2009, o 14:17

Re: UJ a obóz zerowy?

Post autor: Anelordina »

Selen pisze:obóz sportowy w Ogongach koło Węgorzewa
nie jadę termin mi nie leży więc nie miałam co się więcej zastanawiać
siouxsiesioux pisze:Parę uczelni się skrzyknęło i ja osobiście (z Wrocka) dostałam na maila zaproszenie na takie oto cuś
UJ też nad tym roztacza opiekę.
i tu problem bo właściwie poważnie się nad tym zastanawia(ła)m. Komplikuje się sam dojazd (bo łatwiej bym miała żeby się dostać do Gliwic lub Kato na transport zorganizowany niż Krk) i druga rzecz która mnie zniechęciła to to, że myślałam, że skoro to taka zbieranka z całej Polski i tylu różnych kierunków/wydziałów to i tak będzie zero ludzi z samego (naszego) lekarskiego.
Awatar użytkownika
Selen
Posty: 109
Rejestracja: 26 cze 2009, o 13:23

Re: UJ a obóz zerowy?

Post autor: Selen »

Anelordina pisze:druga rzecz która mnie zniechęciła to to, że myślałam, że skoro to taka zbieranka z całej Polski i tylu różnych kierunków/wydziałów to i tak będzie zero ludzi z samego (naszego) lekarskiego.
Będzie przynajmniej jedna z naszego lekarskiego bo ja się wybieram Ale właśnie też się boję tego, że zbyt wiele osób od nas nie będzie.
Awatar użytkownika
boski
Posty: 53
Rejestracja: 23 lip 2009, o 11:35

Re: UJ a obóz zerowy?

Post autor: boski »

Zapisałyście się już? Wypadałoby kogoś do akedmika sobie poszukać, mimo że wnioski rozpatrzą podobno dopiero w połowie września -.-
Awatar użytkownika
Selen
Posty: 109
Rejestracja: 26 cze 2009, o 13:23

Re: UJ a obóz zerowy?

Post autor: Selen »

Ja się zapisałam. A Ty boski jedziesz?
Anelordina
Posty: 76
Rejestracja: 19 lip 2009, o 14:17

Re: UJ a obóz zerowy?

Post autor: Anelordina »

Wygląda na to, że jest światełko w tunelu i może by było trochę ludzi z Krk.
Awatar użytkownika
Delirium
Posty: 70
Rejestracja: 9 lip 2008, o 08:12

Re: UJ a obóz zerowy?

Post autor: Delirium »

boski pisze:Zapisałyście się już? Wypadałoby kogoś do akademika sobie poszukać, mimo że wnioski rozpatrzą podobno dopiero w połowie września
Znajdziesz w kolejce jak będziesz czekał 6 godzin żeby się zakwaterować

A co do campusu akademickiego w Solinie hm IMO lepszy jest wypad do ogonek - jeden semestr Wfu zaliczony , no i na obozie większość osób będzie z CMUJ

Jeszcze jest jeden wyjazd integracyjny UJ mianowicie do Jaworek koło Szczawnicy w dniach 23-27 września
Anelordina
Posty: 76
Rejestracja: 19 lip 2009, o 14:17

Re: UJ a obóz zerowy?

Post autor: Anelordina »

ehh jak widzę (.)Atrakcje: Piesze wędrówki (.) to już mi się podoba
Awatar użytkownika
boski
Posty: 53
Rejestracja: 23 lip 2009, o 11:35

Re: UJ a obóz zerowy?

Post autor: boski »

Mysle cały czas. Za szybko te wakacje upływaja Ale gdzies bym sie zintegrował. Co do kolejki to to samo powiedizła mi przesympatyczna pani akademikowa O.o ale jakby sie spiknac z kims na obozie to wiaomo ze inaczej niz po 30 min rozmowy:) btw. Delirium Ty w akademiku mieszkasz tam na prokocimiu?

Jaworki tez fajna sprawa. Kwestia tylko ilu z CM bd.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 10 gości