przeniesienie z zabrza do poznania

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
martucha06
Posty: 4
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 12:53

przeniesienie z zabrza do poznania

Post autor: martucha06 »

czy ktos z Was wie czy mozliwe jest przeniesienie po pierwszym roku leku z zabrza do poznania?:)
salamandra
Posty: 68
Rejestracja: 28 lip 2008, o 17:14

Re: przeniesienie z zabrza do poznania

Post autor: salamandra »

Nie ma szansy.bo w Zabrzu anatomia trwa 3 semestry.Najłatwiej przenieść sie po 2 roku,bo wtedy w większości uczelni są wyrównane różnice programowe.
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: przeniesienie z zabrza do poznania

Post autor: dzoners »

salamandra, w Poznaniu też trwa 3 semestry

Ale i tak będzie ciężko.
Sam chcę coś takiego zrobić po 2 roku i mam nadzieję, że trzeba się będzie tam ponownie zrekrutować po prostu d
bez-cukru
Posty: 80
Rejestracja: 12 lip 2009, o 16:52

Re: przeniesienie z zabrza do poznania

Post autor: bez-cukru »

mnie też interesuje ten temat. czy na chwilę obecną żeby się przenieść trzeba się TYLKO dostać zgodnie z obowiązującymi zas. rekerutacji na daną uczelnię czy dodatkowo jeszcze pisać podania do obu dziekanow?
salamandra
Posty: 68
Rejestracja: 28 lip 2008, o 17:14

Re: przeniesienie z zabrza do poznania

Post autor: salamandra »

Skoro anatomia też trwa 3 semestry to pewnie wypadałoby porównać egzaminy z 1i 2 semestru w Zabrzu i Poznaniu.Nie wiem czy nie trzeba ponownie startować w rekrutacji a potem (w przypadku dostanie się) składać prośby do dziekana o przeniesienie na 2 rok.Znam osobę,która po 3 roku w Zabrzu chciała się przenieść i w jej przypadku podobno wystarczyła prośba do dziekana (podobno).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 10 gości