informacja o przyjęciu na studia

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
jaania
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2009, o 20:54

informacja o przyjęciu na studia

Post autor: jaania »

Jestem tu nowa, więc na początek chciałam się przywitać

A teraz do rzeczy: podobno powinniśmy dostać listownie informację o przyjęciu na studia. Ja jeszcze czegoś takiego nie dostałam i trochę się martwię, że może cos jest nie tak z moimi dokumentami. Czy Wy już otrzymaliście taki list?

I jeszcze jedno. Czy jeśli zaniosłam odpis śwaidectwa z cke, to muszę dostarczyć oryginał. Przy składaniu papierów nikt mi o czymś takim nie mówił, ale podobno takie są wymagania
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: informacja o przyjęciu na studia

Post autor: Medycyna Lwów »

jaania pisze: A teraz do rzeczy: podobno powinniśmy dostać listownie informację o przyjęciu na studia. Ja jeszcze czegoś takiego nie dostałam i trochę się martwię, że może cos jest nie tak z moimi dokumentami. Czy Wy już otrzymaliście taki list?
spokojnie, na pewno dostaniesz. Jak dostałaś się z kolejnych rekrutacji i czym dalej od wa-wy mieszkasz tym będzie to później.
jaania pisze: I jeszcze jedno. Czy jeśli zaniosłam odpis śwaidectwa z cke, to muszę dostarczyć oryginał. Przy składaniu papierów nikt mi o czymś takim nie mówił, ale podobno takie są wymagania.
jak wzięli odpis to musi im wystraczyć
jaania
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2009, o 20:54

Re: informacja o przyjęciu na studia

Post autor: jaania »

Dostałam się z pierwszej rekrutacji, ale mieszkam w Łodzi, to może dlatego. Dzięki
~ruda
Posty: 70
Rejestracja: 23 maja 2009, o 14:26

Re: informacja o przyjęciu na studia

Post autor: ~ruda »

Chyba jeszcze nie wysylali w ogole tych powiadomien, bo nie znam nikogo kto by juz dostal
nitrousoxide
Posty: 8
Rejestracja: 1 lip 2009, o 12:38

Re: informacja o przyjęciu na studia

Post autor: nitrousoxide »

Właśnie odebrałem kopertę z informacją o przyjęciu na stomatologię!
Na na stemplu jest data 28 lipca, a zostałem przyjęty z pierwszej listy.
~ruda
Posty: 70
Rejestracja: 23 maja 2009, o 14:26

Re: informacja o przyjęciu na studia

Post autor: ~ruda »

Czyli w przyszlym tygodniu powinnismy juz podostawac Pewnie wysylali za jednym zamachem wszystkim, nie biorac pod uwage z ktorej listy sie ktos dostal
Awatar użytkownika
Anex
Posty: 679
Rejestracja: 25 paź 2006, o 18:24

Re: informacja o przyjęciu na studia

Post autor: Anex »

Dzwoniłam dzisiaj do WUMu i informacje dla kierunku lekarskiego wysłali 4 dni temu, więc w przyszłym tygodniu powinny już być.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: informacja o przyjęciu na studia

Post autor: a_niap »

Co wam sie tak spieszy?
dzierzankaaa
Posty: 9
Rejestracja: 31 lip 2009, o 20:41

Re: informacja o przyjęciu na studia

Post autor: dzierzankaaa »

Tak szczerze, to mi się nie spieszy
A co w ogóle ta informacja zawiera? Tylko suche zawiadomienie o przyjęciu na studia, czy też jakieś, no nie wiem, plany zajęć:p? Jeśli nie, to gdzie takie rzeczy możemy dostać i odebrać legitymację? Przepraszam za mnogość pytań niekoniecznie do tematu i dziękuje za odpowiedź:)
anello
Posty: 20
Rejestracja: 7 lip 2009, o 15:29

Re: informacja o przyjęciu na studia

Post autor: anello »

dostałam właśnie informację o przyjęciu na lekarski: Wydział II
andziam
Posty: 9
Rejestracja: 5 lip 2009, o 11:22

Re: informacja o przyjęciu na studia

Post autor: andziam »

ja dostałam taką samą informację, jak koleżanka wyżej, ale chcę przenieść się na I WL. jeśli ktoś, kto dostał się na IWL, chce przenieść się na IIWL, proszę o kontakt na pw
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: informacja o przyjęciu na studia

Post autor: Medycyna Lwów »

ja dostałam taką samą informację, jak koleżanka wyżej, ale chcę przenieść się na I WL. jeśli ktoś, kto dostał się na IWL, chce przenieść się na IIWL, proszę o kontakt na pw
w historii uczelni udało się to aż jednej osobie do tej pory. generalnie nikt się z I na II przenosić raczej nie chce.
anello
Posty: 20
Rejestracja: 7 lip 2009, o 15:29

Re: informacja o przyjęciu na studia

Post autor: anello »

dlaczego? II jest jakiś trefny?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości