stoma w lublinie- integracja

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
miodzio89
Posty: 16
Rejestracja: 4 sie 2009, o 12:18

Re: stoma w lublinie- integracja

Post autor: miodzio89 »

Nie, zapomnij dynamitka o wiejskiej chustce] szkoda że musi być biała a nie np w kwiatyD albo w czachy:D pasowalaby na anatomie:P A co do ksiązek to nie radze ogarniac juz bochenka bo tak naprawde i tak zapomnisz do pierwszego kolosa a poza tym mysle ze i tak dopiero na zajeciach wejdziemy w rytm nauki:D na wakacjach to zadna nauka.jeszcze zdążycie się zadziobać na amen] ale jesli chodzi o wypozyczanie no to pospieszcie sie bo nic nie zostanie. ja juz sobie ksiazki zamowilam a poza tym nie mam nic wiecej, nawet gdzie mieszkac.]
Awatar użytkownika
dynamitka
Posty: 108
Rejestracja: 9 lip 2009, o 08:53

Re: stoma w lublinie- integracja

Post autor: dynamitka »

a no to jeszcze chusta też żałuję, że tylko białe musi być wszystko np widziałam dzisiaj sliczny fartuch taki dopasowany i w ogóle, ale był błęktiny nie może być taki nie?
no co do uczenia to mam takie samo zdanie miodzio
Flowery90
Posty: 17
Rejestracja: 17 cze 2009, o 21:53

Re: stoma w lublinie- integracja

Post autor: Flowery90 »

miodzio89, ja nie mam współlokatorki w DS4, bo zrezygnowała. ale za późno pisze
miodzio89
Posty: 16
Rejestracja: 4 sie 2009, o 12:18

Re: stoma w lublinie- integracja

Post autor: miodzio89 »

Nie wiem czy zapozno, bo ja jeszcze nie dostalam akademika:| dopiero w trzecim terminie beda mnie rozpatrywac:P ale jak cos to mozemy razem zamieszkac mi bardzo zalezy na tym by byc w pokoju z kims z kierunku, a jakby byl z tej samej gr to juz lol:D:) razem to razniej] wiem co mowie bo juz raz przez to przechodzilam]
poziomkakj
Posty: 14
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 18:06

Re: stoma w lublinie- integracja

Post autor: poziomkakj »

Miodzio89 mozesz napisac jakie ksiazki zamowiłas? Przypuszczam ze skoro zamowilas to orientujesz sie w temacie, ktore sa najwaznejsze? Moglabys wymienic?
miodzio89
Posty: 16
Rejestracja: 4 sie 2009, o 12:18

Re: stoma w lublinie- integracja

Post autor: miodzio89 »

Ja zamowilam bochenka wszystkie tomy czyli z tego co wiem jest ich 5:) atlasy anatomiczne sobboty 1 i 2 tom, atlas pasożytów człowieka, choroby pasożytnicze oraz modelarstwo i rysunek w protetyce stomatologicznej ale to ostatnie to nie wiem czy az tak potrzebne] ale juz nie wiedzialam co wiecej zamawiać:P
Awatar użytkownika
dynamitka
Posty: 108
Rejestracja: 9 lip 2009, o 08:53

Re: stoma w lublinie- integracja

Post autor: dynamitka »

a nie wiesz może czy dużo zostało jeszcze tych atlasów (sobotty i pasożytów) ?
Parasolka12
Posty: 4
Rejestracja: 14 wrz 2009, o 15:38

Re: stoma w lublinie- integracja

Post autor: Parasolka12 »

mam nadzieję ze nie zadam zbyt osobistego pytania ale po prostu chciała bym wiedzieć czy mam jakiekolwiek szanse w przyszłości się dostac na stomatologię i dla tego pytam was, obecne już studentki jak wam poszła matura
wiem że co roku jest trochę inny próg ale chcę wiedzieć orientacyjnie ile miałyście procent
miodzio89
Posty: 16
Rejestracja: 4 sie 2009, o 12:18

Re: stoma w lublinie- integracja

Post autor: miodzio89 »

Trzeba bylo mieć w tym roku 170 pkt w lublinie czyli np ja mialam 90 z bioli i 80 z chemii:) ale w tamtym roku bylo np w bialymstoku 158 wiec duzo mniej w tym roku jest tam 169. na stronach uczelni mozna znalezc progi punktowe
poziomkakj
Posty: 14
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 18:06

Re: stoma w lublinie- integracja

Post autor: poziomkakj »

Miodzio89 dzieki za odpowiedz.
Pytanie do tych, ktorzy zarejestrowali sie juz w systemie opac. Czy spokojnie sie mozecie logowac i czy wogole włacza sie wam strona glowna? Od wczoraj w nocy mam problem zeby sie dostac na storone. Dzisiaj dopiero wlaczyla mi sie storna glowna, ale po wpisaniu numeru karty i hasla, nasteona storna sie juz nei wlacza.Mam wraznie, ze serwer jest przeciazony czy to nmozliwe wogole? Macie tez taki problem?
miodzio89
Posty: 16
Rejestracja: 4 sie 2009, o 12:18

Re: stoma w lublinie- integracja

Post autor: miodzio89 »

Nie mam pojecia ile tych atlasow zostalo, jak zamawialam bylo sporo ale to bylo jakis czas temu.
Awatar użytkownika
dynamitka
Posty: 108
Rejestracja: 9 lip 2009, o 08:53

Re: stoma w lublinie- integracja

Post autor: dynamitka »

miejmy nadzieję, że coś zostanie
a co do przeciążenia serwerów to myślę, że to bardzo możliwe, w końcu wszystkie pierwszoroczniaki się logują
poziomkakj
Posty: 14
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 18:06

Re: stoma w lublinie- integracja

Post autor: poziomkakj »

Wiecie moze w ktorych grupach jestescie? Listy podobno mialy byc wywieszone 25 wrzesnia. Kurcze, niestety nie udalo mi sie w bibliotece zarezerwowac ani Atlasu Pasozytow, ani Chorob Pasozyniczych Alicji Buczek.powinnam kupic czy wystarczy ze sobie podskocze co biblioteki jak bedzie potrzeba i skseruje jakies tam fragmenty wymagane w danym momencie? Obie ksiazki kosztuja razem ok.300 zl , a uzywane pewnie ok.200, szkoda troche kupowac
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość