Co zrobić...?

HornedFox
Posty: 31
Rejestracja: 25 maja 2009, o 19:02

Re: Co zrobić...?

Post autor: HornedFox »

Problem w tym, że te sposoby na mojego nie działają i pozostaje mi wierzyć, że po kolejnym odrobaczeniu będzie lepiej.
Awatar użytkownika
malwka
Posty: 536
Rejestracja: 30 lip 2006, o 13:16

Re: Co zrobić...?

Post autor: malwka »

A lakcid próbowałeś?
Granhero
Posty: 21
Rejestracja: 27 lip 2009, o 12:41

Re: Co zrobić...?

Post autor: Granhero »

malwka pisze:A lakcid próbowałeś?
To już lepiej kup Nifuroksazyd
HornedFox
Posty: 31
Rejestracja: 25 maja 2009, o 19:02

Re: Co zrobić...?

Post autor: HornedFox »

Nie, na razie tylko jedzenie próbowałem tj. marchew kości i coś tam jeszcze D za 4 dni ide do veta na 2 szczepienie odrobaczenie i rady D
Granhero
Posty: 21
Rejestracja: 27 lip 2009, o 12:41

Re: Co zrobić...?

Post autor: Granhero »

HornedFox pisze:Nie, na razie tylko jedzenie próbowałem tj. marchew kości i coś tam jeszcze D za 4 dni ide do veta na 2 szczepienie odrobaczenie i rady D
Żadnych kości, proszę Cię, to nic nie pomaga. Kości wręcz czasem mogą powodować rozwolnienie. Wizyta u weta będzie najsłuszniejszym rozwiązaniem
HornedFox
Posty: 31
Rejestracja: 25 maja 2009, o 19:02

Re: Co zrobić...?

Post autor: HornedFox »

Byłem dzisiaj u weterynarza. Powiedział, że przyczyną może być tylko jedno odrobaczenie albo złe dokarmianie (zmieniam karmę na suchą). Teraz nie mam nawet pewności, że kupiłem owczarka niemieckiego, być może to jakiś mieszaniec | Na umowie której (tak wiem jestem debilem) nie przeczytałem wcześniej z podekscytowania, nie jest napisane, że to owczarek niemiecki tylko pies o jego cechach -.-
Granhero
Posty: 21
Rejestracja: 27 lip 2009, o 12:41

Re: Co zrobić...?

Post autor: Granhero »

Mieszańce nie są złe, nie przejmuj się.
Widzisz, miałem racje, że to wina pasożytów lub złej karmy
HornedFox
Posty: 31
Rejestracja: 25 maja 2009, o 19:02

Re: Co zrobić...?

Post autor: HornedFox »

No ale, eh. Ja nie chcę mieszańca jak się okaże, że to nie jest czystej rasy owczarek to oczywiście go nie wyrzucę, ale nie będę mu zbytnio ufał i moje wymagania co do niego spadną. : ( Co do kup, to nic się nie zmieniło, a dzisiaj już go odrobaczył drugi raz.
Awatar użytkownika
malwka
Posty: 536
Rejestracja: 30 lip 2006, o 13:16

Re: Co zrobić...?

Post autor: malwka »

Chciałeś psa, o wymaganym przez Ciebie wyglądzie i o charakterze, który można mniej więcej przewidzieć (przegląd hodowlany) a kupiłeś psa w pseudo Skąd go masz? Myślałam, że jesteś świadomy, że to kundel.
Granhero
Posty: 21
Rejestracja: 27 lip 2009, o 12:41

Re: Co zrobić...?

Post autor: Granhero »

malwka pisze:Chciałeś psa, o wymaganym przez Ciebie wyglądzie i o charakterze, który można mniej więcej przewidzieć (przegląd hodowlany) a kupiłeś psa w pseudo Skąd go masz? Myślałam, że jesteś świadomy, że to kundel.
Weź już go nie dołuj dobrze? Nie każdy jest specjalistą w dziedzinie psów, poza tym był podekscytowany i mógł pod wpływem emocji się pomylić.

Co do tych kup to zrób mu badanie kału na obecność pasożytów, badanie te można zrobić w każdej lecznicy weterynaryjnej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości