anatomia trzeci termin...

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
pudziaszko
Posty: 4
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 10:05

anatomia trzeci termin...

Post autor: pudziaszko »

Jak to jest jeśli obleje się poprawkę egzaminu z anatomii Jest trzeci termin A czy trzeba złożyć jakieś podanko dodadkowo Jeśli tak to do kogo? i jak wygląda to zaliczenie?
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: anatomia trzeci termin...

Post autor: Medycyna Lwów »

trzeci termin to egzamin komisyjny w obecności profesora i dziekana - zdecydowanie nie polecam. Niezdanie go oznacza skreślenie z listy studentów.
pudziaszko
Posty: 4
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 10:05

Re: anatomia trzeci termin...

Post autor: pudziaszko »

oj no właśnie mi się trafiło cóz.blondynka
tzn mam złożyć podanie do dziekanatu i czekać na pozytywne rozpatrzenie prośby? i wtedy dopiero poznam termin?
a trudno to zdać?
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: anatomia trzeci termin...

Post autor: Medycyna Lwów »

jak nie będziesz umiała to nie zdasz i nie nastawiaj się na banalne pytania. W zeszłym roku dużo osób nie zdało i ponoć było strasznie. Podania chyba składać nie musisz, bo komis przysługuje każdemu, ale lepiej się upewnij.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: anatomia trzeci termin...

Post autor: a_niap »

pudziaszko pisze:oj no właśnie mi się trafiło cóz.blondynka
U kogo zdawalas?

Podania skladac nie trzeba, najlepiej zapytac w sekretariacie kiedy ewnetualnie bedzie taki termin.

Pytania nie beda banalne, ale raczej nie powinny byc wredne. Chyba ze wchodzisz na koncu a po drodze ktos zdenerwuje profesora. W razie czego mozna pisac podanie o kolejny jeszcze termin, tzw dziekanski.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: anatomia trzeci termin...

Post autor: Medycyna Lwów »

a_niap pisze:W razie czego mozna pisac podanie o kolejny jeszcze termin, tzw dziekanski.
nie można, skończyli już z tym - rok temu ludzie myśleli że tak będzie a się oakzało inaczej i był płacz i zgrzytanie zębów.
Co do pytań to takie miała koleżanka: piętra krtani (po łacinie), odpływ chłonki z żołądka, z macicy, staw nadgarstkowo-promieniowy ręki (b. dokładnie) do tego omówić struktury na rycinie z brzucha i miednicy i chyba unaczynienie przepony.
a_niap pisze:U kogo zdawalas?
przecież wystarczyło nie zdać szpilek.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: anatomia trzeci termin...

Post autor: a_niap »

Kaamil pisze:nie można, skończyli już z tym - rok temu ludzie myśleli że tak będzie a się oakzało inaczej i był płacz i zgrzytanie zębów.
A to dziwne, bo w tym roku jedna z asystentek nam powiedziala ze takie cos nadal funkcjonuje. Obecna pani dziekan jest bardzo przyjazna studentom, wiec mysle ze jak sie porzadnie uargumentuje to nie bedzie z tym problemu zeby dostac taki termin. No chyba ze bedzie potrrzebna zgoda kieownika katerdy anatomii, tak jak w przypadku piątego terminu kolokwium komisyjnego - wtedy juz gorzej, bo on nie jest przyjazny dla studentów.
Zreszta, nie ma sie co martwic na zapas.
Kaamil pisze:przecież wystarczyło nie zdać szpilek.
Racja, zapomnialam.
pudziaszko
Posty: 4
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 10:05

Re: anatomia trzeci termin...

Post autor: pudziaszko »

Ano własnie. bo byłam w sekretariacie anatomicum zapytać się o ten komis i bardzo miło i pomocnie powiedziano mi, że nie udzielą mi potrzebnych informacji i mam se poczytać regulamin uczelni a tam wprawdzie jest napisane że po poprawce trza złożyć wniosek o komis i dziekan wyznacza termin. no tak student pierwszego roku to debil, od razu powinien wszystko wiedziec ach ta biurokracja.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: anatomia trzeci termin...

Post autor: Medycyna Lwów »

a_niap pisze:Obecna pani dziekan jest bardzo przyjazna studentom, wiec mysle ze jak sie porzadnie uargumentuje to nie bedzie z tym problemu zeby dostac taki termin.
jasne - żadnych terminów nie ma zwłaszcza, za nowego dziekana, który nie lubi takiego dziadostwa, zresztą jak sam profesor. Nauczyć się porządnie i zdać, a jak nie to trudno.
pudziaszko
Posty: 4
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 10:05

Re: anatomia trzeci termin...

Post autor: pudziaszko »

no tak to już ostatnia szansa.
a wy za pierwszym razem zdaliście, nie Mistrze. może ktoś pójdzie za mnie
dzieki za wszystkie informacje pozdrawiam
acetylocholina91
Posty: 26
Rejestracja: 10 lut 2011, o 21:59

Re: anatomia trzeci termin...

Post autor: acetylocholina91 »

słuchajcie, jak to jest w tej chwili? są te kolejne terminy po 3? jak wygląda komis? ciężkie są pytania? odpowiedzcie prosze
acetylocholina91
Posty: 26
Rejestracja: 10 lut 2011, o 21:59

Re: anatomia trzeci termin...

Post autor: acetylocholina91 »

Możecie podać jakieś przykładowe pytania z egzaminów komisyjnych z anatomii? będę bardzo wdzięczna
acetylocholina91
Posty: 26
Rejestracja: 10 lut 2011, o 21:59

Re: anatomia trzeci termin...

Post autor: acetylocholina91 »

czy jeśli zda się szpilki na drugim terminie, to na trzecim, czyli egzaminie komisyjnym już nie trzeba odpowiadać z atlasu"? tylko sama teoria?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości