Weterynaria 2010

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Catherine90
Posty: 31
Rejestracja: 2 sie 2009, o 17:28

Re: Weterynaria 2010

Post autor: Catherine90 »

kasion pisze:To zaświadczenie lekarskie MUSI być z medycyny pracy, dwa lata temu takowe załatwiałam i dr z przychodni mnie odesłała do mp.
a dużo badań musiałaś robić?
kasion
Posty: 13
Rejestracja: 5 lip 2010, o 12:16

Re: Weterynaria 2010

Post autor: kasion »

Nie musiałam, bo mam znajomości i po prostu dostałam wypisaną karteczkę. :p
Jak jeszcze dr z przychodni myślała, że może mi to podpisać to spojrzała w zęby, zapytała czy nie mam jakiś chorób i alergii przede wszystkim.
Catherine90
Posty: 31
Rejestracja: 2 sie 2009, o 17:28

Re: Weterynaria 2010

Post autor: Catherine90 »

a to Ci dobrze:P bo na jakimś innym forum ludzie pisali, że musieli pełno badań robić na wete:| a mi się zbytnio nie uśmiecha latać po lekarzach bez sensu
paczek
Posty: 23
Rejestracja: 2 sie 2009, o 22:54

Re: Weterynaria 2010

Post autor: paczek »

I musimy zrobić to przed złożeniem papierów, czy później dostaniemy skierowanie?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria 2010

Post autor: Korczaszko »

Heh ja lek med pracy nie widziałam, zaświadczenie wypisała pielęgniarka, a potem zaniosła je do lekarza, który je podbił. Nawet nie wiem czy to była kobieta czy mężczyzna. Zapłaciłam 30zł za nic.

Koleżanka w Łodzi robiła b. dużo badań.

Swoje zaświadczenie zaniosłam ze wszystkimi dokumentami jeszcze w lipcu, ale inni mi mówili, że jak się dostali to dostawali skierowania Są przychodnie, że bez skierowania z uczelni nie przyjmą.

Wybranie dokumentów, nie powinno stanowić problemu, ale raczej trzeba to zrobić osobiscie
kasion
Posty: 13
Rejestracja: 5 lip 2010, o 12:16

Re: Weterynaria 2010

Post autor: kasion »

Nie mam pojęcia jak jest teraz, ja dwa lata temu to załatwiałam, kiedy jeszcze do Olsztyna się wysyłało papiery przed wynikami rekrutacji.
Catherine90
Posty: 31
Rejestracja: 2 sie 2009, o 17:28

Re: Weterynaria 2010

Post autor: Catherine90 »

nie wiem jak jest w innych miastach, ale w Lublinie na stronie pisze że dadzą skierowanie przy składaniu papierów i zaświadczenie trzeba będzie przynieść dopiero w październiku.
Awatar użytkownika
kamilorni
Posty: 539
Rejestracja: 10 maja 2010, o 15:22

Re: Weterynaria 2010

Post autor: kamilorni »

huhu, czytaliście jakie są progi na lekarskim w Poznaniu?
180 Jak tak dalej pójdzie, to na weterynarii będzie gro niespełnionych lekarskich marzeń
a pierwsza lista na weterynarię już jutro.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria 2010

Post autor: Korczaszko »

kamilorni, w tamtym byl ponoc 183, wiec spadl o te 3 pkt, poza tym łódź miała dość niski
Awatar użytkownika
kamilorni
Posty: 539
Rejestracja: 10 maja 2010, o 15:22

Re: Weterynaria 2010

Post autor: kamilorni »

Korczaszko pisze:kamilorni, w tamtym byl ponoc 183, wiec spadl o te 3 pkt, poza tym łódź miała dość niski

jakoś troszkę mi ulżyło nie noja się ogólnie nie znam na progach lekarskich i nie zaprzeczę, że nieco mnie to zaskoczyło. Dzięki
Catherine90
Posty: 31
Rejestracja: 2 sie 2009, o 17:28

Re: Weterynaria 2010

Post autor: Catherine90 »

a gdzie na wecie jutro są wyniki? bo Lublin dopiero w piątek w każdym razie dajcie jutro znać jaki próg)
zuo
Posty: 64
Rejestracja: 11 sty 2010, o 16:24

Re: Weterynaria 2010

Post autor: zuo »

Jutro Wrocław : )
Materiego
Posty: 64
Rejestracja: 30 lis 2009, o 10:27

Re: Weterynaria 2010

Post autor: Materiego »

Olsztyniaki, pytanie do was. W w wynikach matur pojawił się taki bajer: Następujące wyniki zostały pobrane z Krajowego Rejestru Matur, lecz nie pisze %, jedynie poziom z jakich zdawałem dany przedmiot.

W roku 2010 podwyższałem wynik z 2 przedmiotów, poprawiłem tylko jeden. Z jednego wpisałem ten poprawiony do wyników na uwm, z drugiego tego co nie poprawiłem, wpisałem zeszłoroczny, który był wyższy.

KRM to uwzględnił? Nie chce lipy i zdenerwowania jak ten rejestr poda mi stare wyniki i będę miał zeszłoroczne 362 pkty zamiast tegorocznych 404 /
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości