Weterynaria 2010

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
kocilapki
Posty: 201
Rejestracja: 21 maja 2010, o 09:44

Re: Weterynaria 2010

Post autor: kocilapki »

Materiego, w miejscu nowa matura numer dokumentu jest dopisane, że W przypadku zdawania egzaminów poprawkowych, prosimy o podanie numeru matury, oraz wszystkich aneksów (oddzielonych przecinkami)". Jeśli tak podałeś nr aneksu, to chyba nie masz się o co martwić.
Materiego
Posty: 64
Rejestracja: 30 lis 2009, o 10:27

Re: Weterynaria 2010

Post autor: Materiego »

Podałem ten nr Mam nadzieję, że uwm niczego nie spierdzieli.
Awatar użytkownika
pyra
Posty: 50
Rejestracja: 1 lip 2010, o 17:35

Re: Weterynaria 2010

Post autor: pyra »

kamilorni, z góry Cię przepraszam, jeśli niechcący trafię na wetę z powodu niespełnionego marzenia lekarskiego
(a tak serio, wciąż się waham między wet a lek. akurat wczorajsze wyniki na UM Poznań wybiły mi to miasto z głowy-tak przy okazji, moje miasto -.- ale czekam na Bydgoszczd)

a Wy do ilu miast składaliście na wet? gdzie najłatwiej się dostać?
Awatar użytkownika
kamilorni
Posty: 539
Rejestracja: 10 maja 2010, o 15:22

Re: Weterynaria 2010

Post autor: kamilorni »

pyra pisze:kamilorni, z góry Cię przepraszam, jeśli niechcący trafię na wetę z powodu niespełnionego marzenia lekarskiego
(a tak serio, wciąż się waham między wet a lek. akurat wczorajsze wyniki na UM Poznań wybiły mi to miasto z głowy-tak przy okazji, moje miasto -.- ale czekam na Bydgoszczd)

a Wy do ilu miast składaliście na wet? gdzie najłatwiej się dostać?
zapewne teraz będziesz dla nas konkurencją
napisz ile masz punktów, to Ci powiemy
Awatar użytkownika
pyra
Posty: 50
Rejestracja: 1 lip 2010, o 17:35

Re: Weterynaria 2010

Post autor: pyra »

mam 167.
i chęcią zwolnię miejsce jeśli Bydgoszcz mi na to pozwoli. mówię Ci, może być nawet Twoje, tylko zrób coś żebym się na lekarski do Bydgo dostałaxd
Awatar użytkownika
kamilorni
Posty: 539
Rejestracja: 10 maja 2010, o 15:22

Re: Weterynaria 2010

Post autor: kamilorni »

pyra pisze:mam 167.
i chęcią zwolnię miejsce jeśli Bydgoszcz mi na to pozwoli. mówię Ci, może być nawet Twoje, tylko zrób coś żebym się na lekarski do Bydgo dostałaxd
haha mogę się jedynie pomodlić
A na weterynarię dostaniesz się chyba wszędzie.
Awatar użytkownika
kamilorni
Posty: 539
Rejestracja: 10 maja 2010, o 15:22

Re: Weterynaria 2010

Post autor: kamilorni »

Harmonogram rekrutacji (Olsztyn)

Lp. Etapy postępowania kwalifikacyjnego Termin
1. Rejestracja w systemie IRK 14.06 – 4.07.2010 r.
2. Dokonanie opłaty rekrutacyjnej do 4.07.2010 r.
3. Egzaminy ustne dla kandydatów posiadających świadectwo maturalne uzyskane za granicą 12.07.2010 r.
4. Ogłoszenie list kandydatów kwalifikowanych do przyjęcia 15.07.2010 r.
5. Potwierdzenie zamiaru studiowania przez dostarczenie wymaganych dokumentów do 22.07.2010 r.
6. Ogłoszenie list kandydatów kwalifikowanych do przyjęcia na studia w ramach uzupełnienia limitów naboru
– etap I 23. 07.2010 r.
7. Potwierdzenie zamiaru studiowania przez dostarczenie wymaganych dokumentów dla kandydatów kwalifikowanych do
przyjęcia na studia w ramach uzupełnienia limitów naboru – etap I do 28.07.2010 r.
8. Ogłoszenie list kandydatów kwalifikowanych do przyjęcia na studia w ramach uzupełnienia limitów naboru
– etap II 29.07. 2010 r.
9. Potwierdzenie zamiaru studiowania przez dostarczenie wymaganych dokumentów dla kandydatów kwalifikowanych do
przyjęcia na studia w ramach uzupełnienia limitów naboru – etap II do 2.08.2010 r.
10. Ogłoszenie wyników naboru na studia stacjonarne 5.08.2010 r.

Czy oni sobie robią żarty? Ciekawe jak w weekend dojdą moje dokumenty prawie 400km jeśli się dostanę! Trzeba będzie jechać
zuo
Posty: 64
Rejestracja: 11 sty 2010, o 16:24

Re: Weterynaria 2010

Post autor: zuo »

Czemu w weekend? Przecież masz cały tydzień od 15 do 22 lipca. oO.
Awatar użytkownika
GAsiaG
Posty: 136
Rejestracja: 22 lip 2009, o 08:07

Re: Weterynaria 2010

Post autor: GAsiaG »

a ja mam takie pytanie: co się pisze przy uzasadnieniu w podaniu o akademik bo oprócz tego, że mam cholernie daleko to nic mi do głowy nie przychodzi:/
Lordrigar
Posty: 259
Rejestracja: 10 lip 2009, o 16:28

Re: Weterynaria 2010

Post autor: Lordrigar »

GAsiaG pisze:a ja mam takie pytanie: co się pisze przy uzasadnieniu w podaniu o akademik bo oprócz tego, że mam cholernie daleko to nic mi do głowy nie przychodzi:/
ja uzupelniam tylko rubryke, ze mam daleko
Awatar użytkownika
kamilorni
Posty: 539
Rejestracja: 10 maja 2010, o 15:22

Re: Weterynaria 2010

Post autor: kamilorni »

zuo pisze:Czemu w weekend? Przecież masz cały tydzień od 15 do 22 lipca. oO.
chodzi o drugą i trzecią listę, bo na pierwszej napewno mnie nie będzie.
kasion
Posty: 13
Rejestracja: 5 lip 2010, o 12:16

Re: Weterynaria 2010

Post autor: kasion »

Wszędzie próg spadł, więc czemu ten Lublin taki dziwny? :p To Warszawiacy i Wrocławianie - zwalniajcie ładnie miejsca!
Mam nadzieję, że w Olsztynie też spadnie albo chociaż się nie zmieni.
Awatar użytkownika
paramylon
Posty: 42
Rejestracja: 25 sty 2009, o 13:00

Re: Weterynaria 2010

Post autor: paramylon »

ja zwalniam miejsce w Lublinie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości