Weterynaria 2010

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria 2010

Post autor: Korczaszko »

anolis, było to juz tysiac razy powtarzane / poszukaj
poza tym nie wiem co chesz wiecej, wieczorowe = dzienne płatne i tyle
Awatar użytkownika
Lady-Freakish
Posty: 145
Rejestracja: 31 maja 2010, o 15:55

Re: Weterynaria 2010

Post autor: Lady-Freakish »

anolis, Studia wieczorowe trwają 3 lata (6 semestrów). Po zaliczeniu VI semestru student studiów wieczorowych zostaje przeniesiony na studia stacjonarne.
Studentem studiów wieczorowych (płatnych) może zostać kandydat, który został dopuszczony do postępowania kwalifikacyjnego na Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW i uzyskał odpowiednią liczbę punktów z biologii oraz chemii (łącznie).
Opłata za każdy semestr studiów wynosi 4000 PLN (cztery tysiące złoty). Opłata, z wyjątkiem semestru pierwszego, winna być wniesiona przed rozpoczęciem każdego semestru. Termin płatności za pierwszy semestr zostanie podany w terminie późniejszym.
Nie wniesienie opłaty w wyznaczonych terminach jest równoznaczne z definitywną rezygnacją ze studiów.
Studentowi studiów wieczorowych przysługuje miejsce w domu studenta za odpłatnością.

tylko tyle moge napisać
ciri
Posty: 8
Rejestracja: 7 sie 2009, o 19:31

Re: Weterynaria 2010

Post autor: ciri »

Z tym, że akademik przysługuje ale tylko jeśli się spełni wymogi-dochody. Reszta tak jak na stacjonarnych tyle, że kieszeń uboższa
MPszenna
Posty: 6
Rejestracja: 15 cze 2010, o 15:39

Re: Weterynaria 2010

Post autor: MPszenna »

Materiego pisze:Dziwnego masz lekarza, ja zapłaciłem za takie zaświadczenie 1,50 i bez żadnych problemów
widzisz, a moja lekarz wyjeła mi na biurko rozporządzenie Ministra Zdrowia, z którego mi odczytała, że przychodnia lekarza rodzinnego NIE MA PRAWA dać takiego zaświadczenia, a uczelnia, która wymaga jedynie zaświadczenia od lekarza rodzinnego nie spełnia wymogów i naraża studentów. bla bla

Jednak pan z rekrutacji z Olsztyna powiedział mi, że w takim razie nie ma problemu i że dadzą mi skierowanie jak będę składać dokumenty.
Lordrigar
Posty: 259
Rejestracja: 10 lip 2009, o 16:28

Re: Weterynaria 2010

Post autor: Lordrigar »

Ja nawet tego 1,5zl nie dalem.
Awatar użytkownika
anolis
Posty: 4
Rejestracja: 1 lip 2010, o 11:45

Re: Weterynaria 2010

Post autor: anolis »

hej, czy wie ktoś może jak na chwilę obecną wyglądają progi na wet w Olsztynie i Lublinie Nigdzie nie mogę znaleźć info na ten temat, więc byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź. Z góry dzięki, pzdr
Awatar użytkownika
wiolek1991
Posty: 60
Rejestracja: 30 cze 2010, o 17:41

Re: Weterynaria 2010

Post autor: wiolek1991 »

anolis pisze:hej, czy wie ktoś może jak na chwilę obecną wyglądają progi na wet w Olsztynie i Lublinie Nigdzie nie mogę znaleźć info na ten temat, więc byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź. Z góry dzięki, pzdr

Lublin 414,3
Olsztyna nie chce mi się szukać, ale powinno być w tym temacie o progach i rekrutacji gdzieś na samym końcu
Awatar użytkownika
Apsik
Posty: 93
Rejestracja: 1 gru 2009, o 15:29

Re: Weterynaria 2010

Post autor: Apsik »

w Olsztynie 387
zarznieta_swinia
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2010, o 12:47

Re: Weterynaria 2010

Post autor: zarznieta_swinia »

w Lublinie będą jeszcze przyjmować ludzi, w tamtym roku pod koniec sierpnia dzwonili do ludzi i kazali przywozic dokumenty.
Awatar użytkownika
anolis
Posty: 4
Rejestracja: 1 lip 2010, o 11:45

Re: Weterynaria 2010

Post autor: anolis »

dzięki wielkie za odpowiedź mam nadzieje, że z moim 376 do Olsztyna się załapę pzdr
Awatar użytkownika
kamilorni
Posty: 539
Rejestracja: 10 maja 2010, o 15:22

Re: Weterynaria 2010

Post autor: kamilorni »

a propo jeszcze zaświadczenia lekarskiego, to byłem dzisiaj w jego sprawie i, tak, jak to napisała MPszenna, pani przy rejestracji oznajmiła mi, że lekarz rodzinny nie wystawia takiego czegoś. MUSZĘ iść do lekarza medycyny pracy prywatnie. Chyba, że ze skierowaniem od uczelni, to wtedy już bez płacenia?
magga
Posty: 8
Rejestracja: 9 lip 2010, o 18:37

Re: Weterynaria 2010

Post autor: magga »

kamilorni pisze:a propo jeszcze zaświadczenia lekarskiego, to byłem dzisiaj w jego sprawie i, tak, jak to napisała MPszenna, pani przy rejestracji oznajmiła mi, że lekarz rodzinny nie wystawia takiego czegoś. MUSZĘ iść do lekarza medycyny pracy prywatnie. Chyba, że ze skierowaniem od uczelni, to wtedy już bez płacenia?
Do olsztyna się wybierasz jak rozumiem? to nigdzie nie musisz iść. jak oddawałam papiery (bez orzeczenia lekarskiego), to pani przyjmująca nawet o nim nie wspomniała, a po moim pytaniu o skierowanie, powiedziała że w czasie studiów pójdę do przychodni tutaj (w domyśle: w olsztynie, na kortowie, czy coś tam) i od ręki dostanę.
także zero stresu
Awatar użytkownika
kamilorni
Posty: 539
Rejestracja: 10 maja 2010, o 15:22

Re: Weterynaria 2010

Post autor: kamilorni »

magga pisze:
kamilorni pisze:a propo jeszcze zaświadczenia lekarskiego, to byłem dzisiaj w jego sprawie i, tak, jak to napisała MPszenna, pani przy rejestracji oznajmiła mi, że lekarz rodzinny nie wystawia takiego czegoś. MUSZĘ iść do lekarza medycyny pracy prywatnie. Chyba, że ze skierowaniem od uczelni, to wtedy już bez płacenia?
Do olsztyna się wybierasz jak rozumiem? to nigdzie nie musisz iść. jak oddawałam papiery (bez orzeczenia lekarskiego), to pani przyjmująca nawet o nim nie wspomniała, a po moim pytaniu o skierowanie, powiedziała że w czasie studiów pójdę do przychodni tutaj (w domyśle: w olsztynie, na kortowie, czy coś tam) i od ręki dostanę.
także zero stresu
teoretycznie się wybieram (w czwartek się dowiem), na razie jestem 2 pkty pod progiem.
Dziękuję za odpowiedź!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość