Fizjologia i biochemia

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
kuskus
Posty: 182
Rejestracja: 8 lip 2008, o 12:38

Fizjologia i biochemia

Post autor: kuskus »

Mam pytanie do studentów wyższych roczników, albo z tego samego tylko bardziej z orientowanych
Jak to jest z wykładami z bioch i fizjo? są dwa wykłady w tyg, czy tak jak było z anatomii - 1 wykład dla połowy roku i drugi ten sam dla drugiej? Bo tak się zastanawiam, na planie nic nie zaznaczyli.
A chodzi mi głównie o to do kiedy mogę siedzieć w domu, bo w piątek 2.10 wg planu mam same wykłady

Tylko mi nie krzyczcie czemu nie na kopernika pytam
Awatar użytkownika
Delirium
Posty: 70
Rejestracja: 9 lip 2008, o 08:12

Re: Fizjologia i biochemia

Post autor: Delirium »

No właśnie tutaj raczej w większości przebywają pierwszaki, tak samo jak ja, więc osobę znającą odp na to pytanie trudno będzie tutaj znaleźć.

I czemu nie pytasz na Kopernika ?:P
AniaD303
Posty: 62
Rejestracja: 8 cze 2008, o 11:19

Re: Fizjologia i biochemia

Post autor: AniaD303 »

I z biochemii i z fizjo są 2 różne wykłady. Starsi polecają chodzić, bo z biochemii są podobno dobrze zrobione, a z wykładów z fizjo jest sporo pytań na kolosach. A jak będzie, to już niedługo się przekonamy
kallinka1
Posty: 111
Rejestracja: 11 kwie 2007, o 10:12

Re: Fizjologia i biochemia

Post autor: kallinka1 »

Jeśli chodzi o fizjo to chodzenie na wykłady na pewno nie jest konieczne do zdania kolosow i egzaminu. Na pierwszych zajeciach asystent powiedzial nam, ze niechodzenie na wyklady to samobojstwo. Ja bylam lacznie na 2 a 4/5 kolosow mialam zdane w pierwszym termieni, egzamin tez, na 4.
Jedyne co trzeba miec to dobre kartki, ktore sie ryje na blache. albo jak ktos woli z konturka to tez mozna
No i niestety wyklady sa 2 razy w tygodniu, o 8 rano? na rozne tematy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości