studia medyczne, czy warto?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: studia medyczne, czy warto?

Post autor: Agher »

ale nie ma co, warto iść na studia medyczne. choćby dla tego weekendu spędzonego przy książkach przed poniedziałkowym kołem z OUNu
zdzisław
Posty: 271
Rejestracja: 1 cze 2009, o 02:52

Re: studia medyczne, czy warto?

Post autor: zdzisław »

Agher, chyba nie miałaś zajęć ze zdrowia publicznego. co jak co ale na pewno nie miałem tam nic wykładane o tym jak powinien, czy jak wyglada system opieki zdrowotnej. Raczej pierdoły o promocji zdrowiaitp.
Nie wiem dokładnie jak na innych uczelniach, ale z tego co rozmawiałem to w innych miastach jest podobnie.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: studia medyczne, czy warto?

Post autor: Mårran »

Agher, taak, koło z OUN jest tym, co sprawia, że aż chce się studiować :p Podobnież koło z biochemii zbliżające się nieuchronnie oO
zdzisław, o czym by to nie było i tak kwalifikuje się pod przedmiot z serii dziwnych
Pani Buka
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: studia medyczne, czy warto?

Post autor: Agher »

Kardiolog - oj, mnie to czeka za rok, nie strasz

zdzislaw: ja tylko zgadywalem co jest na tym przedmiocie i raczej w celach humorystycznych
zdzisław
Posty: 271
Rejestracja: 1 cze 2009, o 02:52

Re: studia medyczne, czy warto?

Post autor: zdzisław »

na szczescie o takich pierdolach sie szybko zapomnia. W sumie dzieki Wam przypomniałem sobie ze warto by było zainteresować się indeksem - zeby sobie na pamiątkę leżał u mnie. To wtedy mogę wypisać nazwy wszelkich pierdół

Pocieszę Was ze na stażu pierdołek nie brakuje
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: studia medyczne, czy warto?

Post autor: Agher »

zdzis&#x142aw pisze:
Pocieszę Was ze na stażu pierdołek nie brakuje
i od razu człowiekowi się lepiej chemii uczy
Awatar użytkownika
oszka
Posty: 622
Rejestracja: 19 lip 2009, o 13:10

Re: studia medyczne, czy warto?

Post autor: oszka »

jak czytam wasze wypowiedzi to stwierdzam ze nie taka medycyna straszna jak o niej mowia i nie taka znowu piekna jak niektorzy sobie wyobrazaja.
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: studia medyczne, czy warto?

Post autor: Agher »

straszna na pewno nie. fakt, nauki jest mnóstwo, czasu wolnego masz mało, ale jak się dobrze zorganizujesz to będzie czas i na randki xd, i na imprezy i na wyjście ze znajomymi do kina. oczywiście w odpowiednich proporcjach i odstępach czasu
Awatar użytkownika
oszka
Posty: 622
Rejestracja: 19 lip 2009, o 13:10

Re: studia medyczne, czy warto?

Post autor: oszka »

to jest zrozumiale ale znam ludzi ktorzy tak okropnie strasza ze momentami juz nie moge ich slychac co skoro jest tak zle to dlaczego nie rezygnuja.
wiesz cos w stylu ze wiecej kasy niz na mieszkanie idzie na redbulle czy ze nic nie jesz (bo nie masz czasu) tylko kawe w termosie nosisz.zal sluchac takiego czegos po prostu.
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: studia medyczne, czy warto?

Post autor: Agher »

oszka pisze:to jest zrozumiale ale znam ludzi ktorzy tak okropnie strasza ze momentami juz nie moge ich slychac co skoro jest tak zle to dlaczego nie rezygnuja.
wiesz cos w stylu ze wiecej kasy niz na mieszkanie idzie na redbulle czy ze nic nie jesz (bo nie masz czasu) tylko kawe w termosie nosisz.zal sluchac takiego czegos po prostu.
hahahah, redbula piłem raz, fakt, ale to przez własne lenistwo odłozyłem nauke na wejsciówkę z chemii na ostatnią chwilę. no dobra piłem 2 razy. drugi raz z wódką na imprezie

generalnie najdłużej to właśnie wtedy - uczyłem się do 2.00

takze, nie wierz w takie historie, są MOCNO przesadzone.

nawet koleżanka na siumie ma czas na co innego niż nauka
Awatar użytkownika
oszka
Posty: 622
Rejestracja: 19 lip 2009, o 13:10

Re: studia medyczne, czy warto?

Post autor: oszka »

a Ty gdzie studiujesz jesli mozna wiedziec?
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: studia medyczne, czy warto?

Post autor: Agher »

napisałem PM bo zaraz nam bana dadzą za czatowanie
maciejjo
Posty: 8
Rejestracja: 6 gru 2009, o 09:06

Re: studia medyczne, czy warto?

Post autor: maciejjo »

Ja tam uwazam ze D to jest wyjatkowa praca mozesz pomoc ludziom i stac sie cenionym jak na tym nam zalezy D a nauka zalezy od tego jak sie uczysz i czy chcesz sie czegos dowiedziec czy wiesz zaliczyc i tyle D a potem co powiesz Eee ze nie mozesz rozpoznac objawow bo na tej lekcji nie bylem Musisz zadecydowac P
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości