plan zajęć 1 rok

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
naataaliaa
Posty: 102
Rejestracja: 8 sty 2008, o 12:52

plan zajęć 1 rok

Post autor: naataaliaa »

mam pytanie, myślę, że głównie do studentów wyższych lat- na planie, który umieścili w wirtualnym dziekanacie (IIWL) nie ma uwzględnionego angielskiego (języków), socjologii ani chemii. czy to oznacza, że mamy te przedmioty dopiero w 2gim semestrze, czy że uzupełnią ten plan i jeśli tak to mniej więcej kiedy można się tego spodziewać?
a i kolejne, ile h tygodniowo jest tych przedmiotow na 1 roku (chemii, ang i socjo)?
Awatar użytkownika
Anex
Posty: 679
Rejestracja: 25 paź 2006, o 18:24

Re: plan zajęć 1 rok

Post autor: Anex »

Chemię macie w drugim zamiast informatyki, a angielski i socjo są na oddzielnych planach.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: plan zajęć 1 rok

Post autor: Medycyna Lwów »

socjologię też macie w drugim sem., plan języków albo będzie na stronie albo i nie będzie - wtedy trzeba się dowiedzieć jak najszybciej w studium języków kiedy i z kim ma sie zajęcia.

ile co trwa nie pamiętam, wiem na pewno że chemia trwa długo jakoś, chyba z 5 h tygodniowo.
naataaliaa
Posty: 102
Rejestracja: 8 sty 2008, o 12:52

Re: plan zajęć 1 rok

Post autor: naataaliaa »

dzięki wielkie za odpowiedź
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: plan zajęć 1 rok

Post autor: a_niap »

Chemia - wykład 1,5h ćwiczenia 3,5h
Socjo - 1,5h
Angielski - 1,5h
naataaliaa
Posty: 102
Rejestracja: 8 sty 2008, o 12:52

Re: plan zajęć 1 rok

Post autor: naataaliaa »

no to fajnie, dzieki aniap. albo mi sie wydaje albo w 1szym semestrze na 1 roku jest jakos malo przedmiotow i ogolnie godzin. wiem, ze i tak na brak zajec i nadmiar czasu narzekac nie bede, ale myslalam, ze bedzie tego wiecej. i z tego co widze to chyba juz w 2gim semetrze plna bedzie bardziej napiety
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: plan zajęć 1 rok

Post autor: a_niap »

Jak jesteś na II WL to rzeczywiście pierwszy semestr jest mniej wypełniony, głównie przez chemię która jednak zajmuje sporo czasu.

Zajęć i tak nie ma dużo (chociaż to pojęcie względne oczywiście), ale są b. porozrzucane więc i tak praktycznie cały dzien wyjęty (+ czas na dojazdy)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości