zmiany w klimacie

Wzajemna pomoc w rozwiązywaniu zadań i prac domowych z biologii. Napisz, dodaj załącznik, wskaż problem, którego nie rozumiesz.
peacemakerpl
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2009, o 16:06

zmiany w klimacie

Post autor: peacemakerpl »

Witam,mam zadanie jakie zmiany warunków zachodzą w morzach i oceanach co mógł bym tam napisać?Może topniejące lodowce,ale doprowadzanie ścieków do jezior przez co bakterie pobierają więcej tlenu do rozkładu ścieków,nie wiem nie mam pomysłów.Prosił bym o pomoc
Orchidea
Posty: 168
Rejestracja: 14 sie 2009, o 23:27

Re: zmiany w klimacie

Post autor: Orchidea »

Na pewno w Internecie coś znajdziesz :].Ale topniejące lodowce na pewno-do tego też pewnie temperatura,która rośnie powoduje wzrost poziomu mórz, wzrost temp. powierzchni oceanów.Wzrost poziomu wód mórz i oceanów,topnienie lodowców na Antarktydzie i również w Europie.To są też powody przyczyniające się do zmian,które zachodzą w morzach i oceanach.
peacemakerpl
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2009, o 16:06

Re: zmiany w klimacie

Post autor: peacemakerpl »

[at]
dzięki

Jeszcze jakieś propozycje?
Awatar użytkownika
drakon
Posty: 59
Rejestracja: 1 maja 2007, o 12:29

Re: zmiany w klimacie

Post autor: drakon »

Napisz że w związku z działalnością człowieka wszystko się zmienia, ocieplenie klimatu, topniejące lodowce, zanieczyszczenie wód i połów zwierząt wodnych na masową skale. A co za tym idzie podnoszący się stan wód, zwiększenie liczby roślinności wodnej oraz zachwianie równowagi ekologicznej. Sam nie wiem co jeszcze ale z pewnością coś jeszcze da się wymyślić
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości