obowiązkowy basen na weterynarii

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
Czoko
Posty: 87
Rejestracja: 27 wrz 2009, o 13:17

Re: obowiązkowy basen na weterynarii

Post autor: Czoko »

ja tam basen tez lubie ale mam jeszcze swojego konia dla ktorego musze miec czas
kalasznikowa
Posty: 42
Rejestracja: 12 wrz 2009, o 15:38

Re: obowiązkowy basen na weterynarii

Post autor: kalasznikowa »

Talagia, rozumiem, mnie to też straszliwie dziwi i się zastanawiam dlaczego nie można wybrać czegoś innego. No, ale sam basen jako basen aż taką tragedią nie jest. Szkoda, że nie można robić czegoś innego.


Czoko, to idź na jakieś studia humanistyczne, będziesz miała luźny plan i mase czasu dla konia
a tak poważnie, to z tym czasem na tych studiach różnie może być i trzeba się na to nastawić i wsadzić przede wszystkim je na pierwszy plan
Aquarius
Posty: 52
Rejestracja: 20 paź 2008, o 21:41

Re: obowiązkowy basen na weterynarii

Post autor: Aquarius »

Pierwszy plan - studia, drugi plan - koń? Niewykonalne .
Ale basen nie ma nic wspólnego z czasem dla konia, raczej.

Czoko, gdzie trzymasz swojego?
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: obowiązkowy basen na weterynarii

Post autor: Tahtimittari »

Uczyć się 24h/dobę też się nie da. Po jakimś czasie po prostu się już nie przyswaja wiedzy.
Chociaż koń dużo czasu pochłania, zdaję sobie sprawę - to pewnie będzie ciężko,ale zrobić się da.

Z basenem a koniem myślę,że chodziło o to, że jazdę zrobić jako wf, jakby był w odpowiedniej stajni trzymany. Może się tak da
Aquarius
Posty: 52
Rejestracja: 20 paź 2008, o 21:41

Re: obowiązkowy basen na weterynarii

Post autor: Aquarius »

Miałam na myśli, że dla mnie (jeszcze) koń jest na pierwszym planie, a studia na drugim.

Oj, też miałam kiedyś taki pomysł, ale niestety do stajni p. Wiktora Rozpędka konia bym nie wstawiła, a tam między innymi, jeśli nie jedynie odbywają się jazdy konne z uniwersytetu. Ale jakby się dało zamienić basen na dowolną jazdę konną, to od razu udaję, że moja stajnia jest rekreacyjna .
Awatar użytkownika
Czoko
Posty: 87
Rejestracja: 27 wrz 2009, o 13:17

Re: obowiązkowy basen na weterynarii

Post autor: Czoko »

nie martw sie znajde czas i na to i nie bede jedyna trenujaca studentka weterynarii
kalasznikowa
Posty: 42
Rejestracja: 12 wrz 2009, o 15:38

Re: obowiązkowy basen na weterynarii

Post autor: kalasznikowa »

dla chcącego, nic trudnego wkońcu
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: obowiązkowy basen na weterynarii

Post autor: Tahtimittari »

ja sobie basen zamienię na sekcję narciarską :] w końc mam nadzieję na jakieś zawody, czy coś
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: obowiązkowy basen na weterynarii

Post autor: Korczaszko »

w tamtym roku basen był obowiązkowy dla nieumiejących pływać, umiejący musieli tylko udowodnić, że umieją
dobrze nauczyć się pływać co prawda mi się styl nie poprawił, ale większość albo poprawiła styl, a niektórzy nauczyli utrzymywać się na wodzie, choć początkowo wydawało się to niemożliwe
chyba tylko weta ma obowiązkowy basen i nie wiem czy nie chodzi tylko o dziennych O.o
Awatar użytkownika
Czoko
Posty: 87
Rejestracja: 27 wrz 2009, o 13:17

Re: obowiązkowy basen na weterynarii

Post autor: Czoko »

nie chodzilo mi o czas dla konia tylko o jazde na nim po drugie trzymam konia w stajni rekreacyjnej teraz bo nie mam czasu na zawody z powodu nauki
Aquarius
Posty: 52
Rejestracja: 20 paź 2008, o 21:41

Re: obowiązkowy basen na weterynarii

Post autor: Aquarius »

A ja miałam na myśli czas dla konia = wszystko, co z nim robisz, więc jazda się wlicza .
Z ciekawości pytałam dokładnie w jakiej stajni, bo dobrze wiedzieć, gdzie są jakie warunki, na wszelki wypadek.
Awatar użytkownika
Czoko
Posty: 87
Rejestracja: 27 wrz 2009, o 13:17

Re: obowiązkowy basen na weterynarii

Post autor: Czoko »

najlepsze warunki w stajni U Robsona byly tam kiedys organizowany HPP co napewno pamietasz warunki super, hala super tylko uwaga na bogATE dzieciaki ] w google wpisz i jest str stajni
Aquarius
Posty: 52
Rejestracja: 20 paź 2008, o 21:41

Re: obowiązkowy basen na weterynarii

Post autor: Aquarius »

Oj, to Ty w Olsztynie studiujesz. Ubzdurałam sobie, że Wrocław.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości