problemy z żołądkiem (zaparcia, nudności. bóle brzucha)

Problemy odchudzania oraz utrzymywania odpowiedniej wagi ciała. Sprawdź jak być FIT, co jeść a czego unikać, jak dobierać dietę.
Dexter_J

Re: problemy z żołądkiem (zaparcia, nudności. bóle brzucha)

Post autor: Dexter_J »

Brawo, gratulację. Jak ja się nawpieprzam tak jak Ty to też mam problemy z żołądkiem, ale wiem, że to od tego jedzenia, człowieku tyle co już Ci Doktorka napisała, że jak się tak nawpieprzasz takich rzeczy to wydziela Ci się za dużo tego kwasu (nie pamiętam nazwy, HCI?) i stąd te objawy, więc ogranicz słodkie, ja też uwielbiam słodycze, ale staram się ograniczać, jedz jednego batonika dziennie, a nie paczkę cukierków, dwa batoniki jeszcze coś i jeszcze zagryzasz bułką z serem i kiełbasą i kanapką.
e-Rzecznik
Posty: 2
Rejestracja: 14 paź 2012, o 15:43

Re: problemy z żołądkiem (zaparcia, nudności. bóle brzucha)

Post autor: e-Rzecznik »

Zmiana sposobu żywienia ma ogromne znaczenie, zanim to zrobiłam miałam ogromne kłopoty z tym związane, stosowałam przeróżne ziółka i środki, także dicopeg. Najważniejsze to szybko się pozbyć zaparć.
Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 28
Rejestracja: 22 sty 2013, o 08:48

Re: problemy z żołądkiem (zaparcia, nudności. bóle brzucha)

Post autor: Prometeusz »

I jak, wynikło cos tej wizyty u lekarza?
evelina44
Posty: 1
Rejestracja: 1 cze 2016, o 11:30

Re: problemy z żołądkiem (zaparcia, nudności. bóle brzucha)

Post autor: evelina44 »

Zdecydowana większość problemów i dolegliwości ze strony układu pokarmowego i trawiennego wynika niestety z niewłaściwej diety, pośpiechu, stresu, braku ruchu, dlatego aby uniknąć np. zaparć konieczna jest zmiana dotychczasowej diety i trybu życia, co nie jest łatwe w dzisiejszym świecie. Ale trzeba próbować, bo pierwsze dolegliwości mogą prowadzić do poważnych schorzeń.
farmaceuta57

Re: problemy z żołądkiem (zaparcia, nudności. bóle brzucha)

Post autor: farmaceuta57 »

Dzień dobry,

poszukując rozwiązania problemów zdrowotnych, należy przede wszystkim wybierać rzetelne źródła informacji. A dokładniej, sprawdzić co na ten temat sądzą przedstawiciele opieki zdrowotnej, np. lekarze, pielęgniarki lub farmaceuci.

Zachęcam do przeczytania artykułu na temat zaparć stworzonego przez magistrów farmacji [mod].

W artykule m.in. o tym, na czym polega problem zaparć, jak sobie z nimi poradzić, które preparaty warto stosować i jak PRAWIDŁOWO stosować środki przeczyszczające. Tekst napisany w oparciu o najnowsze wytyczne i doniesienia naukowe.

Pozdrawiam serdecznie!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości