Rozwijanie biologicznych zainteresowań

Wątki i posty o tematyce przyrodniczej, niepasujące do pozostałych kategorii wyodrębnionych na forum przyrodniczym
xenex
Posty: 1
Rejestracja: 4 gru 2009, o 09:20

Rozwijanie biologicznych zainteresowań

Post autor: xenex »

Witam!
Może zacznę od tego, że jestem w 2 klasie LO. Od wakacji powoli zacząłem wciągać się w biologie. Teraz postanowiłem, poszerzyć swoje zainteresowania, coś spróbować poeksperymentować, coś więcej poczytać.

Na razie zapoznałem się dość pobieżnie z materiałem w 3 klasie LO, przerobiłem to co już mieliśmy w szkole. Na razie trochę poczytałem o genetyce, wirusologii.

Prosiłbym Was o jakieś rady, czym warto się na początku zainteresować aby mieć takie ogólne spojrzenie na całą biologie, co warto przeczytać.

Chciałbym zainteresować się roślinami i za jakiś czas, może w wakacje, coś spróbować poeksperymentować. I czy w ogóle eksperymenty na takim poziomie i w domowych warunkach są możliwe? Chodzi o coś innego niż sadzenie fasolki, które przynajmniej ja miałem w 4, czy 5 klasie podstawówki

Zwracam się do Was, bo nie bardzo wiem od czego zacząć i skąd czerpać informacje. Przeglądałem już trochę forum, jednak podobnych tematów nie udało mi się znaleźć.


Pozdrawiam Wszystkich
Awatar użytkownika
Agnieszka244
Posty: 58
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:03

Re: Rozwijanie biologicznych zainteresowań

Post autor: Agnieszka244 »

Sadzenie fasolki na każdym etapie, jest dobre ) Czym masz szerszą wiedze tym więcej możesz zobaczyć.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości