ile godzin

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
sultan
Posty: 16
Rejestracja: 4 lut 2010, o 14:08

ile godzin

Post autor: sultan »

Mam pytanie do studiujących ile godzin dziennie trwają zajęcia na uczelni?
Awatar użytkownika
anulkax7
Posty: 174
Rejestracja: 30 maja 2009, o 21:45

Re: ile godzin

Post autor: anulkax7 »

Sprawdź na stronkach wybranej uczelni. Znajdziesz tam rozpis zajęć i dodatkowo plany zajęć, jeżeli Cię interesuje.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: ile godzin

Post autor: Korczaszko »

od 0 do 10
Awatar użytkownika
sultan
Posty: 16
Rejestracja: 4 lut 2010, o 14:08

Re: ile godzin

Post autor: sultan »

Dzięki
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: ile godzin

Post autor: Tahtimittari »

jest plan z Wrocławia, zobacz sobie. To jest na drugi semestr, jeśli chcesz to Ci podeślę jaki był na pierwszy.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: ile godzin

Post autor: Korczaszko »

ale mam ch* plan
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: ile godzin

Post autor: Korczaszko »

mam fajne przykłady na to ile godzin można siedzieć na uczelni
poniedziałek 8.15-18.15, w tym 8.15-13.15 bezokienkowo wykłady 16.00-18.15 ćwiczenia
czyli na uczelni można siedzieć 10h, jeśli chce się być na wszystkim i ma się za daleko do domu, by wrócić na okienko, 7.15h jeśli mieszka się np. w akademiku i powrót na 3godzinne spanie nie traci się przede wszystkim w autobusie/tramwaju i 2.15 jeśli ma się gdzieś wykłady

i tak jest właściwie codziennie | lub gorzej (kilka ćwiczeń oddzielonych okienkami, a ćwiczeń nie wolno olewać środa 8.15-15.15 z 2godzinnym okienkiem, jeśli chciałabym wracać z biskupina na grunwald to godzina stracona w tramwaju (dojście na przystanek + czekanie na tramwaj + sama jazda))
Awatar użytkownika
talagia
Posty: 685
Rejestracja: 29 cze 2009, o 12:07

Re: ile godzin

Post autor: talagia »

No ja mam właściwie w 2 semestrze tylko czwartek straszny bo od 10 do 20 na uczelni i 4x cwiczenia, wiec nie mozna sobie odpuscic.
Ogromnym plusem jest za to fakt, ze w poniedzialek, srode i piatek mam tylko wykłady
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: ile godzin

Post autor: Korczaszko »

talagia, żartujesz? ja to semestr letni pierwszego roku wspominam koszmarnie mega dużo zajęć (jak na mój gust) teraz mam już tylko mniej
z jednej strony dobrze mieć upchane zajęcia w jednym dniu (raz się jedzie na uczelnie) ale ja chyba wolę mieć to rozłożone, żeby codziennie uczyć się na co innego no i w sumie mam tak rozbite, mieszkam rzut kamieniem od uczelni to dojazdy mi nie straszne

Kiedy początek nowego semestru? Ja mam jeszcze tydzień wolnego ten semestr był fajny
Andrew
Posty: 80
Rejestracja: 20 lip 2009, o 21:34

Re: ile godzin

Post autor: Andrew »

Ja jutro wracam do Lublina po 3 tygodniach ferii , a w pon zajęcia
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: ile godzin

Post autor: Korczaszko »

3 tygodnie :O musiałabym nie mieć sesji
Awatar użytkownika
talagia
Posty: 685
Rejestracja: 29 cze 2009, o 12:07

Re: ile godzin

Post autor: talagia »

No ja jutro wracam do Warszawy po 2 tygodniach obijania sie.
No a cwiczenia nie sa chyba takie straszne Tzn ja nie uczylam sie specjalnie na cwiczenia (no poza biol. kom i histologia) tylko po, wiec nie bedzie tak zle
Wtorek ćwiczeniowy tez nie jest tragiczny bo od 8 do 13, albo do 15, bo co 2 tygodnie mamy lacine.

1 semstr był dla mnie znacznie gorszy bo nie kończyłam prawi nigdy przed 16, w czwartki o 20 i czesto po 18 jak szlam na fakultety typu psychologia itp.
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: ile godzin

Post autor: Tahtimittari »

Wy to macie dobrze z tym wolnym :d tyyyleee ja tylko 1,5 tyg.
I pociag mi uciekł:(
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości