kandydaci 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Bree
Posty: 130
Rejestracja: 1 paź 2009, o 10:44

Re: kandydaci 2010

Post autor: Bree »

OlM6 pisze:ja tez nie sadze zeby przed koncem wrzesnia sie dostala o ile wogole sie dostane
<high_five
Ja miałam nadzieję, że nie będę musiała wykorzystywać swojej beznadziejnie napisanej fizyki, ale chyba jednak. zobaczymy.
Awatar użytkownika
OlaaaM6
Posty: 636
Rejestracja: 16 lip 2008, o 18:39

Re: kandydaci 2010

Post autor: OlaaaM6 »

ooo Bree z tego co pamietam, to wcale nie byla tragicznie napisana? Ile ja bym dala, zeby na tyle napisac fize.ltmarzyciel
Awatar użytkownika
Bree
Posty: 130
Rejestracja: 1 paź 2009, o 10:44

Re: kandydaci 2010

Post autor: Bree »

OlM6 pisze:ooo Bree z tego co pamietam, to wcale nie byla tragicznie napisana? Ile ja bym dala, zeby na tyle napisac fize.ltmarzyciel
Olu, chyba z kimś mnie pomyliłaś:D z fizy mam 68% więc to nie jest jakiś rewelacyjny wynik, raczej bardzo przeciętny, jak będę miała tyle samo z chemii i z biologii to nigdzie nie mam szans) ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, przynajmniej sobie przez ten rok wypoczęłam:P
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: kandydaci 2010

Post autor: julia.....:):) »

bree może nie będzie żletrzymam kciuki ja też się ratuje fizyką
Awatar użytkownika
OlaaaM6
Posty: 636
Rejestracja: 16 lip 2008, o 18:39

Re: kandydaci 2010

Post autor: OlaaaM6 »

oo matko 68% jak ja bym chciala miec taki wynik powaznie ale jestem z ludzi co to do fizyki maja totalna awersje, wiec cieszylabym sie z 50%. I to bardzo bardzo
pearl
Posty: 282
Rejestracja: 6 sie 2009, o 14:51

Re: kandydaci 2010

Post autor: pearl »

hej:)
Mam pytanie. Na prawie wszystkich uczelniach jak ogłaszają wyniki to podane są nr kandydatów i punkty. Na medycznej w Lublinie do tej pory nie było nr kandydata tylko imię i nazwisko. Czy wiecie może, czy w tym roku też tak jest ? Bo własnie tak sobie siedziałam na stronie umlub.pl i weszłam na wyniki egzaminów wstępnych, to nie ma imienia i nazwiska tylko te numery rekrutacyjne. Może umlub od tego roku też praktykuje bez nazwisk ? ktoś wie ?
Awatar użytkownika
Zegar
Posty: 379
Rejestracja: 1 maja 2007, o 00:47

Re: kandydaci 2010

Post autor: Zegar »

ananas23 pisze:hej:)
Mam pytanie. Na prawie wszystkich uczelniach jak ogłaszają wyniki to podane są nr kandydatów i punkty. Na medycznej w Lublinie do tej pory nie było nr kandydata tylko imię i nazwisko. Czy wiecie może, czy w tym roku też tak jest ? Bo własnie tak sobie siedziałam na stronie umlub.pl i weszłam na wyniki egzaminów wstępnych, to nie ma imienia i nazwiska tylko te numery rekrutacyjne. Może umlub od tego roku też praktykuje bez nazwisk ? ktoś wie ?
Przepraszam, nie mogę sie powstrzymać - jakie to ma znaczenie?
mihuZdzihu

Re: kandydaci 2010

Post autor: mihuZdzihu »

Tylko jedno znaczenie przychodzi mi do głowy. Wstępne wyeliminowanie osób które mają punkty w granicach
Biologia 98/100
Chemia 98/100
gdyż jeżeli te same nazwiska będą się powtarzać na kilku listach można sądzić że zwolnią trochę miejsc.
Najważniejsze to dostać się, nie ważne czy nazwiskiem czy numerem.
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: kandydaci 2010

Post autor: Anielka »

ktoś tu chyba pragnie pozostać anonimowy cóż, rok temu po tym właśnie że lista jest publicznie podana do wglądu wyszukała mnie koleżanka, a o moich medycznych planach z klasy i znajomych nie wiedział wcześniej nikt:P
fetyszystka
Posty: 120
Rejestracja: 8 lip 2009, o 07:51

Re: kandydaci 2010

Post autor: fetyszystka »

a wawa nie podaje progow nawet
susla
Posty: 33
Rejestracja: 24 maja 2010, o 22:28

Re: kandydaci 2010

Post autor: susla »

a dokumenty mam złożyć nawet jesli bd na liście rezerwowych? czy tylko jesli bede zakwalifikowana na 1 rok? ktoś sie orientuje?
Awatar użytkownika
medyczka
Posty: 173
Rejestracja: 21 lip 2009, o 15:28

Re: kandydaci 2010

Post autor: medyczka »

Czy ktos moze probowal , albo powiedzcie czy to jest mozliwe ?:)
skladam do LBL na farme , bo nie wiedzialam ze mam az tyle pkt i czy jest mozliwe zebym teraz po terminie zmienila z farmy na lek?
Saugaro
Posty: 57
Rejestracja: 4 sie 2009, o 12:10

Re: kandydaci 2010

Post autor: Saugaro »

Z tego co wiem to nie, bo to są dwie osobne rekrutacje. Ale zadzwoń, żeby się upewnić
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości