kandydaci 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
fetyszystka
Posty: 120
Rejestracja: 8 lip 2009, o 07:51

Re: kandydaci 2010

Post autor: fetyszystka »

u nas (obecnie studiuję na KULu i mieszkałam na stancji:)) to sesji nie pozdawał tylko akademik ale zależy od podejścia, choć ja bym nie umiała w akademiku, muszę mieć spokój i poukładane swoje rzeczyD
fetyszystka
Posty: 120
Rejestracja: 8 lip 2009, o 07:51

Re: kandydaci 2010

Post autor: fetyszystka »

aa no i taniej wcale nie jest, bo to lublin pamietajcie) to nie krakow np ze mieszk w centrum sa po 800zl w gore ui akademik wypada przy tym jak tanioszka, w lublinie widzialam msca w akademikach kulowskich za ponad 300zl, a akademiki sa na konstantynowie wiec sie kawalek jedzie, a ja mialam jedynke za 400zl 8min piechota od uczelni trafilo sie? nie, tak kosztuje, za 300mozna na lsmie/czubach spokojnie wynajac miejsce w dwojce!
Awatar użytkownika
AllMySecrets
Posty: 169
Rejestracja: 1 lip 2010, o 11:17

Re: kandydaci 2010

Post autor: AllMySecrets »

potwierdzam ja od razu z akademika zrezygnowałam, bo wiadomo akademik - imprezy, trochę ciężko się uczyć, a na lekarskim jak sobie odpuścisz tak już nie nadrobisz. poza tym akademiki 300 - 400 zł w opłakanym stanie, a pokój można już wynająć od 350 zł + opłaty, także warto się wcześniej rozejrzeć, zaklepać i mieć spokój
ttomek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sie 2009, o 22:31

Re: kandydaci 2010

Post autor: ttomek »

AllMySecrets pisze:tak tak pamiętam D tylko to zależy czy znajdę pokój czy całe mieszkanie a tak poza tym kto idzie do Lbn i zamierza w Lbn coś wynajmować?
Ja zamierzam
Awatar użytkownika
AllMySecrets
Posty: 169
Rejestracja: 1 lip 2010, o 11:17

Re: kandydaci 2010

Post autor: AllMySecrets »

bo tak sobie pomyślałam, że sporo nas tu co wybierają się do Lublina i w związku z tym można by wynająć całe mieszkanie i że tak powiem dobrać się do tego mieszkania tylko nie wiem jak z tym będzie bo całych mieszkań do wynajęcia blisko UM w Lublinie jest jak na lekarstwo za to pokoi 1, 2 osobowych dość sporo.
edziaaa
Posty: 87
Rejestracja: 27 sie 2008, o 19:25

Re: kandydaci 2010

Post autor: edziaaa »

potwierdzam ja od razu z akademika zrezygnowałam, bo wiadomo akademik - imprezy, trochę ciężko się uczyć, a na lekarskim jak sobie odpuścisz tak już nie nadrobisz

fakt-pierwsze skojarzenie jakie sie wiaze z akademikiem to impreza, ale to zalezy . domy studenta uczelni medycznych sa bardzo spokojne w porownaniu z d.s. innych uczelni. imprez nie ma tak duzo a jak ktos chce sie uczyc to sie uczy a wyniki sa adekwatne do wlozonego wysilku . a i znam osobiscie osoby ktore były fianalistami ogolnopolskiej scapuli czy hellisy i mieszkaja w akademiku. wiec warunki do nauki sa :D
Awatar użytkownika
Sławomir33
Posty: 353
Rejestracja: 22 gru 2008, o 16:38

Re: kandydaci 2010

Post autor: Sławomir33 »

Czyli uważacie, że w akademikach nie są wyśmienite warunki do nauki. Jak widzę z tego, co piszecie również i ceny są podobne. To gdzie zatem szukać odpowiedniego mieszkania? Czy ktoś może podać jakieś namiary?
Awatar użytkownika
marth
Posty: 376
Rejestracja: 30 sie 2009, o 05:14

Re: kandydaci 2010

Post autor: marth »

Gdzie w sensie w jakich okolicach? Akademiki, większość budynków i szpitale są w okolicach Chodźki i Jaczewskiego, więc najlepiej tam szukać.
Awatar użytkownika
Sławomir33
Posty: 353
Rejestracja: 22 gru 2008, o 16:38

Re: kandydaci 2010

Post autor: Sławomir33 »

Czy ktoś nie mieszka w akademiku i tego nie żałuje? Chodzi mi o to, czy rzeczywiście warunki w innych mieszkaniach są lepsze, no i oczywiście jak wygląda kwestia finansowa. marth, na tych ulicach wynajmowane są mieszkania dla studentów?
Awatar użytkownika
AllMySecrets
Posty: 169
Rejestracja: 1 lip 2010, o 11:17

Re: kandydaci 2010

Post autor: AllMySecrets »

głównie trzeba szukać mieszkań/pokoi na Czechowie, bo tam są właśnie budynki medycznej, gównie to okolice Jaczewskiego i Chodźki jak już marth napisał. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę mieszkanie do wynajęcia Lublin a tam już tego pełno jest
Magda_Lena0791
Posty: 7
Rejestracja: 1 lip 2010, o 18:36

Re: kandydaci 2010

Post autor: Magda_Lena0791 »

Witam wszystkich!
Ja też celuję w Lublin, bo mam najbliżej i to zasadniczy argument za tym miastem akurat - Ale składałam też na inne uczelnie i ciagle sie zastanawiam. Zobaczymy jak już listy zobaczę W każdym razie życzę wszystkim pomyślnej rekrutacji
Awatar użytkownika
marth
Posty: 376
Rejestracja: 30 sie 2009, o 05:14

Re: kandydaci 2010

Post autor: marth »

Właśnie nie mogę się zalogować na stronie, a chciałem sprawdzić, czy na pewno dobrze punkty wstukałem
FizjoMalinois
Posty: 76
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 11:24

Re: kandydaci 2010

Post autor: FizjoMalinois »

to chyba ogolny problem boja tez nie moge sie zalogowac
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości