Częsta masturbacja, a zdrowie

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
mateuszbiolog
Posty: 4
Rejestracja: 14 maja 2018, o 19:49

Re: Częsta masturbacja, a zdrowie

Post autor: mateuszbiolog »

Według mnie częsta masturbacja raczej nie wywołuje żadnych strasznych zdrowotnych skutków ubocznych. Można się co najwyżej uzależnić, ale i z tym da się efektywnie walczyć.
Cocaj
Posty: 3
Rejestracja: 25 lip 2018, o 12:57

Re: Częsta masturbacja, a zdrowie

Post autor: Cocaj »

Masturbacja nie jest czymś złym, ale jeśli chodzi o zdrowie psychiczne, to niestety można się od niej uzależnić i myślę, że to jest źródło tematu.
kasiakow
Posty: 4
Rejestracja: 21 sie 2018, o 15:30

Re: Częsta masturbacja, a zdrowie

Post autor: kasiakow »

każde uzależnienie może być niebezpieczne, gdy nie ogarnia się swojego życia i nie jest się szczęśliwym.
Callmetede
Posty: 12
Rejestracja: 15 paź 2018, o 06:50

Re: Częsta masturbacja, a zdrowie

Post autor: Callmetede »

Ja codziennie robię przyjemność sobie i lokatorom i nie robię tego w salonie zgodnie z teorią poczucia przestrzeni.
marikakosa
Posty: 8
Rejestracja: 2 sty 2019, o 18:56

Re: Częsta masturbacja, a zdrowie

Post autor: marikakosa »

Częsta masturbacja jest jak najbardziej wskazana:) Moja Pani ginekolog uświadomiła mnie, że to poprawia nastrój i przy braniu tabletek moje orgazmy będą dużo mocniejsze:)
Gwenn144
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, o 08:39

Re: Częsta masturbacja, a zdrowie

Post autor: Gwenn144 »

Według tego artykułu

Kod: Zaznacz cały

menshealth.pl/zdrowie/Masturbacja-Czy-jest-zdrowa,13594,2
masturbacja raczej nie ma negatywnych skutków dla naszego zdrowia. Myślę, że to nie jest żaden powód do duchowego doła i jakiegoś wstydu. Wszystko w granicach rozsądku.
Krówsko
Posty: 47
Rejestracja: 14 lut 2020, o 23:01

Re: Częsta masturbacja, a zdrowie

Post autor: Krówsko »

Świadome i dobrowolne przekroczenie prawa Bożego przeciw rzeczy ważnej jest grzechem ciężkim.
Skoro Twój samogwałt jest Twoim świadomym czynem to masz poważny problem.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości