Co wybrać?

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
darcia
Posty: 1
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 19:07

Co wybrać?

Post autor: darcia »

Zastanawiam się nad neurobiopsychologia, oceanografią, biotechnologia i w ostateczności ochroną środowiska? Zdaje tylko rozszerzenie z biologii. Jak myślicie który z kierunków wydaje się najbardziej przyszłościowy? Szczerze mówiąc nie przepadam za chemią dlatego chciałabym wybrać kierunek gdzie jednak więcej by było samej biologii niż chemii. Kiedyś myślałam o weterynarii ze względu na moją miłość do zwierząt jednak te plany się rozmyły, bo uznałam że nie chce wyjeżdżać z miasta.Teraz zdecydowanie bardziej wole kierunek związany ze zwierzętami niż z ludźmi, a po studiach chciałabym zająć się jakaś pracą badawcza. Jakie kierunki moglibyście mi polecić, może u was ktoś z rodziny studiuje któryś z tych kierunków, które podałam? Z góry dziękuje za pomoc

Proszę umieszczać nowe wątki w odpowiednich działach. JakubikF
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: Co wybrać?

Post autor: Sephora »

Oceanografia z pracą ciężko. Ochrona też w sumie z praca cięzko ale już lepiej (powtarzam się):D neurobiopsychologia brzmi ciekawie . Ja bym wybrała to ( swoją drogą nie słyszałam o takim kierunku) albo biotechnologie-pod względem zainteresowań.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości