Weta wroclaw wyklady:)

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
patkarola
Posty: 162
Rejestracja: 23 sie 2009, o 14:09

Re: Weta wroclaw wyklady:)

Post autor: patkarola »

jedna z dr mówiłą, że zwolnienia będą, rok temu zwalniali, więc nie wiem dlaczego nie mielibyśmy na to liczyć
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weta wroclaw wyklady:)

Post autor: Korczaszko »

.< coraz lepiej wam a rok temu to nie dlatego zwalniali, bo bardzo mało osób chodziło i trochę to wymusili? Tak coś kojarzę, u nas te listy nie dawały kompletnie nic i dlatego się dziwię.
Cycy
Posty: 27
Rejestracja: 3 paź 2009, o 17:51

Re: Weta wroclaw wyklady:)

Post autor: Cycy »

rok temu wykład z chowu był na 7:30 stąd niska frekwencja i wyproszone zwolnienia
Awatar użytkownika
ponka
Posty: 423
Rejestracja: 1 sty 2008, o 20:30

Re: Weta wroclaw wyklady:)

Post autor: ponka »

Korczaszko pisze:.< coraz lepiej wam a rok temu to nie dlatego zwalniali, bo bardzo mało osób chodziło i trochę to wymusili? Tak coś kojarzę, u nas te listy nie dawały kompletnie nic i dlatego się dziwię.
no właśnie mi Tahti tak mówiła, a u nas wszyscy liczą na zwolnienia. też mi się wydaje, że nie ma szans, bo na wykłady chodzi ok 80 osób i jeszcze za każdym razem się wkurza, że jest za dużo i gadają i mu przeszkadzają. ale prowadząca ćwiczenia powiedziała, że raczej zwolnienia będą.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weta wroclaw wyklady:)

Post autor: Korczaszko »

Cycy, a myślisz, że u nas był o której? Dokładnie o 7.30 przerwa i wykład z fizjo genialne

co roku plany zmieniają się minimalnie
Awatar użytkownika
talagia
Posty: 685
Rejestracja: 29 cze 2009, o 12:07

Re: Weta wroclaw wyklady:)

Post autor: talagia »

Dobrze, ze u nas nikt nie wpadł na pomysł robienia wykładu o 7:30 Zwykle pierwsze zaczynają sie o 8:30 i są bez przerwy.

A na zwolnienia to można liczyć chyba tylko z fakultetów itp. Z zadnych poważniejszych przedmiotów listy nic nie dają.
Termin zerowy istnieje tylko jeden - na pierwszym roku z histologii.
Smutne
Awatar użytkownika
kamilorni
Posty: 539
Rejestracja: 10 maja 2010, o 15:22

Re: Weta wroclaw wyklady:)

Post autor: kamilorni »

u nas mikrobiologia na 7:45 a rok temu chemia, ale byłem może na jednym wykładzie, bo stwierdziłem, że niczego nowego mi nie powiedzą.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weta wroclaw wyklady:)

Post autor: Korczaszko »

Teraz mam ćwiczenia w piątki o 7.45 x.x zawsze umieram.

A wykłady o 7.30 to standard, nawet na wirusach, które lubiłam, przysypiałam
Ogólnie bardzo rzadko chodzę na wykłady (w tym roku na żadnym, w zeszłym higiena i raz na radiologii i chirurgii.) i nie widzę, żeby te listy coś dawały Najlepsza była genetyka, ponoć babka wyrzucała listy po każdym wykładzie. Nie wiem, po raz pierwszy zobaczyłam ją na zaliczeniu. które zdało może 20% roku w tym ja a jak już mówiłam wykłady to nie moja bajka. Tak więc, większość list można o kant dupy rozbić
Awatar użytkownika
ponka
Posty: 423
Rejestracja: 1 sty 2008, o 20:30

Re: Weta wroclaw wyklady:)

Post autor: ponka »

Korczaszko, dużo zależy od indywidualnego systemu nauki, mi dużo dają wykłady np.z biochemii, techno czy eto i nawet je lubię. i czasem nawet mnie wkurza, że coś było mówione na wykładzie, a ci co nie chodzą, robią później wielce zdziwione i obrażone miny, że oni o czymś nie wiedzą. z chowu gada takie głupoty i teorie sprzed wieku, że nie wiem, czy w ogóle jest sens go słuchać. i dzisiaj nas babka poinformowała, że raczej zwolnień prof nie przewiduje i może ubłaga go o zwolnienia dla osób z oceną 5 z ćwiczeń (ciekawe, czy w ogóle takie będą.). no i my mamy chów na 10, a zaraz po tym wszystkie grupy mają jakieś ćwiczenia, więc ludzie chodzą, a on się wkurza, że gadają i tak jest zawsze. teraz mamy biochemię w poniedziałek na 8.15 i chodzi ok. 30 osób.
Awatar użytkownika
kamilorni
Posty: 539
Rejestracja: 10 maja 2010, o 15:22

Re: Weta wroclaw wyklady:)

Post autor: kamilorni »

ponka pisze:teraz mamy biochemię w poniedziałek na 8.15 i chodzi ok. 30 osób.
30? u nas, jeśli na biochemii jest tylko ok. 100, to profesor od razu robi listę. Tak samo na innych. Sam nie za często chodzę na wykłady, ale jak już jestem, to prawie zawsze jest ponad 100 osób.
Awatar użytkownika
paulina_47
Posty: 1092
Rejestracja: 1 lut 2009, o 14:52

Re: Weta wroclaw wyklady:)

Post autor: paulina_47 »

hehe, przypomniały mi się wykłady z fizjologi molekularnej komórki
PS ja z wawy jestem:P
Awatar użytkownika
talagia
Posty: 685
Rejestracja: 29 cze 2009, o 12:07

Re: Weta wroclaw wyklady:)

Post autor: talagia »

kamilorni pisze:
ponka pisze:teraz mamy biochemię w poniedziałek na 8.15 i chodzi ok. 30 osób.
30? u nas, jeśli na biochemii jest tylko ok. 100, to profesor od razu robi listę. Tak samo na innych. Sam nie za często chodzę na wykłady, ale jak już jestem, to prawie zawsze jest ponad 100 osób.
o rany haha
U nas 30 osób to norma na wykładach. A czesto jest nawet i koło 10
Ja chodze na wszystkie wykłady z patomorfologii bo uważam, ze są badzo ciekawe to jest koło 50 osób może.

A biochemia. ło boże. byłam raz i skończyło sie na graniu w karty na końcu auli
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weta wroclaw wyklady:)

Post autor: Korczaszko »

Ja byłam na połowie wykładu z biochemii nie mogłam tego ścierpieć potem poszłam jeszcze raz i się w tym utwierdziłam. Ale co kto lubi, ja się nie umiem skupić na większości tego pitolenia.

O wykładach z AP tylko słyszałam wyglądają tak, że prof czyta swoją książkę, z której nic nie wynika.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości