kto na lekarski 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
darthbrother
Posty: 462
Rejestracja: 12 lip 2009, o 07:03

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: darthbrother »

vanille, zaświadczenie od lekarza medycyny pracy załatw sobie jak najszybciej, bo nie wiesz, kiedy go będziesz potrzebował/a. Oczywiście w tylu kopiach, na ile uczelni startujesz, bo z tego co wiem, to na tym zaświadczeniu lekarz wypisuje, że jesteś zdolny/a do studiowania na DANEJ uczelni a nie w ogóle.

Grzesiek, I semestr to naprawdę trudno NIE zaliczyć, a drugi jeszcze nie wiemy, sesja przecież się zbliża
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: Agher »

cóż, na chwilę obecną 6 osób ma warunek z anatomii, a sesja się jeszcze nie zaczęła, wiec Vagi II ma rację, lepiej poczekać z takimi deklaracjami
Awatar użytkownika
vanille
Posty: 164
Rejestracja: 24 cze 2009, o 19:29

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: vanille »

darthbrother, dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie. Załóżmy, że rejestruje się na 4 uczelnie. Podczas jednej wizyty lekarz wyda mi całą, że tak powiem, serię tych zaświadczeń? Mam nadzieję, że płaci się za wizytę a nie od każdego świstka?
Awatar użytkownika
Gregory
Posty: 467
Rejestracja: 1 sie 2009, o 21:50

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: Gregory »

Uczelnia daje Ci skierowanie na badanie więc powinno być bezpłatnie. I nie przejmuj się - nie ma potrzeby gnać do Białegostoku po taki papierek zadzwoń do Biura Promocji i Rekrutacji UMB to Ci wyślą faksem

A co do II semestru - jak nie w maju to we wrześniu
Awatar użytkownika
darthbrother
Posty: 462
Rejestracja: 12 lip 2009, o 07:03

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: darthbrother »

Ja za zaświadczenia musiałem płacić, ale tylko jednorazowo. Bo głupi byłem, nie pobrałem skierowania od uczelni, sam poszedłem
Awatar użytkownika
vanille
Posty: 164
Rejestracja: 24 cze 2009, o 19:29

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: vanille »

Gregory pisze:Uczelnia daje Ci skierowanie na badanie więc powinno być bezpłatnie. I nie przejmuj się - nie ma potrzeby gnać do Białegostoku po taki papierek zadzwoń do Biura Promocji i Rekrutacji UMB to Ci wyślą faksem

A co do II semestru - jak nie w maju to we wrześniu
Czyli muszę teraz skontaktować się ze wszystkimi uczelniami, w których staram się o przyjęcie, żeby dostać takie skierowanie? Czy uczelnia wysyła skierowanie wszystkim, którzy biorą udział w rekrutacji czy dopiero po tym jak się dostaną? Przepraszam za te być może irytujące pytania, ale zupełnie się w tym nie orientuję a ciężko znaleźć kogoś kto udzieli jakichś sensownych odpowiedzi
Awatar użytkownika
darthbrother
Posty: 462
Rejestracja: 12 lip 2009, o 07:03

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: darthbrother »

Wszystko zależy od widzimisie uczelni, na którą składasz dokumenty.
- wystarczy poszukać
sunsoul
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2010, o 15:53

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: sunsoul »

witam .
Mam takie pytanie . Jeśli jestem zdecydowana tylko na niestacjonarne to czy muszę i tak dokonać rejestracji na stacjonarne ?
pozdrawiam
Awatar użytkownika
m_ichalina
Posty: 129
Rejestracja: 24 maja 2010, o 11:51

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: m_ichalina »

to i ja załatwie sobie takie skierowanie. Ale wątpie, że nie weźmie wtedy kasy Zastanawiam się nad białym. Szczerzę to nie uśmiecha mi się tam studiowanie. Za blisko miesszkam ok 100km od białegostoku i za dużo znajomych tam idzie, których mam serdecznie dość. Myślę o gdańsku. Napiszcie mi proszę czy fajnie jest w tym mieście(białymstoku). bo boję się że tylko tam się dostanę. O ile się dostanę.
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: Sephora »

a ja mam pytanko czy na tym etapie rekrutacji nie dostarczamy żadnych dokumentów ,tak? A jak jest z pokwitowaniem za opłatę rekrutacyjną czy trzeba ją dostarczyc? Czy tylko w wypadku jak będzie się zbliżał koniec rekrutacji,a kwota nie będzie potwierdzona na koncie? Dobrze myslę
Stazystka
Posty: 389
Rejestracja: 12 cze 2009, o 06:35

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: Stazystka »

W formularzu do Białegostoku wypełnialiscie tabelke dotyczącą jezykow, a takze pytanie dotyczace czy skladacie na inna uczelnie mimo, że nie jest wymagane?
Awatar użytkownika
m_ichalina
Posty: 129
Rejestracja: 24 maja 2010, o 11:51

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: m_ichalina »

ja im wpiszę, że nie sładam nigdzie. Może się zlitują nade mną
Stazystka
Posty: 389
Rejestracja: 12 cze 2009, o 06:35

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: Stazystka »

ja w ogole obie te rubryki pominelam skoro nie sa wymagane.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 12 gości