kto na lekarski 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Myshaaa
Posty: 89
Rejestracja: 19 lip 2008, o 08:03

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: Myshaaa »

Czy na tej uczelni honorują odpis świadectwa podczas dostarczania papierow? studiuje lekarski w katowicach, gdzie tkwi oryginał, ale marze zeby sie ewakuowac tylko musze pokonac watpliwosci i zobaczyc jak sie potoczy zycie do pazdziernika, dlatego nie chce od razu wyciagac papierow. Bd wdzieczna za rady
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: ulala »

czyli opinie ze w Kato jest strrrrrasznie nie sa przesadzone

ale chcesz od nowa sie rekrutowac czy przeniesc?
likwidacja konta

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: likwidacja konta »

Andzia-- stać, jak wezmę i to w dodatku tylko na I rok, a dalej to nie wiem, chyba sponsora poszukam, czy coś



a właśnie, jak jest już taka okazja, to może jest ktoś chętny, aby zasponsorować moją edukację proszę się wpisywać

II rok- .
III rok-.
IV rok- .
V rok-.
VI rok-.
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: ulala »

VI w bialym ponoc za darmo
likwidacja konta

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: likwidacja konta »

super, ale cały rok, czy ostatni semestr
bo na niektórych uczelniach tylko ost. sem.

dla pozostałych 4 lat, oferta nadal aktualna
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 667
Rejestracja: 14 sie 2007, o 09:56

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: Andzia »

VI ponoć można już za free dostać. Natomiast na papierze masz wpis, że studia były odpłatne . Ja nadal staram się dostać.
Na pierwszy rok już bym się zdecydowała, ale tylko i wyłącznie. A niestety możliwości przeniesień, czy innych transferów są mało prawdopodobne .
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 667
Rejestracja: 14 sie 2007, o 09:56

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: Andzia »

A tak na poważnie. Sponsoring odpada .
likwidacja konta

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: likwidacja konta »

ja na ten pierwszy to też na 100% ide, choc mam jszcze tę nadzieje (nie wiem czy nie glupia ) na stacjonarne (ostatecznie wham sie jeszcze pomiedzy bialym a gdańskiem, bo tam 2000 taniej za rok, no ale dalej.rety zwariuje )- jedyne wyjście, to dostac sie na stacjonarne, bo inaczej to chyba nie podejme decyzji

kurcze, ale jak przestane p[łacić po roku to mnie tak po prostu wyrzucą - nawet jak bede wzorwa studentka
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: ulala »

no a co, myslisz ze sfinansuja reszte? to nikogo nie obchodzi jak Ci bedzie szlo.
a przeniesc sie ponoc ciezko. jedyne wyjscie to poprawic mature ale mimo to ponoc latwo Cie nie wypuszcza z nistatcjonarnych. ale moze pogadaj z kims kto byl na niestacjonarnych.
co do roznic w cenie miedzy gdanskiem a bialymstokiem- nie wiem jakie sa ceny w sklepach, mieszkan w Gda, ale Bstok jest tanim miastem i sadze, ze te 2 tys roznicy to i tak wydasz w Gdansku na zycie, oplaty itd
Awatar użytkownika
jarek 12345
Posty: 436
Rejestracja: 17 maja 2010, o 23:10

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: jarek 12345 »

A jak myślicie opłaca rekrutować sie na np. lublin , gdańsk . Bo tam nie chcę studiować wolabym w Białymstoku. W poprzednich latach w tamtych miastach były wyższe progi więc w tym też będą pewnie wyzsze niz w Białymstoku ? A tylko Zabrze z 2 przedmiotowych będzei miało niższy próg niż w Białymstoku?
Awatar użytkownika
Myshaaa
Posty: 89
Rejestracja: 19 lip 2008, o 08:03

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: Myshaaa »

ulala pisze:czyli opinie ze w Kato jest strrrrrasznie nie sa przesadzone

ale chcesz od nowa sie rekrutowac czy przeniesc?
Chcę zacząć od nowa Dla mnie w Kato nie było az tak strasznie, ale to tylko dlatego, że miałam akurat dużo szczęscia- przez caly rok dalam rade lapac sie w 1, ew 2 terminie na 70%, co nie oznacza, że na 2roku bedzie podobnie. mam dość codziennego strachu przed każdą wejściówka, kolokwiem o to, że mnie wyrzucą! Dlatego jestem gotowa poświęcic ten rok i żyć normalnie, nie w paraliżującym stresie
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: ulala »

sadze ze nie musisz. odkad pamietam, bstok zawsze ma najnizszy prog. a z ktorego lo jestes

MischA90, a za co wyrzucaja ? a moze przeniesienie sie wchodzi w gre? sprawdzalas czy przedmioty i egzaminy z I roku sie pokrywaja ?
Margaretta6941
Posty: 55
Rejestracja: 29 sie 2009, o 12:59

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: Margaretta6941 »

Ja sądzę, że na pewno w Gdańsku będzie wyższy próg niż w Białymstoku i tam się łatwiej dostać.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości