czy może to być ciąża?

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
zdesperowany
Posty: 3
Rejestracja: 19 kwie 2010, o 17:09

czy może to być ciąża?

Post autor: zdesperowany »

Mam pytanie do Was. Mianowicie kochalem sie z moja dziewczyna 19 marca. naturalnie w prezerwatywie. to byla koncowka jej okresu. ostatni dzien. nie skonczylem w niej. a jednak do dnia dzisiejszego nie ma okresu. w tamtym miesiacu dostala 3 marca i trwal do 20. a teraz nic nie ma.zrobila test i wyszedl wynik negatywny. ponadto ona ma nieregularne okresy. byla u lekarza i wykryl jakies zaburzenia w jajniku. i miala brac jakies tbletki hormonalne.czy moze to byc ciaza? zadnych objawow nie ma. temperatura jest normalna, zadnych wymiotow ani nic z tych rzeczy
matkachrzestna
Posty: 49
Rejestracja: 8 cze 2009, o 09:52

Re: czy może to być ciąża?

Post autor: matkachrzestna »

zdesperowany pisze:Mam pytanie do Was. Mianowicie kochalem sie z moja dziewczyna 19 marca. naturalnie w prezerwatywie. to byla koncowka jej okresu. ostatni dzien. nie skonczylem w niej. a jednak do dnia dzisiejszego nie ma okresu. w tamtym miesiacu dostala 3 marca i trwal do 20. a teraz nic nie ma.zrobila test i wyszedl wynik negatywny. ponadto ona ma nieregularne okresy. byla u lekarza i wykryl jakies zaburzenia w jajniku. i miala brac jakies tbletki hormonalne.czy moze to byc ciaza? zadnych objawow nie ma. temperatura jest normalna, zadnych wymiotow ani nic z tych rzeczy
1. Czy nie słyszałeś o wytryskach niezależnych od szczytowania?
2. czy wiesz ile pewności daje gumowe zabezpieczenie?
3. Test robi się kilka razy w odstępach czasowych bo jeżeli wyszedł negatywny to i tak kobieta może być w ciąży, a jak wyjdzie pozytywny to gratuluję- przed Tobą pierwszy dzień ojca
4. Ciąże przebiegają różnie- niektóre kobiety do 7 miesiąca chodzą w ubraniach sprzed ciąży i czują się świetnie, a inne od pierwszego miesiąca czują się potwornie
5. jak się tak bardzo boicie to idźcie na badanie krwi
6. mam nadzieję,że wyniesiecie z tego jakąś nauczkę i przestaniecie oszczędzać na przyszłości
Awatar użytkownika
Tau
Posty: 169
Rejestracja: 31 gru 2009, o 00:37

Re: czy może to być ciąża?

Post autor: Tau »

heh rzeczywiście zdesperowany bo pisał o tym już w innym wątku, ale odpowiedź go niesatysfakcjonowana więc założył nowy -_-.
Jak widać tu otrzymał taką samą odpowiedź a nawet rozszerzoną
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: czy może to być ciąża?

Post autor: doktorka »

matkachrzestna, po co bezsensownie straszysz chłopaka, co mial jeszcze podlug ciebie zrobic procz zalozenia prezerwatywy. Nie przesadzajcie.

zdesperowany, czil ałt, nie wydaje mi się, zeby to byla ciaza, przeciwnie, na podstawie tych informacji, ktore napisales moge powiedziec, ze nie jest to ciaza najpewniej. Natomiast niepokoi mnie dlugosc okresu u Twojej dziewczyny, na pewno trzeba to kontrolowac u lekarza. Nieregularne okresy + zaburzenia w jajniku wyglada na zespol policystycznych jajnikow, sprawa czesta ostatnimi czasy, slynna z tego, ze okres raz wystepuje, a raz nie. Co wiecej plodnosc w tej przypadlosci jest obnizona badz nie ma jej wcale. Takze ciaza bym sie nie martwila, raczej zdrowiem dziewczyny)

Jesli sie martwicie nadal, to po prostu mozna zrobic badanie krwi na beta HCG, bez skierowania za jakies 30zl w kazdym laboratorium mysle. Natomiast jesli by doszlo do zaplodnienia, to 2tyg po zaplodnieniu testy ciazowe moczowe wychodza juz dodatnie, takze ten, mozna sprawdzic.

Ale bylabym bardzo zdziwiona, gdyby okazalo sie, ze to ciaza, na pewno nie z tego stosunku o ktorym piszesz, jesli juz, to z jakiegos wczesniejszego, no ale w takim ukladzie tak dlugie krwawienieno nie musze chyba tlumaczy, ze ciaza nie lubi takich warunkow i sie z nich ewakuuje.

uwazam, ze nie macie sie czym martwic, oczywiscie nie liczac zdrowia dziewczyny, ale jesli jes tpod opieka ginekologa, to wszystko styka.
anette824
Posty: 3
Rejestracja: 6 lip 2010, o 08:41

Re: czy może to być ciąża?

Post autor: anette824 »

o 450 patrner skorzystal z wc a ja zniego o 7 rano apotem sie zalatwialam i jak dbam o higiene to podmywam sie otoz siedzialam na sedesie a potem na krawedzi wanny a spodnie mialam do ud by sie pomdmyc .matrwi mnie jedno bo po wytarciu otoz swojego miejsca zalozylam majtki a potem spodnie na ktorym na tylku na linni poczulam mokre calkiem nie ale wilgotne skad nie wiem ale majtki suche poczulam to na dworze przy klatce schodowej poszlam sie przebrac bo nie chcialam chodzic z mokrymi spodniami na tylku ktore bylo mokre blisko pochwy ale nie calkiem czy tak mozna zajsc w ciaze seksu ani pettingu nie uprawiamy bo nie a ja chce wziac antykoncepcje tylko nie wiem czy przez bielizne jaka opisalam mozna zjasc w ciaze odpiszczie i wiem ze to smieszne.okres ostani mialam 11czerwca do 18czerwca i cykl 21dnidodam ze biore gynaldin,flumycon,lacibos femma i kiewedy byly u mnie wyapadaly dni plodne a ten przypadek stal sie 30czerwca tegoroku -mamy 1 dziecko 5lat:/
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: czy może to być ciąża?

Post autor: Stalowy »

Piszesz bardzo bardzo chaotycznie - ciężko jest się połapać o co chodzi. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem sedno sprawy.

"Założyłam mokre majtki i spodenki i boję się czy to nie była sperma?"

Skup się dokładnie na tym co najistotniejsze - wg tego co ja zrozumiałem - nie ma możliwości zajścia w ciążę w takim wypadku. Postaraj się jednak opisać to krok po kroku, logicznie. Najlepiej w punktach
anette824
Posty: 3
Rejestracja: 6 lip 2010, o 08:41

Re: czy może to być ciąża?

Post autor: anette824 »

ok.Pisze od poczatku.
1 O 450 skorzystal moj partner -maz z wc
2.potem ja o 7 rano nic nie bylo takiego mokrego na tylku
3.dopiero jak skorzystalam z ubikacji byla mniej wiecej 13-14godz w poludnie to skorzystalam z wc a potem siadlam na brzeg -krawedz wanny by podmyc sie ze wgzledu na higiene i brania lekow dopochwowych typu ginaldin.
4Spodnie i majtki opuszczone do ud mialam
5.potem wstalam wytarlam sie i zalozylam majtki ktore byly suche a spodnie na tylku w okolice odbytu posladka prawego i pochwy tak na tej linni spodni niewielka byla wilgotna plama
6.czy ta plama to nie byla od meza?nawet mocz jesli?
7.czy moglam niechcacy oprzec spodniami o sedes?
8.czy to plyn z pochwy z lekami moze byc-ale majki suche
9.czy tak moglam zajsc w ciaze lub czy w ten sposob moglo dojsc do zaplodnienia?
10.nieplanujemy wiecej dzieci i chce wziac tabletke antykoncepcyjną w1 dniu krwawienia
11.stosunkow ani pettingu nie odbylam z mezem przez dlugi czas.podam 4mc
12.obawiam ze moge nie dostac
13.posiadamy 5-letnie dziecko
mysle ze juz dokladnie opisalam co i jak bylo.czekam na wyczerpujaca odpowiedz
no i cykle mam co 21dni 7dni krwawienia kiedy u mnie dni poldne i nieplodne biorac leki gynldin,flumycon,lacibos femma
wedlug mojego obliczenia powinnam 7-8-9-gora 10 lipca boje sie ze moge nie dostac.
anette824
Posty: 3
Rejestracja: 6 lip 2010, o 08:41

Re: czy może to być ciąża?

Post autor: anette824 »

gdyz zorirentowalam co takiego mokrego i po paru sekundach zdjelam te spodnie domyslajac czy to nie sperma czy mocz.dzieki ze ta strona jest dla mnie mila podalam na innej stronie ten temat wysmiano mnie i jestem ciekawa jakby ta osoba sie czula znajdujac w tej sytuacji co ja i smialam wiem ze to smieszne ale nie dla kazdego co moze miec podobne obawy tutaj przynajmniej moge sie wygadac.
Awatar użytkownika
Tau
Posty: 169
Rejestracja: 31 gru 2009, o 00:37

Re: czy może to być ciąża?

Post autor: Tau »

Racjonalnie rzecz ujmując Nie powinnaś zajść w ciążę gdyż przez 12h powinno wyschnąć cokolwiek to było więc po prostu jak się myłaś może coś spadło na ubrania więc spokojnieNawet jeśli to była sperma Męża to w niesprzyjającym środowisku (poza organizmem kobiety/mężczyzny) nie żyją aż tak ambitnie
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: czy może to być ciąża?

Post autor: Stalowy »

Najprawdopobobniej była to zwykła woda. Nawet jeżeli jakimś cudem była to sperma, to nie jest możliwym by przechodziła przez majtki - a stamtąd do pochwy.

W tym wypadku na 99,9% mogę powiedzieć, że nie jesteś w ciąży, głowa do góry
ebedziebe
Posty: 302
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 20:09

Re: czy może to być ciąża?

Post autor: ebedziebe »

napewno nie jesteś , plemniki są wrażliwe a z tego co piszesz warunki dla nich kożystne nie byłu , pozatym w dzisiejszych czasach ich jakoś naogól jest mizerna wiec Nie jesteś w ciązy
warta
Posty: 70
Rejestracja: 19 maja 2008, o 13:14

Re: czy może to być ciąża?

Post autor: warta »

KORZYSTNE DOKTORKU
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości