LWÓW 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
aniania
Posty: 13
Rejestracja: 24 sty 2009, o 14:12

LWÓW 2010

Post autor: aniania »

jest wątek odnośnie roku ubiegłego więc postanowiłam założyć również na 2010.

Kto się wybiera? na co?
Laguna
Posty: 8
Rejestracja: 5 lis 2009, o 19:48

Re: LWÓW 2010

Post autor: Laguna »

Ja będę ubiegac się o przyjęcie na lekarski A Ty? Myślę, że warto trzymac się razem. W kupie łatwiej ))
Awatar użytkownika
Apsik
Posty: 93
Rejestracja: 1 gru 2009, o 15:29

Re: LWÓW 2010

Post autor: Apsik »

jak się nie dostanę w Polsce to też będę próbować na lekarski do Lwowa. A nie wiecie do kiedy można składać papiery?
aniania
Posty: 13
Rejestracja: 24 sty 2009, o 14:12

Re: LWÓW 2010

Post autor: aniania »

podobno im szybciej tym lepiej.
SmB
Posty: 13
Rejestracja: 19 sty 2009, o 14:00

Re: LWÓW 2010

Post autor: SmB »

tak, a za łapówki zapłacicie tyle samo co za rok nauki ]
Nawet ludzie którzy starają się tam uczyć muszą płacić.
aniania
Posty: 13
Rejestracja: 24 sty 2009, o 14:12

Re: LWÓW 2010

Post autor: aniania »

skąd wiesz? uczysz się tam?
Awatar użytkownika
Maggda_W
Posty: 296
Rejestracja: 28 mar 2010, o 13:58

Re: LWÓW 2010

Post autor: Maggda_W »

ja tez jesli sie nie dostane w polsce bede chciala isc na ukraine. w jakim jezyku checie podjac studia?
Awatar użytkownika
Apsik
Posty: 93
Rejestracja: 1 gru 2009, o 15:29

Re: LWÓW 2010

Post autor: Apsik »

W angielskim. Po rosyjsku nie znam ani jednego słowa, nie mówiąc już o ukraińskim
aniania
Posty: 13
Rejestracja: 24 sty 2009, o 14:12

Re: LWÓW 2010

Post autor: aniania »

no po angielsku chyba łatwiej i przyjemniej.
-MaritkaM-
Posty: 5
Rejestracja: 19 maja 2010, o 14:16

Re: LWÓW 2010

Post autor: -MaritkaM- »

Witam wszystkich! Już drugi rok będę próbowała dostać się na stomatologię. Ale w tym roku chce wziąć również pod uwagę uczelnie na Ukrainie, mam zamiar pojechać tam niedlugo i przekonac się jak tam naprawdę jest. Czy ktoś z was również ma plan aby iść tam na studia w tym roku Może podzielicie sie ze mna swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami jeśli juz tam studiujecie. Pozdrawiam
sztudent
Posty: 5
Rejestracja: 16 cze 2010, o 18:08

Re: LWÓW 2010

Post autor: sztudent »

-MaritkaM- pisze:Witam wszystkich! Już drugi rok będę próbowała dostać się na stomatologię. Ale w tym roku chce wziąć również pod uwagę uczelnie na Ukrainie, mam zamiar pojechać tam niedlugo i przekonac się jak tam naprawdę jest. Czy ktoś z was również ma plan aby iść tam na studia w tym roku Może podzielicie sie ze mna swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami jeśli juz tam studiujecie. Pozdrawiam
przyjmowac jak co roku beda do listopada, jak nie bedzie miejsc juz we lwowie to do wyboru jest jeszcze kilka innych miast.
nie wiem jak jest gdzie indziej, ale u nas niestety studia troche kosztuja ale o wszystkim dowiesz sie jak przyjedziesz bo pewnych informacji nie mozemy udzielac
jezeli masz mature z biologii lub chemii to super, ale jej brak nie jest problemem i nie przekresla Cie jako przyszlej pani doktor
jezeli chodzi o sam egzamin wstepny to jak co roku bedzie jakies zadanko z chemii (troche trudne wiec radze sobie przypomniec conieco z zakresu chemii).
pozdrawiam i zapraszam do grona przyszlej polskiej elity! :*
semperfidelis
Posty: 38
Rejestracja: 19 lip 2009, o 14:15

Re: LWÓW 2010

Post autor: semperfidelis »

jezeli chodzi o sam egzamin wstepny to jak co roku bedzie jakies zadanko z chemii (troche trudne wiec radze sobie przypomniec conieco z zakresu chemii).
pozdrawiam i zapraszam do grona przyszlej polskiej elity! :*
O Boże ! Jeśli mówisz, że zadanie z chemii było trochę trudne", to już wiem dlaczego wszędzie piszesz, że trzeba się dogadywać o_O

Chemia na wstępnym była banalna
H2+O2
C6H6 + 2Br

Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: LWÓW 2010

Post autor: Stalowy »

I interes się kręci.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości