progi punktowe w CM bydgoszcz

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
gwiazdeczka
Posty: 15
Rejestracja: 9 maja 2010, o 15:12

progi punktowe w CM bydgoszcz

Post autor: gwiazdeczka »

Witam interesuje mnie pewna rzecz, a mianowiecie w jaki sposób naliczane s? punkty przez CM w bydgoszczy,gdy? przeczyta?am tam na ich stronie,?e w zesz?ym roku próg na lekarskie stacjonarne wynosi? 228 pkt,a 1% na maturze odpowiada 1-emu punktowi,a wymagana jest rozszerzona matura z biologii,i do wyboru rozsz z chemii albo fizyki,no ale w?a?nie:
za?ó?my nawet,?e kto? zda? t? biologi? i chemi? nawet na te 100%,czyli ma 200 pkt. A sk?d zdoby? pozosta?e?Czy to nalicza jako? uczelnia,je?eli tak to za co i na jakiej podstawie?Bardzo prosz? o odpowied?,bo bardzo mnie to interesuje,a tego na str uczelni niestety nie podalipzdr
ttomek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sie 2009, o 22:31

Re: progi punktowe w CM bydgoszcz

Post autor: ttomek »

O ile mnie pami nie myli w poprzednich rekrutacjach by?y brane pod uwag? 3 przedmioty, a nie 2. Dopiero od tego roku s? tylko 2.
BOCHEN
Posty: 10
Rejestracja: 15 maja 2010, o 09:03

Re: progi punktowe w CM bydgoszcz

Post autor: BOCHEN »

zgadza si? teraz tylko bio, chemia lub fizyka
GreGKow90
Posty: 47
Rejestracja: 6 maja 2010, o 15:31

Re: progi punktowe w CM bydgoszcz

Post autor: GreGKow90 »

Mam pytanie, czy 156 punktów daje jakie? szanse dostania si? na lekarski w Bydgoszczy?
Fasberg
Posty: 815
Rejestracja: 22 mar 2007, o 17:23

Re: progi punktowe w CM bydgoszcz

Post autor: Fasberg »

GreGKow90, trudno cokolwiek powiedzie? co do tego roku, szczególnie dotyczy to CM w Bydgoszczy, które po raz pierwszy wchodzi w 2-przedmiotówke w rekrutacji.
Jednak w?tpie czy 156 pkt-ow starczy.Chyba, ?e na niestacjonarke. Zobaczymy. Najpierw trzeba dosta? wyniki, potem wpisa? wyniki, poczeka? na pierwsze, ewentualnie drugie listy i wtedy ocenia? realne szanse.

Ps. Co nie znaczy, ?e nie mo?na teraz wró?y? z fusów -) Zawsze to roz?aduje emocje heh
GreGKow90
Posty: 47
Rejestracja: 6 maja 2010, o 15:31

Re: progi punktowe w CM bydgoszcz

Post autor: GreGKow90 »

W sumie racja, za wcze?nie na tego typu dywagacje. Najbardziej jestem wkurzony na to, ?e rok temu bym si? dosta? bo mia?em akurat 228 a teraz jak s? dwa przedmioty to lipa
Fasberg
Posty: 815
Rejestracja: 22 mar 2007, o 17:23

Re: progi punktowe w CM bydgoszcz

Post autor: Fasberg »

Spróbuj do Olsztyna
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 504
Rejestracja: 18 maja 2010, o 06:27

Re: progi punktowe w CM bydgoszcz

Post autor: mentos »

uwa?acie ze do olsztyna sie jest ?atwo dostac?
harpagan1990
Posty: 176
Rejestracja: 1 lip 2009, o 16:37

Re: progi punktowe w CM bydgoszcz

Post autor: harpagan1990 »

ja mam z poprzedniego roku 168 pkt i studiuje w Katowicach. chce z?o?y? na wszelaki wypadek, cho? znajomi daj? mi du?e szanse na zdanie sesji. W kazdym razie, co myslicie o tym wyniku ? i jeszcze mysle nad przeniesieniem z tad, ale mam metlik w g?owie.
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 504
Rejestracja: 18 maja 2010, o 06:27

Re: progi punktowe w CM bydgoszcz

Post autor: mentos »

studiujesz medycyne?
harpagan1990
Posty: 176
Rejestracja: 1 lip 2009, o 16:37

Re: progi punktowe w CM bydgoszcz

Post autor: harpagan1990 »

tak. medycyne w Katowicach tylko wczesniej dostalam sie na weterynarie, myslalam ze tam zostane i nie zmieni?am koloru swojego logo czy jak to sie tam nazywa
Awatar użytkownika
Black Widow
Posty: 267
Rejestracja: 24 cze 2009, o 12:36

Re: progi punktowe w CM bydgoszcz

Post autor: Black Widow »

mam pytanie- je?eli b?dzie si? na li?cie rezerwowej na CM w Bydgoszczy to na tym etapie dostarcza si? dokumenty?
nieznajomy
Posty: 40
Rejestracja: 12 lis 2008, o 14:49

Re: progi punktowe w CM bydgoszcz

Post autor: nieznajomy »

Tak. Je?eli znajdujesz si? na li?cie rezerwowej to musisz dostarczy? komplet dokumentów je?li ich nie dostarczysz nie jeste? brany pod uwage w dalszej rekrutacji
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości