AM w Poznaniu

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
rabbit
Posty: 81
Rejestracja: 25 lip 2006, o 10:09

AM w Poznaniu

Post autor: rabbit »

Chciałabym,żebyśmy w tym temacie rozmawali tylko o AM w Poznaniu Czy są tutaj na forum studenci tejze Akademi ? Składał ktoś tam papiery ? Dużo się na tym forum słyszy o AM w Wrocławiu,Warszawie a Poznań ? Przeciez ta AM jest jedną z najlepszych w Polsce więc skąd takie małe zainteresowanie ?
zabciaa
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2006, o 21:24

Re: AM w Poznaniu

Post autor: zabciaa »

też się dokładam do prośby o info jak sie studiuje na uam?! ja wlasnie sie dostalam na biologie i nie wiem co robic bo dostalam sie tez na biologie na sggw! ale moze chociaz jakies wiadomosci o uam uzyskamy!
bagatha

Re: AM w Poznaniu

Post autor: bagatha »

skladam papiery na AM P-ń a jestem studentka Biologii UAM
to,ze poznaska akademia jest najlepsza w Polsce to sciema wiec nie sugerujcie sie tym.
Ciezko mowic jak sie studiuje biologie nie majac porownania z inna uczelnia
kasik
Posty: 119
Rejestracja: 28 lip 2006, o 19:09

Re: AM w Poznaniu

Post autor: kasik »

zabciaa pisze:dostalam na biologie i nie wiem co robic bo dostalam sie tez na biologie na sggw!
nie wiem jak jest z Poznaniem ale jeszcze dalej mam niż do Warszawy pewnie

ja też sie dostałam na SGGW

niby jeszcze czekam na wyniki z AR z Krakowa ale już pogodziłam sie i przezwyczaiłam do myśli , że będe w Wawie studiować
a SGGW mam status bardzo dobrej uczleni i jest bardzo ładna i nowoczesna
i pracownie są świetnie wyposarzone
rabbit
Posty: 81
Rejestracja: 25 lip 2006, o 10:09

Re: AM w Poznaniu

Post autor: rabbit »

bagatha pisze:skladam papiery na AM P-ń a jestem studentka Biologii UAM
na jaki kierunek ?
bagatha

Re: AM w Poznaniu

Post autor: bagatha »

na lekarski
jaa ;)
Posty: 36
Rejestracja: 19 lis 2006, o 09:30

Re: AM w Poznaniu

Post autor: jaa ;) »

hej bagatha? i jak dostalas sie na WLI AMP jak tak to prosze o wrazenia:)
Mena

Re: AM w Poznaniu

Post autor: Mena »

Ale ona od kilku lat beskutecznie próbuje się dostać na dzienną biologię (jest na zaocznych), raczej nie ma szans na AM
Gosia

Re: AM w Poznaniu

Post autor: Gosia »

Mena pisze:Ale ona od kilku lat beskutecznie próbuje się dostać na dzienną biologię (jest na zaocznych), raczej nie ma szans na AM
Nie jest fajnie byś tak ocenionym:(

Dla mnie waŻne jest to, Że Bogatha zawsze stara się pomagać innym, odpowiadać na pytania.
Wydaje mi się, Że jej odpowiedzi świadczą o tym, Że jest inteligentą osobą.

Pozdrawiam wszystkich!
jaa ;)
Posty: 36
Rejestracja: 19 lis 2006, o 09:30

Re: AM w Poznaniu

Post autor: jaa ;) »

no wlasnie wkoncu trzeba sobie pomagac (hehe male odbiegniecie od temetu )
karolina89
Posty: 56
Rejestracja: 22 lis 2006, o 17:24

Re: AM w Poznaniu

Post autor: karolina89 »

dla mnie jedynymi mozliwymi uczelniami jest AM Poznan i Warszawa bo mam problemy z fizyka a na szczescie tam nie potrzebuja rozszerzonej wiec dla mnie to jest jedynym wyjsciem.

Chcialabym sie wlasnie dowiedziec od studentow tamtejszej akademii cokolwiek oraz od innych jakie opinie sa o tej uczelni.
verte
Posty: 20
Rejestracja: 23 gru 2008, o 21:33

Poznań?

Post autor: verte »

Mam pytanie w szczególności do studentów UM, jak oceniacie uczelnię, asystentów, zaplecze, atmosferę? Bo w zasadzie na tym forum jest mało udzielających się studentów z Poznania, więc ciężko znaleść jakieś opinie
I jeszcze orientujecie się jak wygląda sytuacja z mieszkaniami/akademikami w Poznaniu, czy jest bardzo drogo?
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: AM w Poznaniu

Post autor: doktorka »

odpowiedzi na wszystkie swoje pytania znajdziesz, jak troche poczytasz, chocby w tym temacie.
uczelnia- przereklamowana
asystenci -zalezy od katedry, wielu nie przepada za studentami, jestem na 3 roku i do tej pory rzetelnosc i sympatie w jednym mozna bylo uzyskac tylko od asystentow z kat biologii i parazytologii, genetyki klinicznej i biochemii moze. no i w tym roku diagnostyka laboratoryjna. czyli niewiele.
wiele katedr prowadzi otwarte wojny ze studentami, zanim Ci zdaza sie jeszcze zorientowac, np w tym roku katedra mikrobiologii, skandal]
zaplecze- bardzo marne na anatomii, marne na histologii, biochemii i biofizyce. w zasadzie nie wiem czy jest jakis przedmiot, z ktorego nie jest marne? parazytologia ma nowe fajne mikroskopy] tyle. na pewno anatomia pod wzgledem preparatow jest jedna z najgorszych w Polsce, o ile nie najgorsza, ciał nie ma praktycznie wcale, te ktore sa w ogole nie przypominaja czlowieka czesto i leza w formalinie 15% od 40 lat (powaznie), niektorzy asystenci twierdza, ze nawet 50.
atomosfera? heh kobito, to sa studia, nie przedszkole, atmosfery nie ma, bo co niby ma ja tworzyc? ewentualnie ludzie z grupy, a to juz kwestia na jakich trafisz. ja mam fajnych, ale sa grupy, gdzie sie kloca wszyscy ze wszystkimi.

akademik dostaniesz jak jestes z daleka albo masz niski dochod w rodzinie na osobe, potem ewentualnie gdy beda wolne miejsca kolo listopada, akademik kosztuje w granicach 350-400zl z tego co wiem. mieszkania srednio drogie, tansze niz we wro, wawie czy krakowie. za kawalerke gdzies tak 1000zl za wynajem trzeba liczyc, 2 pokojowe-1500, 3 pokojowe ponad 2000. jak chcesz sobie wynajac pokoj w mieszkaniu, to 500-600zl ok.

btw mozliwe, ze bede miala za 500 w moim mieszkaniu pokoj do wynajeciapp
Ostatnio zmieniony 25 mar 2009, o 19:20 przez doktorka, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości