Analityka ŚUM

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
onlyma
Posty: 341
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 13:46

Analityka ŚUM

Post autor: onlyma »

Kto wybiera się w tym roku na analitykę medyczną na SUM?
Czy 143 pkt wystarczą żeby się dostać patrząc na poziom matur?
Mam wynik z tamtego roku, poprawiałam chemię dziś, ale marnie poprawę widzę, więc modlę się, żeby te 143 pkt mi wystarczyły.
Awatar użytkownika
ciocia
Posty: 522
Rejestracja: 11 sty 2010, o 17:56

Re: Analityka ŚUM

Post autor: ciocia »

Rozważam i ŚUM i analitykę, ale nic więcej teraz nie mogę powiedzieć. Na razie modlę się o tą dzisiejszą chemię i niecierpliwie czekam na klucz.
onlyma
Posty: 341
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 13:46

Re: Analityka ŚUM

Post autor: onlyma »

A ja porównuje sobie progi z zeszłego roku, sprzed dwóch lat i obawiam się, że może być ciężko.
zagubiona90
Posty: 652
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:07

Re: Analityka ŚUM

Post autor: zagubiona90 »

onlyma: próg w tamtym roku na analitykę był 141pkt. Wydaje mi się, że w tym roku się dostaniesz


Powodzenia
onlyma
Posty: 341
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 13:46

Re: Analityka ŚUM

Post autor: onlyma »

zagubiona90 :
jeśli Twoje słowa okażą się prorocze, to chyba Cię ozłocę!
Wydaje mi się, że matura była porównywalna do tamtego roku, może biologia była trochę trudniejsza, więc progi nie powinny się tak diametralnie różnić, prawda?
Mam jeszcze pytanie, czy jest możliwość wysłania całej swojej dokumentacji na uczelnię pocztą? Bo jakoś nie widzę możliwości wyjazdu z Warszawy, tylko po to, żeby złożyć papiery.
zagubiona90
Posty: 652
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:07

Re: Analityka ŚUM

Post autor: zagubiona90 »

onlyma:

Wiesz co lepiej przedzwoń do sekretariatu i się o to zapytaj:) według mnie chyba nie ma takiej możliwości:( może Ktoś za Ciebie to złożyć ale musi mieć papierek od notariusza.

Pozdrawiam) i życzę powodzenia w rekrutacji:)

Jak masz jeszcze jakieś pytania to piszD postaram się na nie szybko odpowiedzieć:)
onlyma
Posty: 341
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 13:46

Re: Analityka ŚUM

Post autor: onlyma »

a Ty studiujesz analitykę?
zagubiona90
Posty: 652
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:07

Re: Analityka ŚUM

Post autor: zagubiona90 »

Tak:) Jestem aktualnie na 1 roku)
Awatar użytkownika
Charlize91
Posty: 219
Rejestracja: 22 lut 2010, o 17:40

Re: Analityka ŚUM

Post autor: Charlize91 »

z tego co ja wiem, to papiery można wysyłać pocztą.
(ale głowy nie dam )
onlyma
Posty: 341
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 13:46

Re: Analityka ŚUM

Post autor: onlyma »

zagubiona90 pisze:Tak:) Jestem aktualnie na 1 roku)
och, jak jest? z czym są największe problemy? wybrałabyś ten sam kierunek jeszcze raz?
zagubiona90
Posty: 652
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:07

Re: Analityka ŚUM

Post autor: zagubiona90 »

onlyma:

Powiem tak. Ogólnie kierunek nie jest zły:) ale moim marzeniem jest coś innego więc jak się w tym roku dostane to z analityki rezygnuje.
Jeśli chodzi o przedmioty to w 1 semestrze zmorą dla mnie była biologia komórki, do której nie umiałam się zmotywować:D ale jest ona do przebrnięcia:)(egz. na 4,5 napisałam). Reszta przedmiotów bardzo w porządku:) zwłaszcza że miałam miłych prowadzących:). W 2 semestrze najgorsza jest matematyka/-jeśli chcesz więcej info to napisz prywatną wiadomość) oraz histologia, która jest dla mnie nudnaale za to moja grupa trafiła na super prowadzących więc było ciekawieD:) reszta przedmiotów jest bardzo ok)

A największe problemy to moim zdaniem chęć do nauki) i duża liczba kolosów. Ale ogólnie wszystko da się przeżyć:)
biolchemiczka
Posty: 5
Rejestracja: 4 cze 2010, o 11:32

Re: Analityka ŚUM

Post autor: biolchemiczka »

onlymaze 143 wg mnie napewno się dostaniesz! w zeszłym roku było 141 a w tym progi spadną bo matura była gorsza
mam nadzieję, że też będę mieć coś koło tego i że już 8 lipca będziemy studentkami analityki na sum OBY
onlyma
Posty: 341
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 13:46

Re: Analityka ŚUM

Post autor: onlyma »

Ja nie liczę na dostanie się z pierwszej listy ) więc nie 8 lipca:P
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości