Przewidywany próg 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
margo91
Posty: 411
Rejestracja: 6 maja 2010, o 20:20

Re: Przewidywany próg 2010

Post autor: margo91 »

Dust5 pisze:Z tym spotkaniem to moze dobrze byloby zrobic nowy watek tak zeby nikt nie przeoczyl. Co do alkoholu to ja stawiam po Desperadosie
Bo jeszcze uwierzę

Koleś z tego filmiku o sekcji, przypominał mi swoją szybkością wykonania rzeźnika, rozpracowującego prosiaczka na wsi, hah xD
Awatar użytkownika
jarek 12345
Posty: 436
Rejestracja: 17 maja 2010, o 23:10

Re: Przewidywany próg 2010

Post autor: jarek 12345 »

A kiedy bedziemy wiedziec w jakiej grupie będziemy i czy jakies grupy mają jekies dniwolne np piątek wolny od zajęć ?
Awatar użytkownika
MellowYellow
Posty: 30
Rejestracja: 11 sie 2010, o 15:13

Re: Przewidywany próg 2010

Post autor: MellowYellow »

Przyłączam się do pytania wg. jakich kryteriów jest podział na grupy? Łatwo sie przenieść?
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: Przewidywany próg 2010

Post autor: Agher »

totalny randomizm jeśli chodzi o to - ludzie między grupy C,D,E,F rozdzieleni są tak, żeby mniej więcej był przekrój nazwisk od a do z.

następnie każda z grup jest podzielona na podgrupy C1, C2, C3, D1,D2 itd. w taki sposób, że alfabetyczna lista osób grupy C jest po prostu podzielona na trzy części.

wolny dzień da się załatwić załatwiając przełożenie zajęć z języków chociażby, ale w pierwszym semestrze o ile pamiętam nie było to możliwe. za to w drugim dwie grupy miały chyba wolny dzień, albo przynajmniej dzień z samymi wykładami.

a co do przenoszenia się, to zależy jak się zagada w dziekanacie i jaki humor będzie miała Pani z dziekanatu. Chyba, że ma się kogoś z innej grupy na wymianę - wtedy o ile wiem to formalność.
Awatar użytkownika
Gregory
Posty: 467
Rejestracja: 1 sie 2009, o 21:50

Re: Przewidywany próg 2010

Post autor: Gregory »

Agher ma rację. Podział na grupy jest podany tuż przed rozpoczęciem roku (2-3 dni). Jeżeli już teraz wiecie, że bez swojej psiapsióły nie dacie rady żyć przez 2 lata (na 3 roku podzielicie się na grupy 6 osobowe) to w połowie września udajcie się z piękną prośbą do dziekanatu (lepiej zrobić to wcześniej by potem nie kreślić i przedrukowywać nowych list).

Btw istnieje pogląd, że podział na grupy C,D,E,F jest podziałem pod względem wyników maturalnych z języka angielskiego.
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: Przewidywany próg 2010

Post autor: Agher »

nie jest Grzesiek, bo poziomy rozszerzony jak i podstawowy są przemieszane, wyniki też są różne.
Awatar użytkownika
Gregory
Posty: 467
Rejestracja: 1 sie 2009, o 21:50

Re: Przewidywany próg 2010

Post autor: Gregory »

Ale co ja poradzę, że taki pogląd istnieje
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: Przewidywany próg 2010

Post autor: Agher »

pierwszaki! zakładać nowy wątek, w podobnym tonie jak my w zeszłym roku - i spróbujcie pobić rekord naszego flooda - 159 stron D

gwarantuje - radocha z poznania na żywo na uczelni ludzi z forum - bezcenna
Awatar użytkownika
darthbrother
Posty: 462
Rejestracja: 12 lip 2009, o 07:03

Re: Przewidywany próg 2010

Post autor: darthbrother »

Jak zobaczycie dwóch idiotów tańczących dookoła rzeżby Atlasu stojącego przed Salą Kolumnową i krzyczących na zmianę : crista galli!,lamina tecti!, tuberculi musculi scaleni anteriori!".


tak, to Agher i ja - za przeżyte doznania z góry przepraszamy.
Awatar użytkownika
Gregory
Posty: 467
Rejestracja: 1 sie 2009, o 21:50

Re: Przewidywany próg 2010

Post autor: Gregory »

rzeźby (GENETIVUS kogo? czego?) Atlasa
Awatar użytkownika
darthbrother
Posty: 462
Rejestracja: 12 lip 2009, o 07:03

Re: Przewidywany próg 2010

Post autor: darthbrother »

A mówisz : nie mam browaru, czy browara?

Zaraz.to zły przykład jest
Awatar użytkownika
OlaaaM6
Posty: 636
Rejestracja: 16 lip 2008, o 18:39

Re: Przewidywany próg 2010

Post autor: OlaaaM6 »

Ihihih spadl prog w Bialym, jestem na stomie
vahti nasze piwko dojdzie do skutku
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: Przewidywany próg 2010

Post autor: vahti »

! :)

gratuluje!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości