Rejestracja online

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Rejestracja online

Post autor: a_niap »

Jest jak juz go dostaniesz. Bez tego nie mogą od ciebie wymagac żebyś im podał numer, skoro go jeszcze nie ma (Logiczne.?)
Awatar użytkownika
marti91
Posty: 210
Rejestracja: 10 kwie 2009, o 10:56

Re: Rejestracja online

Post autor: marti91 »

Czyli wychodzi na to, że nie chcą teraz ani zakładki o szkole średniej ani zdjęcia. Bo bez wpisania tego nie da się przejść dalej.
Awatar użytkownika
Charlize91
Posty: 219
Rejestracja: 22 lut 2010, o 17:40

Re: Rejestracja online

Post autor: Charlize91 »

ja się do Białego zarejestrowałam bez żadnych problemów.
onlyma
Posty: 341
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 13:46

Re: Rejestracja online

Post autor: onlyma »

A ja mam pytanie, bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam, czytają wasze wypowiedzi.
Poprawiłam w tym roku jeden przedmiot, obowiązkowy. I mam podać nr świadectwa dojrzałości, więc naturalnie podaję nr z roku ubiegłego, ale jak wypełniam wyniki to mogę podać wynik poprawiony? Przecież on nie widnieje na świadectwie dojrzałości tym z 2009 r.

I czy mogę uzupełnić mieszając wyniki? Czyli chemię i biologię z roku ubiegłego a fizykę podstawową, jako przedmiot obowiązkowy z tego roku? Nie będzie to potraktowane, jako błąd?

I ostatnie pytanie: jeśli pogorszyłam wynik z chemii w tym roku, to naturalnie liczy się wynik z ubiegłego roku, ten wyższy, prawda?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości