Rejestracja online

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
Awatar użytkownika
asasas
Posty: 174
Rejestracja: 13 gru 2009, o 19:39

Rejestracja online

Post autor: asasas »

Rejestrujecie się już czy czekacie na wyniki?

Mam pytanie, wie ktoś może czy w miejscu gdzie trzeba wpisać rok zdania egzaminu dojrzałości poprawiający ma wpisać rok w którym pierwszy raz zdał maturę czy ten z którego ma wyniki?
Awatar użytkownika
Charlize91
Posty: 219
Rejestracja: 22 lut 2010, o 17:40

Re: Rejestracja online

Post autor: Charlize91 »

wyniki beda 30 czerwca a na niektorych uczelniach to już po terminie rejestracji
Awatar użytkownika
eMKa
Posty: 163
Rejestracja: 11 maja 2008, o 20:50

Re: Rejestracja online

Post autor: eMKa »

Wydaje mi się, że ten rok, w którym po raz pierwszy zdawało się maturę - bo przecież ogólnie rzecz biorąc w tym właśnie roku zdało się egzamin dojrzałości, a potem tylko zmieniało się wynik. Poza tym - gdyby było inaczej, to chyba nie kazaliby tego wpisywać:)
Awatar użytkownika
Seziel
Posty: 37
Rejestracja: 10 lip 2009, o 19:27

Re: Rejestracja online

Post autor: Seziel »

eMKa pisze:Wydaje mi się, że ten rok, w którym po raz pierwszy zdawało się maturę - bo przecież ogólnie rzecz biorąc w tym właśnie roku zdało się egzamin dojrzałości, a potem tylko zmieniało się wynik. Poza tym - gdyby było inaczej, to chyba nie kazaliby tego wpisywać:)
Chyba, że chcą wiedzieć, który arkusz pisaliśmy, i z któego roku wynik mają brać pod uwagę.
Awatar użytkownika
MuszkaAnuszka
Posty: 74
Rejestracja: 21 kwie 2010, o 22:52

Re: Rejestracja online

Post autor: MuszkaAnuszka »

Masz napisać rok, w którym zdawałeś egzamin dojrzałości, a nie w którym poprawiałeś wynik ze zdanego egzaminu dojrzałości. Egzamin dojrzałości to nie poprawka z wybranych przedmiotów tylko egzaminy ustne i pisemne obowiązkowe a ponadto dodatkowe.To chyba proste:)
Awatar użytkownika
eMKa
Posty: 163
Rejestracja: 11 maja 2008, o 20:50

Re: Rejestracja online

Post autor: eMKa »

Seziel pisze: Chyba, że chcą wiedzieć, który arkusz pisaliśmy, i z któego roku wynik mają brać pod uwagę.
nie, bo co jak np. najwyższe wyniki z biologii i z chemii nie są z tego samego roku?
Awatar użytkownika
asasas
Posty: 174
Rejestracja: 13 gru 2009, o 19:39

Re: Rejestracja online

Post autor: asasas »

no jasne A te pierwsze dokumenty tj. podanie, kserokopia dowodu i dowód wpłaty już trzeba wysłać w teczce? Co trzeba na niej napisać i w którym miejscu?
Nie widze takiej informacji na stronie poznańskiego uniwersytetu.
Awatar użytkownika
medyczka
Posty: 173
Rejestracja: 21 lip 2009, o 15:28

Re: Rejestracja online

Post autor: medyczka »

Czyli te dokumentny trzeba wysyłać pocztą czy samemu tam jechać?
Awatar użytkownika
asasas
Posty: 174
Rejestracja: 13 gru 2009, o 19:39

Re: Rejestracja online

Post autor: asasas »

W informatorze pisze że można wysłać pocztą.
asasas pisze:. A te pierwsze dokumenty tj. podanie, kserokopia dowodu i dowód wpłaty już trzeba wysłać w teczce? Co trzeba na niej napisać i w którym miejscu? .
Jeszcze jedno, czy ksero dowodu ma być wydrukowane w dwukrotnym powiększeniu? Bo też mi się coś obiło o uszy a nic nie pisze na ten temat.

Prosze o odp
Awatar użytkownika
asasas
Posty: 174
Rejestracja: 13 gru 2009, o 19:39

Re: Rejestracja online

Post autor: asasas »

Już nie aktualne.
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 504
Rejestracja: 18 maja 2010, o 06:27

Re: Rejestracja online

Post autor: mentos »

przeciez nie trzba nic wysylac, dopiero wtedy gdy sie dostanie, nie prawda?
ar33k
Posty: 538
Rejestracja: 29 gru 2009, o 12:45

Re: Rejestracja online

Post autor: ar33k »

W Poznaniu trzeba
Awatar użytkownika
Maggda_W
Posty: 296
Rejestracja: 28 mar 2010, o 13:58

Re: Rejestracja online

Post autor: Maggda_W »

a ja mam pytanie czy mozna probowac dostac sie i na farmacje i na lekarski na jednej uczelni?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości