A co, jeśli się nie uda?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Jocisko
Posty: 783
Rejestracja: 24 cze 2009, o 19:25

Re: A co, jeśli się nie uda?

Post autor: Jocisko »

E tam:) Ale przecież powinien się zajmować przyszłą mamą, dbać o nią, spełniać wszystkie jej zachcianki, jak i czynnie zajmować się maleństwem. Z brzuchem nie chodzi, ale ewidentnie brzuch nad nim ciąży, że tak powiem

PS może byśmy założyli temat Studia i rodzicielstwo
Awatar użytkownika
formica
Posty: 784
Rejestracja: 6 lip 2008, o 00:18

Re: A co, jeśli się nie uda?

Post autor: formica »

Andzia pisze:
formica pisze:taak, ale starszy ojciec to jednak nie to samo jak starsza matka Pr
Ja tam bym nie narzekała. Ważne, aby ci rodzice byli. Ale wiem co to znaczy mieć młodą mamę. No, a poza tym fajnie jak ma się rodziców jak najdłużej w swym życiu .
P.S. - Tak, mówimy tylko o naturalnej śmierci.
Ja mam akurat starszą mamę. Kocham ją strasznie. I nie ma znaczenia, że nie jest tak młoda jak inne mamy. Ale tak czy siak uważam, że fajnie wcześniej założyć rodzinę
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 667
Rejestracja: 14 sie 2007, o 09:56

Re: A co, jeśli się nie uda?

Post autor: Andzia »

Jocisko pisze:E tam:) Ale przecież powinien się zajmować przyszłą mamą, dbać o nią, spełniać wszystkie jej zachcianki, jak i czynnie zajmować się maleństwem. Z brzuchem nie chodzi, ale ewidentnie brzuch nad nim ciąży, że tak powiem

PS może byśmy założyli temat Studia i rodzicielstwo
Ot, żebyście Wy się tak od początku nimi zajmowali. I niby ciąża ma być ku temu powodem.? Ta
agata888
Posty: 16
Rejestracja: 18 cze 2010, o 14:58

Re: A co, jeśli się nie uda?

Post autor: agata888 »

Witam wszystkich forumowiczów. Ja na przezimowanie tego roku wybrałam chemię. Nie wiem czy to dobry pomysł, jeśli studia nie będą mi odpowiadać, to je rzucę ma ktoś może jakichś znajomych studiujących chemię na UJ?
Awatar użytkownika
Zegar
Posty: 379
Rejestracja: 1 maja 2007, o 00:47

Re: A co, jeśli się nie uda?

Post autor: Zegar »

Ja mam troche takich -)
Awatar użytkownika
formica
Posty: 784
Rejestracja: 6 lip 2008, o 00:18

Re: A co, jeśli się nie uda?

Post autor: formica »

Andzia pisze:
Jocisko pisze:E tam:) Ale przecież powinien się zajmować przyszłą mamą, dbać o nią, spełniać wszystkie jej zachcianki, jak i czynnie zajmować się maleństwem. Z brzuchem nie chodzi, ale ewidentnie brzuch nad nim ciąży, że tak powiem

PS może byśmy założyli temat i rodzicielstwo
Ot, żebyście Wy się tak od początku nimi zajmowali. I niby ciąża ma być ku temu powodem.? Ta
Ale Jacisko jest dziewczyną
agata888
Posty: 16
Rejestracja: 18 cze 2010, o 14:58

Re: A co, jeśli się nie uda?

Post autor: agata888 »

Zegar pisze:Ja mam troche takich -)

Oo. i jaka jest ich opinia? Jest bardzo ciężko? Bo zastanawiam się czy dam radę studiować tą chemię i przygotowywać się do matury
Awatar użytkownika
Zegar
Posty: 379
Rejestracja: 1 maja 2007, o 00:47

Re: A co, jeśli się nie uda?

Post autor: Zegar »

Zalezy. Jak umiesz myslec logicznie i poradzisz sobie z matematyką na poziomie akademickim, to jasne

Nie ma studiów bardzo ciężkich, są tylko takie na których sobie nie radzimy, jak sie postarasz, to mysle, ze dasz rade. Jakbys chciala jakies szczegoly, typu jakie przedmioty w ktorym semestrze itd, to uderzaj prywatnie do mnie, nie będziemy tym zanudzac audytorium.
Awatar użytkownika
jarek 12345
Posty: 436
Rejestracja: 17 maja 2010, o 23:10

Re: A co, jeśli się nie uda?

Post autor: jarek 12345 »

Nie zastanawiajcie się teraz nad alternatywą !
Awatar użytkownika
karolyfer
Posty: 130
Rejestracja: 3 cze 2010, o 11:54

Re: A co, jeśli się nie uda?

Post autor: karolyfer »

A kiedy mamy się zastanawiać i czemu nie teraz?
agata888
Posty: 16
Rejestracja: 18 cze 2010, o 14:58

Re: A co, jeśli się nie uda?

Post autor: agata888 »

trzeba mieć zawsze jakiś plan B
ja zawaliłam maturę, nie ma co ukrywać i teraz muszę się skupić na planie awaryjnym
Awatar użytkownika
Jocisko
Posty: 783
Rejestracja: 24 cze 2009, o 19:25

Re: A co, jeśli się nie uda?

Post autor: Jocisko »

Ja planu nie mam
Awatar użytkownika
malamj
Posty: 55
Rejestracja: 15 wrz 2008, o 15:51

Re: A co, jeśli się nie uda?

Post autor: malamj »

agata888 pisze:ma ktoś może jakichś znajomych studiujących chemię na UJ?
Ja mam Jedną na Uj i jedną na UAM.Współlokatorka jest na UAM i przez 1. semestr to myslałam,ze ona mate z fizyką studiuje Plusem jest to,że co msc zgarnia 1000zł stypy

Spokojnie,dzieci,ciąże,meżowie nie sa zadną przeszkodą Wszystko da się pogodzic U nas na poożniczym to maturzystki były,w jednej ręcę trzymały bobaska,a w drugiej lektury do prezentacji maturalnej
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 68 gości