Zajęcia i egzamin z anatomii

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Zajęcia i egzamin z anatomii

Post autor: Padre Morf »


z lepszych asystentów wymienił bym dr Oniszczuk, dr Sulimę, dr Lebelt. + Vaginator i Colgate, ale z nimi to jest tak jak wspomniałeś - potrafią jak im się zachce )

Colgatea to bym tu nie zaliczał.
Zapomniałeś o Dorotce L )
Cóż, najlepszy tekst Szkudi z roku 2009/2010. Bardzo państwa przepraszam, ale nic nie umiem na państwa dzisiejsze ćwiczenia, więc niech nauczą się państwo sami D

to taki kit )
kiedyś walnęła tak na ćwiczeniach z OUNu dla lekarskiego, a potem poszła do kanciapy pić kawę i czytać gazetę.

Natomiast dr Lebelt pewngo pięknego dnia przyszła do swojej grupy powiedziała, że pensum jej się skończyło więc więcej jej nie zobaczą i niech robią co chcą.
Miny studentów bezcenne.
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: Zajęcia i egzamin z anatomii

Post autor: Agher »

widać, kiedyś było inaczej. Szkudi potem siedziała sumiennie na sali, w razie jakby mieli jakieś pytania z innych tematów no ale cóż, asystent też człowiek, może nie umieć. ale bez przesady.

A doktorka L. ma wzloty i upadki - koleżanka opowiadała, że w zeszłym roku była kompletnie nieprzygotowana - w tym roku u nas była na jednych ćwiczeniach i całkiem nieźle gadała. Chociaż wykłady były takie. hm. głównie czytane ze slajdów więc nie wiem czy ją na + liczyć

za to przyjemne wykłady były dr Klim, wiedziała o czym mówi.

a collgate widać się wyrobił, bo daje radę, naprawdę. może kiedyś sobie olewał

także, czas upływa a ludzie się zmieniają, nie przyklejał bym im tak szybko łatki na podstawie przeszłych doświadczeń


p.s. a co do doktor Lebelt to w sumie ja się dziwię, że ona w ZAMP pracuje, bo chyba miała tylko 2 działy z dwiema grupami - zwłaszcza biorąc pod uwagę jej zaangażowanie w edukacje w szpitalu - pewnie pracuje w zakładzie z sentymentu do anatomii
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Zajęcia i egzamin z anatomii

Post autor: Padre Morf »



także, czas upływa a ludzie się zmieniają, nie przyklejał bym im tak szybko łatki na podstawie przeszłych doświadczeń

zapewniam Cie, że nie są to tylko przeszłe doświadczenia

a collgate widać się wyrobił, bo daje radę, naprawdę. może kiedyś sobie olewał

Pawełek się niestety nie zmienił od czasów studenckich ]
Generalnie nie rozumiem achów i ochów pod jego adresem - tzw. ze strony dziewcząt rozumiem (zresztą sam Colgate się chwalił, że go studentki podrywają w barach).
p.s. a co do doktor Lebelt to w sumie ja się dziwię, że ona w ZAMP pracuje, bo chyba miała tylko 2 działy z dwiema grupami - zwłaszcza biorąc pod uwagę jej zaangażowanie w w szpitalu - pewnie pracuje w zakładzie z sentymentu do anatomii
bynajmniej ]
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: Zajęcia i egzamin z anatomii

Post autor: Agher »

to skąd niby masz te obecne? chodzisz na zajęcia anatomii ze studentami, przebrany?
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Zajęcia i egzamin z anatomii

Post autor: Padre Morf »

jestem panią szatniarką
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: Zajęcia i egzamin z anatomii

Post autor: Agher »

ta, a świstak siedzi i zawija je w te sreberka
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Zajęcia i egzamin z anatomii

Post autor: Padre Morf »

ta, a świstak siedzi i zawija je w te sreberka

raczej płucze ciała formaliną
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: Zajęcia i egzamin z anatomii

Post autor: ulala »

Padre Morf, zadziwiasz na każdym kroku
Awatar użytkownika
Madlene
Posty: 218
Rejestracja: 1 gru 2008, o 22:08

Re: Zajęcia i egzamin z anatomii

Post autor: Madlene »

jestem panią szatniarką
raczej płucze ciała formaliną

Awatar użytkownika
darthbrother
Posty: 462
Rejestracja: 12 lip 2009, o 07:03

Re: Zajęcia i egzamin z anatomii

Post autor: darthbrother »

Nie było mnie tu parę dni, a Ojciec Morfeusz PRAWIE ujawnił się, muszę tu częściej zaglądać

Jutro egzamin z pierwszej pomocy, nie wiem, czy kiedyś tak było, ale cały rok porozrzucali po 3 salach w trzech różnych budynkach (Collegium Pathologicum, USK, UDSK).

A tak wracając do anatomii, to się dziwię, że jeszcze nikt nic o kierowniku powiedział. Tak więc powiem: kierownik jest, żyje, istnieje, ale trafić na niego ciężko, tak więc, jak będziecie mieli jakąś sprawę (zwracam się do kandydatów), to uderzajcie bardziej do doktor Lemancewicz.
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: Zajęcia i egzamin z anatomii

Post autor: Agher »

i tak wiadomo, że Morfeusz to doktor Szkud. Za dużo mówi o niej w superlatywach D


p.s. morfeusz, powiedz nam, aktualnie obowiązujące miejsce ucisków klatki piersiowej to - połowa klatki piersiowej czy 1/3 dolnej części mostka. Bo wytyczne podają, że w sumie to 1/3 dolnej cz. mostka, ale jak ratownikowi powiesz zeby połozył w połowie klatki piersiowej to wychodzi mniej więcej na to samo. Zatem jaka odpowiedź jest najwłaściwsza?
Awatar użytkownika
Madlene
Posty: 218
Rejestracja: 1 gru 2008, o 22:08

Re: Zajęcia i egzamin z anatomii

Post autor: Madlene »

tak więc, jak będziecie mieli jakąś sprawę (zwracam się do kandydatów), to uderzajcie bardziej do doktor Lemancewicz.

a można też pytać w sekretariacie (wejście od strony Collegium Primum - obok pałacu) o dr Oniszczuk.

Agher, jak Morfeusz będzie to poprawi, natomiast ja pamiętam, że dolna 1/3 mostka, tak przynajmniej u nas w DSK mówił dr Wituś.
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: Zajęcia i egzamin z anatomii

Post autor: Agher »

tak, i to jest - przynajmniej wg wytycznych - błędne. w ogóle, na wykładach połowa rzeczy się ze skryptem i wytycznymi nie zgadza
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości