Język angielski

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Wendy
Posty: 430
Rejestracja: 15 maja 2008, o 16:39

Język angielski

Post autor: Wendy »

Mam pytanie odnośnie poziomu trudności na j. angielskim. Czy jest trudno i czy dużo wymagają? Trzeba dobrze znać angielski?
Awatar użytkownika
Kasiax
Posty: 148
Rejestracja: 8 kwie 2006, o 19:36

Re: Język angielski

Post autor: Kasiax »

Na początu jest test i tworzą się grupy. Z tego co wiem poziom dość niski. Z życia wiem, że angielskiego nauczyć można się tylko prywatnie.
Kropka
Posty: 76
Rejestracja: 18 lis 2007, o 17:28

Re: Język angielski

Post autor: Kropka »

Dużo zależy tak na prawdę od lektora, z którym ma się zajęcia. Jedni nie wykraczają zbytnio poza książkę, natomiast inni dokładają sporo dodatkowych materiałów. Czy jest trudno? Jest sporo gorszych przedmiotów w życiu Akurat mój angielski jest całkiem przyjemny.
MikaNeko
Posty: 65
Rejestracja: 6 lip 2009, o 20:34

Re: Język angielski

Post autor: MikaNeko »

Stopień trudności to dość subiektywne odczucie, ale bardzo trudno raczej nie jest. Obowiązująca książka jest łatwa, a akurat ja mam chyba najwięcej tych dodatkowych materiałów, ale poza krótkim okresem nauki do testów to raczej nie narzekam przynajmniej trochę praktycznych wiadomości medycznych się na nim można dowiedzieć No i tak to jeden z najmniej absorbujących przedmiotów jakie znajdzie się na tych studiach. Język jednak trzeba znać dość dobrze, bo tu uczą już tylko medycznych terminów i zagadnień.
Awatar użytkownika
Molcia
Posty: 560
Rejestracja: 26 sty 2008, o 21:38

Re: Język angielski

Post autor: Molcia »

No to widzę, że idzie jakoś przeżyć, bo angielski w liceum nie należał do moich ulubionych przedmiotów, choć bardzo chciałabym się go dobrze nauczyć kiedyś. Ale chyba tym przedmiotem nikt nam problemu robić nie będzie.
glonek123
Posty: 11
Rejestracja: 25 cze 2010, o 11:27

Re: Język angielski

Post autor: glonek123 »

Chciałem zadac pytanie w troszke innym fasonie. Czy na UMP jest mozliwośc wyboru języka np. francuskiego lub niemieckiego Jesli tak to jakie sa procedury

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości