Przelew na konto uczelni.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Ramzey
Posty: 18
Rejestracja: 27 maja 2008, o 14:40

Przelew na konto uczelni.

Post autor: Ramzey »

Siema.
Jako, że nadszedł czas najwyższy aby wpłacać haracz rekrutacyjny na lekarski, naszło mnie pewne pytanie. Czy do uczelni można wysyłać jako potwierdzenie przelewu wydruk z e-konta, czy trzeba pofatygować się do banku/ na pocztę, aby tam zapłacić przy użyciu blankiet i tą karteczkę, co nam zostanie dołączyć do papierów?
Pytanie jest uzasadnione tym, że przelew standardowy jest o 3 zeta droższy niż internetowy.
Z góry dzięki za informacje.
Awatar użytkownika
Celestyn
Posty: 181
Rejestracja: 1 mar 2007, o 10:10

Re: Przelew na konto uczelni.

Post autor: Celestyn »

Miałem kiedyś problemy z uznaniem elektronicznego potwierdzenia przelewu (ale w innych okolicznościach - przelew doszedł z opóźnieniem przez jakieś problemy w banku) i od tego czasu ważne przelewy wykonuję w banku osobiście i zatrzymuję podbity, podpisany przez kasjera dowód wpłaty.
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Przelew na konto uczelni.

Post autor: czornydanio90 »

Internetowy polecam - szybszy, pewny i tańszy.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Przelew na konto uczelni.

Post autor: Mårran »

Ja wszędzie wysyłałam wydruk z internetu i nigdzie problemów nie robili
Pani Buka
MikaNeko
Posty: 65
Rejestracja: 6 lip 2009, o 20:34

Re: Przelew na konto uczelni.

Post autor: MikaNeko »

Ja też wysyłałam wydruk z e-konta i na obie uczelnie mnie przyjęli, tak więc nie mieli nic przeciwko
Mała uwaga: na moich wydrukach pisało, że to już ważny dokument i nie wymaga żadnej pieczątki czy podpisu, ale podobno w innych bankach niektórzy musieli taki wydruk podbijać w placówce więc tylko to musisz się upewnić
Awatar użytkownika
lexie
Posty: 217
Rejestracja: 11 lip 2008, o 19:01

Re: Przelew na konto uczelni.

Post autor: lexie »

Ja również zawsze dołączałam wydruk z internetowego, nigdzie się jeszcze nie czepiali
Awatar użytkownika
stellar
Posty: 746
Rejestracja: 20 wrz 2008, o 06:08

Re: Przelew na konto uczelni.

Post autor: stellar »

To ja mam takie pytanie, pewnie głupie, ale zadam
Jeżeli dana uczelnia ma druk przelewu do wydrukowania, to czy mogę tego nie drukować tylko przepisać te wszystkie dane ręcznie na ten kwitek ? Bo moja drukarka skończyła żywot dwa dni temu, akurat kiedy jest potrzebna.
Czy ktoś z Was tak robił ? Czy jest to uznawane ?
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Przelew na konto uczelni.

Post autor: Stalowy »

Oczywiście, że możesz tak zrobić - nikt nie ma prawa kręcić Ci nosem z tego powodu. Ten kwit jest udostępniony dla ułatwienia - nie jest koniecznością.
Awatar użytkownika
stellar
Posty: 746
Rejestracja: 20 wrz 2008, o 06:08

Re: Przelew na konto uczelni.

Post autor: stellar »

Stalowy bardzo Ci dziękuję za odpowiedź
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Przelew na konto uczelni.

Post autor: Stalowy »

Na zdrówko
Awatar użytkownika
Molcia
Posty: 560
Rejestracja: 26 sty 2008, o 21:38

Re: Przelew na konto uczelni.

Post autor: Molcia »

Hej, dzisiaj przelałam przez neta pieniądze na stomę do Gdańska. Tam każdy ma swój nr konta, na które wpłaca. Nie muszę im już nic dodatkowo wysyłać, sami się skapną, że kasa jest na koncie?
Awatar użytkownika
aleksandra1601
Posty: 221
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 21:40

Re: Przelew na konto uczelni.

Post autor: aleksandra1601 »

jak napisałaś każdy ma swój numer konta no to chyba sama sobie odpowiedziałaś na to pytanie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości