Stomatologia w zabrzu

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
Maximus1990
Posty: 255
Rejestracja: 29 lip 2010, o 10:35

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: Maximus1990 »

Iskra14, o której dzwonimy
Maximus1990
Posty: 255
Rejestracja: 29 lip 2010, o 10:35

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: Maximus1990 »

Dzwoniłem, być może będzie lista w poniedziałek, na stomatologi zależy ile będzie rezygnacji ile osób doniesie. A jak nie to będą dzwonić, Pani powiedziała tylko że wczoraj było trochę rezygnacji i dziś być może też będzie. Iskra14, jak będziesz wiedzieć coś więcej to pisz, apropo ktoś składa papierki z forum Wie ile osób donosi to niech też napisze nic trzeba poczekać do poniedziałku.
gamcod
Posty: 27
Rejestracja: 16 wrz 2010, o 09:33

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: gamcod »

ok, dzięki za info!
Maximus1990
Posty: 255
Rejestracja: 29 lip 2010, o 10:35

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: Maximus1990 »

gamcod, a ty ile pkt masz Dzwoniłeś może też
Awatar użytkownika
zielony90
Posty: 30
Rejestracja: 14 lip 2010, o 21:58

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: zielony90 »

wlasnie to z ta lista jest troche smieszne ) tak jakby sobie powiedzieli niech bedzie rowno 90 osob,na pewno wszyscy doniosa i nikt nie zabierze papierow p moze bali sie,ze jak przyjma wszystkich i bedzie 95 osob to sie ktos przyczepi.nie wiadomo.w kazdym razie resztka ludzi ze 165 pkt moim zdaniem moze spac spokojnie,ciebie Iskierko nie chce martwic,ale moze ci sie nie udac w tym roku.w ogole ile masz tych % z bio ? w kazdym razie nie ma takiej sily,zeby wszyscy z tych 16tu osob doniesli i nikt nie zabral papierow z reszty.165kom wystarczy ,ze uzbieraja sie 2-3 osoby i juz wszyscy wejda ) a poki co to polecam nervosol p
Iskra14
Posty: 371
Rejestracja: 19 lip 2009, o 22:28

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: Iskra14 »

Cześć, przepraszam, że nie odp, ale od rana mnie nie było, pojechałam do miasta parę spraw załatwić.

Ja mam 82% z biologii. Wiem, że mam marne szanse.

Spróbuję zaraz tam zadzwonić.
Iskra14
Posty: 371
Rejestracja: 19 lip 2009, o 22:28

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: Iskra14 »

Nikt nie odbiera pewnie się zmyli o 14.


Ciekawe co to znaczy parę rezygnacji.
Iskra14
Posty: 371
Rejestracja: 19 lip 2009, o 22:28

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: Iskra14 »

Maximus1990 pisze:Dzwoniłem, być może będzie lista w poniedziałek, na stomatologi zależy ile będzie rezygnacji ile osób doniesie. A jak nie to będą dzwonić, Pani powiedziała tylko że wczoraj było trochę rezygnacji i dziś być może też będzie. Iskra14, jak będziesz wiedzieć coś więcej to pisz, apropo ktoś składa papierki z forum Wie ile osób donosi to niech też napisze nic trzeba poczekać do poniedziałku.

A pytałeś czy uwzględnili wczorajsze rezygnacje na liście?
Maximus1990
Posty: 255
Rejestracja: 29 lip 2010, o 10:35

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: Maximus1990 »

Iskra14, no bo do 14 jest biuro rekrutacji, w normalne dni. Nie pytałem się o te rezygnację czy uwzględnili, ale myślę że uwzględnili bo już dziś by i powiedzieli na 100% że jestem przyjęty. Pani powiedziała tylko że jeszcze trochę osób może zrezygnować bo progi w innych miastach się troszeczkę ruszyły. I że mam jutro zadzwonić do biura, jak wygląda sytuacja, nic nie mówiła ile osób składa papiery, powiedziała że może jutro się coś więcej wyjaśni. I wiadomo stara śpiewka że jest ogromna szansa bla bla bla. ale nic na 100% nie jest pewne.

W sumie ci powiem że chyba tylko nam zależy z tego forum na stomatologi bo tu nikt nie piszę oprócz nas ale w sumie ja jestem dobrej myśli i pozytywnie nastawiony, już powoli rozglądam się za książkami, no i obczajam ten akademik jak dojechać (bo wogóle nie znam Zabrza)
Maximus1990
Posty: 255
Rejestracja: 29 lip 2010, o 10:35

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: Maximus1990 »

Aha i jeżeli chodzi o nadmiar, to nie brali bo nie musieli, zauważyłem że biorą nadmiar jak nie mają równo 90 osób, bo na ostatniej liście 7 osób miało 77% z bio i lista skończyła się na 96 miejscu, a tu po prostu nie musieli to nie brali, więc mi brakuję 2 miejsc a tobie 6 miejsc (więc myślę że szanse porównywalne).
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: Arnold »

Maximus Ty masz stome w kabzie (po śląsku w kieszeni ) i myślę, że jeśli brakuje Iskierce 6 miejsc to też są jakieś szanse.
Maximus1990
Posty: 255
Rejestracja: 29 lip 2010, o 10:35

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: Maximus1990 »

Arnold, heh, wy to podtrzymujecie człowieka na duchu, usiadłbym sobie teraz na ławeczce wypił kilka piwek i się delektował, sukcesem, ale jeszcze do jutra albo do poniedziałku będę musiał poczekać z tą chwilą.
Iskra14
Posty: 371
Rejestracja: 19 lip 2009, o 22:28

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: Iskra14 »

Maximus1990, a możesz mi podać nr, bo ja mam do jakieś Pana.

Nie mówcie, że się dostanę bo mój tata zawału dostanie Trzeba czekać i tyle Dzięki za wszystkie miłe słowa i za iSkierkę
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości