Wszystko na temat farmacji na I roku

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
Sławomir33
Posty: 353
Rejestracja: 22 gru 2008, o 16:38

Wszystko na temat farmacji na I roku

Post autor: Sławomir33 »

Witam,
jeśli już się ktoś dostanie się na farmację to należy zawieść dokumenty. Ja mam pytanie odnośnie zaświadczenia lekarskiego. Kiedy należy zrobić badanie lekarskie, czy już teraz, czy może wtedy kiedy będziemy mieć 100% pewność, że się dostaniemy?
ebedziebe
Posty: 302
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 20:09

Re: Wszystko na temat farmacji na I roku

Post autor: ebedziebe »

Ja robiłem kiedy się dostałem , sprawa zajęła możne z godzinkę , jeśli będą cie kierować na badania to zajmie Ci najwyżej cały dzień ale i tak będziesz miał 2 jeszcze na złożenie dokumentów .
A tak na marginesie jako dodatkowa informacja to :
Jesli jesteś awaryjnie zapisany na analityke to robiąc badania na analitykę przy przenoszeniu na farmacje będą one ważne , ale juz z farmacji na lekarski o ile wiem przenieść nie można
Awatar użytkownika
Sławomir33
Posty: 353
Rejestracja: 22 gru 2008, o 16:38

Re: Wszystko na temat farmacji na I roku

Post autor: Sławomir33 »

Jeszcze mam pytanie, dotyczące składania dokumentów. Na stronie znajduje się lista:

1. Wydrukowany i podpisany formularz rejestracyjny,
2. Oryginał / odpis świadectwa dojrzałości (odpis św. doj. w przypadku podjęcia studiów na drugim kierunku i dotyczy kandydatów, którzy są studentami UM w Lublinie),
3. Oryginał / odpis aneksu do świadectwa dojrzałości (odpis aneksu w przypadku podjęcia studiów na drugim kierunku i dotyczy kandydatów, którzy są studentami UM w Lublinie),
4. Kserokopia dowodu osobistego lub paszportu - powiększyć dwukrotnie (przy paszporcie strony zawierające dane osobowe i zdjęcie),
5. Zaświadczenie od lekarza medycyny pracy,
6. Trzy fotografie - wymagania takie jak do dowodu osobistego (na odwrocie imię, nazwisko, kierunek studiów),
7. Jedna zaadresowana koperta półaktowa (A5) ze znaczkiem na list polecony z potwierdzeniem odbioru za 5,65 zł – wzór wypełnienia potwierdzenia odbioru,

czy może ktoś wyjaśnić po co potrzeba kopertę z potwierdzeniem odbioru. Proszę o jakiś szerszy komentarz.
ebedziebe
Posty: 302
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 20:09

Re: Wszystko na temat farmacji na I roku

Post autor: ebedziebe »

Z tego co pamiętam to w tejże kopercie zostaje do Ciebie wysłana decyzja o przyjęciu cie na studia - Ze na mocy uchwały jakiejś tam zostałeś zakwalifikowany na studia na kierunku . i poźniej nazwiska chyba 3 członków wkr i ich podpisy
Awatar użytkownika
Sławomir33
Posty: 353
Rejestracja: 22 gru 2008, o 16:38

Re: Wszystko na temat farmacji na I roku

Post autor: Sławomir33 »

Czyli to już takie oficjalne potwierdzenie.
ebedziebe
Posty: 302
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 20:09

Re: Wszystko na temat farmacji na I roku

Post autor: ebedziebe »

tak ,
Ale co najciekawsze jeśli sie w Lublinie(nie wiem jak na innych) zapisałeś a się nie dostaniesz to oni sponsorują kopertę i też wysyłają listy tylko ze tym razem ze słowem nie przed słowem zakwalifikowany
Awatar użytkownika
Sławomir33
Posty: 353
Rejestracja: 22 gru 2008, o 16:38

Re: Wszystko na temat farmacji na I roku

Post autor: Sławomir33 »

A czy Ty jesteś już na farmacji (w Lublinie)?
ebedziebe
Posty: 302
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 20:09

Re: Wszystko na temat farmacji na I roku

Post autor: ebedziebe »

byłem. jakiś czas. ale znudziło mi sie. w tym roku lek chyba
Awatar użytkownika
Sławomir33
Posty: 353
Rejestracja: 22 gru 2008, o 16:38

Re: Wszystko na temat farmacji na I roku

Post autor: Sławomir33 »

ebedziebe, masz może gg, bo chciałbym porozmawiać.
Jak jest na pierwszym roku farmacji?
Awatar użytkownika
marth
Posty: 376
Rejestracja: 30 sie 2009, o 05:14

Re: Wszystko na temat farmacji na I roku

Post autor: marth »

Czy orientujecie się, czy w tym roku akademickim w nowym Collegium Pharmaceuticum będą już zajęcia?
buziaczek_66
Posty: 115
Rejestracja: 18 maja 2010, o 14:31

Re: Wszystko na temat farmacji na I roku

Post autor: buziaczek_66 »

ktoś się orientuje może jak to jest z tym zaświadczeniem od lek. medycyny pracy, jeśli złożyłam na analitykę i się dostałam więc idę po te zaświadczenie składam dokumenty, ale później w sierpniu dostaję się na niestacjonarną stomę i czy wtedy muszę robić nowe zaświadczenie u lekarza czy może być te z analityki?
ebedziebe
Posty: 302
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 20:09

Re: Wszystko na temat farmacji na I roku

Post autor: ebedziebe »

tak jak pisałem analityka-farmacja tak ale te na lek/stom to juz chyba nie bo trochę inne czynniki szkodliwe są
Awatar użytkownika
Sławomir33
Posty: 353
Rejestracja: 22 gru 2008, o 16:38

Re: Wszystko na temat farmacji na I roku

Post autor: Sławomir33 »

A gdzie można znaleźć książki na pierwszy rok farmacji?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości