UJK w Kielcach - biologia, biotechnologia

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
donka1262
Posty: 6
Rejestracja: 15 lip 2010, o 16:44

Re: UJK w Kielcach - biologia, biotechnologia

Post autor: donka1262 »

a wie ktos jakie ksiazki sa najlepsze na ten kierunek, jakie sie moga przydac.?
switezianka
Posty: 17
Rejestracja: 8 lip 2010, o 11:37

Re: UJK w Kielcach - biologia, biotechnologia

Post autor: switezianka »

S wiecie co Dziś dowiedziałam się, że zakwalifikowałam się z listy rezerwowej na kierunek biotechnologia! SUPER
switezianka
Posty: 17
Rejestracja: 8 lip 2010, o 11:37

Re: UJK w Kielcach - biologia, biotechnologia

Post autor: switezianka »

switezianka pisze:S wiecie co Dziś dowiedziałam się, że zakwalifikowałam się z listy rezerwowej na kierunek biotechnologia! SUPER
Dołączam się do pytania odnośnie książek. Jakie mogą się przydać na biotecha i są w ogóle najlepsze?
Awatar użytkownika
maninblack
Posty: 415
Rejestracja: 2 maja 2010, o 11:15

Re: UJK w Kielcach - biologia, biotechnologia

Post autor: maninblack »

switezianka pisze:
switezianka pisze:S wiecie co Dziś dowiedziałam się, że zakwalifikowałam się z listy rezerwowej na kierunek biotechnologia! SUPER
Dołączam się do pytania odnośnie książek. Jakie mogą się przydać na biotecha i są w ogóle najlepsze?

A ile miałaś procent z biol i ang, na jakim poziomie zdawałaś?
paulina219
Posty: 3
Rejestracja: 23 lip 2010, o 18:38

Re: UJK w Kielcach - biologia, biotechnologia

Post autor: paulina219 »

hej:) widzę ze właśnie znalazłam znajomych z roku! chyba w październiku spotkamy się na zajęciach)
paulina219
Posty: 3
Rejestracja: 23 lip 2010, o 18:38

Re: UJK w Kielcach - biologia, biotechnologia

Post autor: paulina219 »

odnośnie książek to chyba wszystko nam powiedzą. Myślę ze nie ma sie co martwic na zapas i wydawać pieniądze na coś co może się okazać nie przydatne
switezianka
Posty: 17
Rejestracja: 8 lip 2010, o 11:37

Re: UJK w Kielcach - biologia, biotechnologia

Post autor: switezianka »

Hej,
ja miałam z podst. biol 82% i z niemca też podst. - 60%

I chciałabym się poradzić kogoś odnośnie 1 rzeczy. chodzi o to, że po zalogowaniu na str. UJK pojawia się taki komunikat, że z biotecha kilka osób zrezygnowało i że są 3 wolne msc-a i że ja jestem 63 i żebym się zgłosiła do sekretarza rekrutacji po 1 września. W regulaminie pisze natomiast, że jeśli ktoś z listy rezerwowej się dostał to musi złożyć papiery w okresie 7 dni od zakwalifikowania. Nie wiem już w końcu co zrobić teraz. pisałam do nich e-maile i dzwoniłam pod różne numery, ale albo nikt nic nie wie, albo mi mówią, że rekrutacja się zakończyła i na biotecha za późno - nic z tego nie będzie, bo mogłam wcześniej o tym pomyśleć i napisać w dniu 22 lipca. Teraz decyzja już zapadła i kropka. Tydzień od momentu wyświetlenia tego komunikatu jeszcze nie minął (22 lipca się wyświetlił) Pisałam już do sekretarza rekrutacji, licząc, że da mi jakieś wskazówki, albo chociaż wyjaśni o co w tym chodzi i co zrobić - a tu nic. :-( Nie wiem już sama, czy mam czekać do tego września, czy jechać tam i składać to podanie?- jeśli ktoś z Was też miał taką sytuacje, albo wie, o co z tym chodzi i co można ewentualnie zrobić - BARDZO PROSZĘ, NIECH NAPISZE!
hotdog1990
Posty: 599
Rejestracja: 18 mar 2008, o 16:57

Re: UJK w Kielcach - biologia, biotechnologia

Post autor: hotdog1990 »

switezianka pisze:Hej,
ja miałam z podst. biol 82% i z niemca też podst. - 60%

I chciałabym się poradzić kogoś odnośnie 1 rzeczy. chodzi o to, że po zalogowaniu na str. UJK pojawia się taki komunikat, że z biotecha kilka osób zrezygnowało i że są 3 wolne msc-a i że ja jestem 63 i żebym się zgłosiła do sekretarza rekrutacji po 1 września. W regulaminie pisze natomiast, że jeśli ktoś z listy rezerwowej się dostał to musi złożyć papiery w okresie 7 dni od zakwalifikowania. Nie wiem już w końcu co zrobić teraz. pisałam do nich e-maile i dzwoniłam pod różne numery, ale albo nikt nic nie wie, albo mi mówią, że rekrutacja się zakończyła i na biotecha za późno - nic z tego nie będzie, bo mogłam wcześniej o tym pomyśleć i napisać w dniu 22 lipca. Teraz decyzja już zapadła i kropka. Tydzień od momentu wyświetlenia tego komunikatu jeszcze nie minął (22 lipca się wyświetlił) Pisałam już do sekretarza rekrutacji, licząc, że da mi jakieś wskazówki, albo chociaż wyjaśni o co w tym chodzi i co zrobić - a tu nic. :-( Nie wiem już sama, czy mam czekać do tego września, czy jechać tam i składać to podanie?- jeśli ktoś z Was też miał taką sytuacje, albo wie, o co z tym chodzi i co można ewentualnie zrobić - BARDZO PROSZĘ, NIECH NAPISZE!
Jeśli wszystkie pozostałe metody zawodzą to wsiadaj w pociag lub autobus i jedz tam i zalatw sprawe:) A jesli to Twoj wymarzony kierunek to tymbardziej nie ma sie co wachac:)
donka1262
Posty: 6
Rejestracja: 15 lip 2010, o 16:44

Re: UJK w Kielcach - biologia, biotechnologia

Post autor: donka1262 »

mam problem bo brakuje mi osoby, osob do drugiego pokoju chce zamieszkac w 1os pokoju-jesli ktos ma wolny taki pokoj lub podobny problem, moze sie dogadamy.?
paulina219
Posty: 3
Rejestracja: 23 lip 2010, o 18:38

Re: UJK w Kielcach - biologia, biotechnologia

Post autor: paulina219 »

najlepiej bedzie jak sama pojedziesz na uczelnie i to załatwisz, bedziesz wiedziała na czym stoisz i potraktuja cie ciałkiem inaczej niż podczas rozmowy przez telefon.
switezianka
Posty: 17
Rejestracja: 8 lip 2010, o 11:37

Re: UJK w Kielcach - biologia, biotechnologia

Post autor: switezianka »

A wie ktoś, czy np: zdarza się że uczelnia odstępuje od uruchomienia jakieś specjalności Mnie interesuje biologia, ale ta bez specjalności, bo nie jest okrojona, jak te pozostałe. Jak będzie mało chętnych to nie otworzą podobno. A w tym roku w ogóle na biologie niewiele osób chce iść.
sylwia3003
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2010, o 17:56

Re: UJK w Kielcach - biologia, biotechnologia

Post autor: sylwia3003 »

hej, chciałabym się zapytac czy aby dostac sie na biotechnologie na UJK w Kielcach potrzebna jest matura z chemii ?
kasiekkk199
Posty: 7
Rejestracja: 16 mar 2012, o 15:39

Re: UJK w Kielcach - biologia, biotechnologia

Post autor: kasiekkk199 »

witam nie wiem czy ktos to forum jeszcze odwiedza , ale mam nadzięje że tak chciałabym zapytać jak tam się przedstawia biotechnologia na UJK , bo zamierzam sie tam wybrać ale nie wiem czy będzie to dobry wybór . Możecie cos poradzić
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości