Wycofanie dokumentów WUM

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Wycofanie dokumentów WUM

Post autor: Medycyna Lwów »

nie wiem co o wadach można wiedzieć jeszcze nie studiując, więc takimi opiniami nie ma co się sugerować. Nie pasuje to zawsze jest kilkanaście innych uczelni,
aureliano
Posty: 163
Rejestracja: 14 cze 2010, o 10:03

Re: Wycofanie dokumentów WUM

Post autor: aureliano »

A czy wiadomo wam o jakiejś możliwości wycofania dokumentów bez konieczności osobistego stawienia się w biurze rekrutacji? Niektóre uczelnie honorują rezygnację wysłaną listownie (czasem także potwierdzoną notarialnie). Czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat?
Ola_90
Posty: 256
Rejestracja: 15 sie 2009, o 20:43

Re: Wycofanie dokumentów WUM

Post autor: Ola_90 »

aureliano pisze:A czy wiadomo wam o jakiejś możliwości wycofania dokumentów bez konieczności osobistego stawienia się w biurze rekrutacji? Niektóre uczelnie honorują rezygnację wysłaną listownie (czasem także potwierdzoną notarialnie). Czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat?
Wątpię. Podpisywałam dokument, dlatego myślę, że jest to niemożliwe, ale dla pewności zadzwoń.
Córka wielbłąda
Posty: 24
Rejestracja: 27 maja 2009, o 21:41

Re: Wycofanie dokumentów WUM

Post autor: Córka wielbłąda »

aureliano, rezygnujesz z WUM?
aureliano
Posty: 163
Rejestracja: 14 cze 2010, o 10:03

Re: Wycofanie dokumentów WUM

Post autor: aureliano »

Tak, bardzo możliwe.
Awatar użytkownika
jarek 12345
Posty: 436
Rejestracja: 17 maja 2010, o 23:10

Re: Wycofanie dokumentów WUM

Post autor: jarek 12345 »

A czemu rezygnujesz ,na co zamieniasz WUM ?
aureliano
Posty: 163
Rejestracja: 14 cze 2010, o 10:03

Re: Wycofanie dokumentów WUM

Post autor: aureliano »

Na CM UJ . W prawdzie mam dalej do Krakowa, ale po pewnych kalkulacjach uznałem, że będzie to dla mnie korzystniejszy wybór.
mat0127
Posty: 7
Rejestracja: 4 lut 2010, o 20:34

Re: Wycofanie dokumentów WUM

Post autor: mat0127 »

Czy jest ktoś jeszcze , kto rezygnuje z WUMu i nie zabrał dokumentów?
susla
Posty: 33
Rejestracja: 24 maja 2010, o 22:28

Re: Wycofanie dokumentów WUM

Post autor: susla »

ja rezygnuję i jak tylko będę na miejscu to jadę po dokumenty chyba, że się okaże, że mogę listownie to od razu wysyłam list z rezgynacją
Awatar użytkownika
jarek 12345
Posty: 436
Rejestracja: 17 maja 2010, o 23:10

Re: Wycofanie dokumentów WUM

Post autor: jarek 12345 »

A gdzie sie dostalas ze rezygnujesz z WUM
susla
Posty: 33
Rejestracja: 24 maja 2010, o 22:28

Re: Wycofanie dokumentów WUM

Post autor: susla »

Wroclove! bardzo chcialam do Warszawy, ale. tak się już sprawy potoczyły, że wybrałam Wrocław zresztą co ma być to będzie, od przeznaczenia się nie ucieknie tylko mi przykro strasznie, że musicie się przeze mnie stresować tym miejscem
aureliano
Posty: 163
Rejestracja: 14 cze 2010, o 10:03

Re: Wycofanie dokumentów WUM

Post autor: aureliano »

susla, nie czuj się winna i tak na WUM-ie nie uruchomią rekrutacji w powodu wycofania się jednej osoby, z pewnością będą czekać do września, żeby nie musieli co chwila do kogoś wydzwaniać, tylko zbiorą wszystkie zwolnione miejsca i dobiorą ludzi. Ja jeszcze też blokuję tam miejsce i pewnie dopiero za tydzień będę się mógł wybrać do stolicy po papiery.
susla
Posty: 33
Rejestracja: 24 maja 2010, o 22:28

Re: Wycofanie dokumentów WUM

Post autor: susla »

słuchajcie kochani, jutro normalnie jest otwarte tam? bo chcę jechać i zabrać dokumenty tylko nikt nie odbiera telefonów
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 90 gości