Audiobooki maturalne do biologii - matura z biologii 2013

Opinie i pomoc w wyborze odpowiedniej literatury przygotowującej do matury podstawowej i rozszerzonej z biologii. Wykaz książek do nauki biologii
1figa1

Re: Audiobooki maturalne do biologii - matura z biologii 2011

Post autor: 1figa1 »

Myślę, że płytki nie zastąpią „normalnej” formy nauki, ale cena w sumie jest kusząca i można spróbować – wbrew pozorom, niektórzy ludzie uczą się ze słuchu, choć oczywiście większość to wzrokowcy:) Płytki sprawdzą się przy gotowaniu, sprzątaniu etc., no i jak już ktoś wspomniał – można ich słuchać w drodze do szkoły. W sumie nie mamy nic do stracenia – robimy swoje, a jeśli przy okazji uda nam się co nieco zapamiętać, tym lepiej. Może ktoś jeszcze miał z nimi styczność i powie coś więcej?
mikis16
Posty: 12
Rejestracja: 3 sie 2011, o 23:03

Re: Audiobooki maturalne do biologii - matura z biologii 2011

Post autor: mikis16 »

Ja z tego korzystam, drażniło mnie na początku, że informacje (nawet nazewnictwo) czasem różnią się np. z vademecum operonu, ale potem doszedłem do wniosku,że to nawet lepiej iż potrafię wyłapać takie rzeczy, bo dzięki temu lepiej mi się takie wiadomości utrwalają. Osobiście najpierw czytam dany materiał, dany dział (np. rano) , następnie odsłuchuje tego przez tak długi czas jak mogę (np.sprzątając, idąc na uczelnie, jadąc na rowerze itp itd), a wieczorem znowu siadam do przeczytania tego samego materiału i myślę że całkiem nieźle się utrwala. Tak czy siak nikomu nie polecam i nie zachęcam do stosowania mojej metody, bo wiadomo, różni ludzie, różnie potrzebują się uczyć
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości