Integracja nowych studentów Umedu (;

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Freeq06069

Re: Integracja nowych studentów Umedu (;

Post autor: Freeq06069 »

godziasia, gratuluje . Czyli jaka czesc poprawkowiczow nie zaliczyla (tak+/-)
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Integracja nowych studentów Umedu (;

Post autor: godziasia »

nie mam pojęcia, ale chyba więcej niż 50% poprawiających. Dowiedziałam się już, że na mojej zmianie na 19 piszących zdało 5 na reszcie zmian podobnie, na jednych mniej na innych więcej, średnia mniej więcej wychodzi taka.
Freeq06069

Re: Integracja nowych studentów Umedu (;

Post autor: Freeq06069 »

godziasia, - jestem w szoku szczerze mowiac., bo wlasnie slyszalam, ze poprawke z anatomii zdaje wiekszosc ludzi, a tu taka niespodzianka w tym roku.
A jeszcze wracajac do tych nieobecnosci- jesli ktos zachoruje i nie bedzie mogl chodzic na zajecia przez tydzien, to co wtedy? Trzeba miec 100% frekwencje, zeby zostac dopuszczonym do kolokwium z danego dzialu
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Integracja nowych studentów Umedu (;

Post autor: godziasia »

chyba w ciągu semestru można mieć jedną nieobecność, oczywiście usprawiedliwioną. Więcej trzeba odrobić.
Zdawalność jest tak niska, bo jest dużo pytań na małą ilość czasu (porównajcie sobie - kiedyś 30 pytań na 2h, teraz 60 na 1,5h), do tego testowych jest 45 a 15 stanowią pytania z tej głupiej, zrytej, popieprzonej (mnóstwo złych epitetów) radiologii. A ona jest trudna, nawet bardzo, pierwszy raz jest dopiero, a nawet nie dali z tego jakichś dobrych materiałów, żeby się tego nauczyć.
kotgarfield
Posty: 2
Rejestracja: 2 wrz 2010, o 11:03

Re: Integracja nowych studentów Umedu (;

Post autor: kotgarfield »

Witam
Moze meska częsc nowprzyjetych studentów byłaby chetna na integracje ( głownie meska chociaz panie tez zaprszamy : D ) w magnesie? : )
Awatar użytkownika
blacksharick
Posty: 141
Rejestracja: 29 lip 2010, o 11:41

Re: Integracja nowych studentów Umedu (;

Post autor: blacksharick »

ooooooP a przed czy po Łazach?)
kotgarfield
Posty: 2
Rejestracja: 2 wrz 2010, o 11:03

Re: Integracja nowych studentów Umedu (;

Post autor: kotgarfield »

termin do ustalenia , zalezy ile bedzie chetnych ewentulanie i jaka data im bedzie odpowiedac : )
Awatar użytkownika
blacksharick
Posty: 141
Rejestracja: 29 lip 2010, o 11:41

Re: Integracja nowych studentów Umedu (;

Post autor: blacksharick »

rozumiem) cóż, części ludu - wyjeżdżających do Łazów - będzie po 15.09 do dyspozycji)
Card
Posty: 30
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 11:17

Re: Integracja nowych studentów Umedu (;

Post autor: Card »

Trzeba miec 100% frekwencje, zeby zostac dopuszczonym do kolokwium z danego dzialu
Zalezy od asystenta. U mnie patrzyla na to przez palce.
Freeq06069

Re: Integracja nowych studentów Umedu (;

Post autor: Freeq06069 »

Card pisze:
Trzeba miec 100% frekwencje, zeby zostac dopuszczonym do kolokwium z danego dzialu
Zalezy od asystenta. U mnie patrzyla na to przez palce.
Czyli zwyczajnie zalezy jak sie trafi"
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Integracja nowych studentów Umedu (;

Post autor: godziasia »

pewnie wszystko zależy od tego jak trafisz - czy na każde zajęcia będziesz musiała być obryta, bo jak nie to dostaniesz zj*bę od asystenta, czy jak będziesz mieć gorszy dzień i słabiej (czasami wcaleD) się przygotujesz, to on/ona przymknie na to oko
jeśli ktoś zainteresowany, to na II termin anatomii poszło ok 130 osób, na III szykuje się teraz ponad 80.
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: Integracja nowych studentów Umedu (;

Post autor: Anielka »

godziasia, czy to są osoby tylko z leku czy ze stomą włącznie?
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Integracja nowych studentów Umedu (;

Post autor: godziasia »

tylko z leku. Zatem zdawalność wynosi poniżej 40%. III termin ma być jednak ustny u profesora.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości