Pielęgniarki z I roku UM

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
pielegniareczka
Posty: 31
Rejestracja: 22 lip 2010, o 13:16

Pielęgniarki z I roku UM

Post autor: pielegniareczka »

Szukam kogoś kto się dostał na pielęgniarstwo na Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Wszędzie czytam tylko że się ktoś dostał na lekarski itp. a reszta gdzie? Chcialbym wynając sobie pokój zeby potem mieć gdzie mieszkać a oferty są fajne ale głównie pokoje 2 osobwe dlatego szukam kogoś kto się dostał bo zawsze raźniej zmagać sie z czymś nowym we dwoje
milena99
Posty: 24
Rejestracja: 8 sie 2009, o 10:40

Re: Pielęgniarki z I roku UM

Post autor: milena99 »

witam. również dostałam się na pielęgniarstwo do Lublina. Mógłby ktoś powiedzieć z jakich książek korzysta się na pierwszym roku. jakie atlasy anatomiczne polecacie
milena99
Posty: 24
Rejestracja: 8 sie 2009, o 10:40

Re: Pielęgniarki z I roku UM

Post autor: milena99 »

mógłby mi ktoś powiedzieć czy lista tych podręczników nadal jest aktualna?
pielegniareczka
Posty: 31
Rejestracja: 22 lip 2010, o 13:16

Re: Pielęgniarki z I roku UM

Post autor: pielegniareczka »

nareszcie ktoś się odezwał bo już myśałam że jedna ja będe studiować pielęgniarstwo z tego co wiem od znajomej studiującej położnictwo na UM to książki są aktualne. Tylko nie warto w nic inwestować bo każdy wykładowca chce czegoś innego i on sobie wybiera pozaycje a dowiemy się tego jak pójdziemy na pierwsze zajęcia. Pozatym czytałam na stronie biblioteki że ksiązki można wypożyczać po np zamówieniu wcześniejszym na cały semestr więc w niektóre nie warto samemu inwestwać A i mam pytanie do mileny99 czy może nie szuka pokoju do wynajęcia bo ja szukam
milena99
Posty: 24
Rejestracja: 8 sie 2009, o 10:40

Re: Pielęgniarki z I roku UM

Post autor: milena99 »

nie nie szukam. hmm wynajęłam juz ze starymi znajomymi mieszkanie teraz to właściwie nie wiem czy dobrze zrobiłam bo każda z nas jest na innej uczelni i na innym kierunku a w sumie fajnie było by mieszkać z kimś z pokrewnego kierunku zawsze to raźniej chociażby w nauce . poza tym mieszkanie jest az na LSMie wiec kawałek na czechów, no ale to fajne ciche osiedle wiec jakoś to będzie. A orientujesz się może czy jakieś zajęcia będziemy miały tutaj w tym budynku na racławickiej
a co do ksiązek to chciałabym sobie wcześniej kupić jakiś atlas żeby przynajmniej się z nim oswoić a jak mam kupować to juz wole jakiś który oni polecają.
pielegniareczka
Posty: 31
Rejestracja: 22 lip 2010, o 13:16

Re: Pielęgniarki z I roku UM

Post autor: pielegniareczka »

Na racławickiej z tego co wiem to jest mało zajęć, najwięcej jest na chodzki bo tam są te wszystkie ośrodki, sala na wf, biblioteka, laboratoria i szpitale. Ale jak będzie w tym roku to wsumie nie wiadomo kurcze szoda że już wynajełaś bo właśnie ja bym chciał znaleść kogoś z kierunku bo zawsze to raźniej razem chodzić na zjęcia ale za późnio widać zapisałam się na to forum. i muszę szukać nadal kogoś
milena99
Posty: 24
Rejestracja: 8 sie 2009, o 10:40

Re: Pielęgniarki z I roku UM

Post autor: milena99 »

hmm ja też jakoś wcześniej nie zagladałam na forum. a stancje chciałam szybko znaleźć jak tylko dowiedziałam sie że zostałam przyjęta zeby miec pewne i potem w ostatniej chwili nie szukać. ale teraz też troche żałuję. jakoś rok sie przemęczę najwyżej za rok zmienię.
pielegniareczka
Posty: 31
Rejestracja: 22 lip 2010, o 13:16

Re: Pielęgniarki z I roku UM

Post autor: pielegniareczka »

ty żałujesz że masz stancje? ja tam bym nie rozpaczała szczególnie jeśli masz obok kogoś znajomego. Ja szukam stancji tylko że ciężko jest jeśli ktos jest sam. a jeśli chodzi o 1 to są mega drogie, albo tanie ale na końcu Lubina a ja nie przyzwyczajona do tłuczenia się godzine w autobusie Ten pierwszy rok to jest najgorszy, człowiek nic nie wie ! ani gdzie iść, ani jak sobie coś zalatwić hehe toszkę mnie strach obleciał ale na forum to nie wypada o tym pisać Ale pewno inni też mają obawy, przynajmniej tak myśle
milena99
Posty: 24
Rejestracja: 8 sie 2009, o 10:40

Re: Pielęgniarki z I roku UM

Post autor: milena99 »

ja również je mam. dojeżdżać na Czechów to niestety będę musiała ale mam nadzieje ze nie będzie tak źle. jakoś damy sobie rade . no a stancje musisz juz szukać bo potem bedzie cięzko znaleźć coś konkretnego za nieduże pieniądze. A tak w ogóle to skąd jesteś/ okolice Lublina?
pielegniareczka
Posty: 31
Rejestracja: 22 lip 2010, o 13:16

Re: Pielęgniarki z I roku UM

Post autor: pielegniareczka »

Skąd jestem jeżeli Sandomierz do okolice Lublina to z okolic. wsumie nie jest jakoś daleko jakieś 2 i pół godziny i jestem w Lublinie autobusem a samochodem to wiadomo szybciej Więc jestem z Sandomierza, ale nie z tej storny zalanej przez wode tylko z tej nie zalanej. A ty skąd jesteś?
milena99
Posty: 24
Rejestracja: 8 sie 2009, o 10:40

Re: Pielęgniarki z I roku UM

Post autor: milena99 »

no to ja chyba troche bliżej okolice Hrubieszowa nie wiem czy wiesz gdzie to jest taka badziewna miescina no ale ma tez swoje zalety.
pielegniareczka
Posty: 31
Rejestracja: 22 lip 2010, o 13:16

Re: Pielęgniarki z I roku UM

Post autor: pielegniareczka »

a Sandomierz to też maly, przejdziesz kilka kroków i po Sandomierzu ale nie jest najgorzej
milena99
Posty: 24
Rejestracja: 8 sie 2009, o 10:40

Re: Pielęgniarki z I roku UM

Post autor: milena99 »

nom ale małe miasteczka też maja swój urok
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości