położnictwo łódź

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Awatar użytkownika
martusia_:)
Posty: 18
Rejestracja: 20 lis 2008, o 20:08

położnictwo łódź

Post autor: martusia_:) »

Jest ktoś kto wybiera się na położnictwo do Łodzi? Jeśli tak to poznajmy się A może są tu już jakieś studentki, które chcą nam dać jakieś wskazówki na początek?
MrsRusale
Posty: 3
Rejestracja: 11 lip 2011, o 02:07

Re: położnictwo łódź

Post autor: MrsRusale »

Ja i 2 koleżanki z mojej klasy z liceum idziemy na poło
moonlight
Posty: 47
Rejestracja: 15 sie 2011, o 18:49

Re: położnictwo łódź

Post autor: moonlight »

Ja też wybieram się na położnictwo do łodzi
moonlight
Posty: 47
Rejestracja: 15 sie 2011, o 18:49

Re: położnictwo łódź

Post autor: moonlight »

Tylko tyle nas jest? Jakoś nas mało
MrsRusale
Posty: 3
Rejestracja: 11 lip 2011, o 02:07

Re: położnictwo łódź

Post autor: MrsRusale »

no właśnie, to dziwne, że tak mało, btw nigdzie, poza tutejszym biologiem, nie znalazłam żadnego forum łódzkiego umedu, a tym bardziej położnictwa! o

tak w ogóle wiecie już w których jesteście grupach ?
moonlight
Posty: 47
Rejestracja: 15 sie 2011, o 18:49

Re: położnictwo łódź

Post autor: moonlight »

Nie mam pojęcia w której jestem grupie, pewnie wszystkiego dowiemy się na zajęciach
Pola Ninka
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2011, o 16:36

Re: położnictwo łódź

Post autor: Pola Ninka »

Witacie! Ja również wybieram się w tym roku na położnictwo. Dodam jeszcze, że nie znam miasta i czuję się lekko zagubiona w tym nowym świecie". Moje drogie, liczę na wzajemną pomoc Czy wiecie może w jaki sposób mogę dowiedzieć się do jakiej grupy zostałam przydzielona? dzisiaj dzwoniłam do studium wychowania fizycznego i tam poinformowano mnie, że zajęcia z w-fu zaczną się (dla naszego kierunku) dopiero w semestrze letnim, tj. jakoś w marcu. Wiecie może cos na ten temat? Gorąco Was pozdrawiam!
moonlight
Posty: 47
Rejestracja: 15 sie 2011, o 18:49

Re: położnictwo łódź

Post autor: moonlight »

Pola Ninka pisze:Witacie! Ja również wybieram się w tym roku na położnictwo. Dodam jeszcze, że nie znam miasta i czuję się lekko zagubiona w tym nowym świecie". Moje drogie, liczę na wzajemną pomoc Czy wiecie może w jaki sposób mogę dowiedzieć się do jakiej grupy zostałam przydzielona? dzisiaj dzwoniłam do studium wychowania fizycznego i tam poinformowano mnie, że zajęcia z w-fu zaczną się (dla naszego kierunku) dopiero w semestrze letnim, tj. jakoś w marcu. Wiecie może cos na ten temat? Gorąco Was pozdrawiam!

Pewnie , że musimy się wspierać, nie tylko ty nie znasz tego miasta dla mnie też wyjazd do Łodzi jest nowością ale damy radę. Co do wf to też słyszałam, że będzie dopiero w drugim semestrze
Pola Ninka
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2011, o 16:36

Re: położnictwo łódź

Post autor: Pola Ninka »

o dzięki za odpowiedź) a o swojej grupie możecie się dowiezieć w dziekanacieD ja jestem w gr. 1
moonlight
Posty: 47
Rejestracja: 15 sie 2011, o 18:49

Re: położnictwo łódź

Post autor: moonlight »

Ja jestem w 4 grupie
olkafiorka
Posty: 5
Rejestracja: 6 paź 2012, o 17:21

Re: położnictwo łódź

Post autor: olkafiorka »

Witajcie!
Myślę właśnie nad położnictwem w Łodzi i zastanawiam się czy liczona jest też matura z polskiego, angielskiego czy matmy? Czy tylko podstawowa lub rozszerzona biologia?
jeśli ktoś już zaczął tam studia to jak na nich jest? jakieś plusy lub minusy tego kierunku?

Pozdrawiam serdecznie!
nax3
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2013, o 10:26

Re: położnictwo łódź

Post autor: nax3 »

Hej Wybieram się na położnictwo. Wątpię czy mnie przyjmą, bo bio nie poszła mi jakoś rewelacyjnie. Ktoś jeszcze się tam wybiera ?
wojskowa63
Posty: 4
Rejestracja: 7 lip 2013, o 18:20

Re: położnictwo łódź

Post autor: wojskowa63 »

hejka, ja również wybieram się na położnictwo mi też biola nie poszła rewelacyjnie, ale trzeba mieć nadzieję
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość