Lekarski 2010- INTEGRACJA

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
mrs
Posty: 86
Rejestracja: 5 lip 2010, o 10:29

Lekarski 2010- INTEGRACJA

Post autor: mrs »

skoro juz dostalismy sie na wymarzone studia, albo wkrotce sie dostaniemy, to warto byloby chyba rozpoczac jakas integracje piszcie moze skad jestescie/ktory rocznik/imie i co tam jeszcze przyjdzie nam do glowy

w kazdym razie na pewno milo bedzie pojawic sie 1 pazdziernika i miec juz nawiazane jakies znajomosci moze w pozniejszym czasie uda nam sie ogarnac jakies spotkanie
gosiaczek00lca
Posty: 120
Rejestracja: 8 lip 2008, o 14:02

Re: Lekarski 2010- INTEGRACJA

Post autor: gosiaczek00lca »

Hej:) Moje imię to nie trudno odgadnąć i rocznik to każdy z forum też już poznał:D ja jak najbardziej jestem za integracją ( ) nawet przed 1 października o ile do tego czasu znajdę lokum.
villemo
Posty: 81
Rejestracja: 24 lip 2010, o 13:12

Re: Lekarski 2010- INTEGRACJA

Post autor: villemo »

gosiaczek00lca ja również szukam lokum, byłabyś może chętna na wspólne wynajęcie mieszkania? Z tego co ja szukałam to łatwiej wynająć mieszkanie niż pokój. Poza tym z jednego kierunku to łatwiej będzie:) Jeśli ktoś jeszcze szuka mieszkania i jest zainteresowany to proszę się zgłaszać na prv
Anulka1304
Posty: 41
Rejestracja: 1 cze 2010, o 15:41

Re: Lekarski 2010- INTEGRACJA

Post autor: Anulka1304 »

ja w sumie złożyłam podanie o akademik i mam nadzieję, że miejsce mi przyznają no a jak nie, to tylko szukanie mieszkania mi pozostaje


villemo może kiedyś w pociągu się spotkamy w drodze do Szczecina, bo ja z Dolnego Śląska
villemo
Posty: 81
Rejestracja: 24 lip 2010, o 13:12

Re: Lekarski 2010- INTEGRACJA

Post autor: villemo »

Ja studiowałam przez ostatnie dwa lata we Wrocławiu Tyle,że biotechnologię
Awatar użytkownika
FlyingButterfly
Posty: 56
Rejestracja: 17 lip 2009, o 16:15

Re: Lekarski 2010- INTEGRACJA

Post autor: FlyingButterfly »

villemo, ja, o ile dostanę się teraz, to też będę szukała mieszkania, więc bardzo chętnie wynajmę je z kimś z mojego kierunku:)

Ja mam na imię Teresa (tak, wiem, dosyć staromodnie), ale większość ludzi mówi do mnie Tesia Rocznik jak już pisałam 90, aktualnie skończyłam I rok farmacji na ŚUM-ie. No i jestem z Górnego Śląska - dość daleko do Szczecina, ale taki koszt marzeń.
villemo
Posty: 81
Rejestracja: 24 lip 2010, o 13:12

Re: Lekarski 2010- INTEGRACJA

Post autor: villemo »

A tak na marginesie, Basia jestem FlyingButterfly to ja trzymam mocno kciuki za Ciebie:) Dostaniesz się ! Będzie dobrze
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: Lekarski 2010- INTEGRACJA

Post autor: julia.....:):) »

ale tu macie fjnie zazdroszczę wam
mrs
Posty: 86
Rejestracja: 5 lip 2010, o 10:29

Re: Lekarski 2010- INTEGRACJA

Post autor: mrs »

no ja oczywiscie zalozylam watek ale sie nie przedstawilam ja jestem Magda i jestem z 90 milo mi Was wszystkich poznac
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: Lekarski 2010- INTEGRACJA

Post autor: julia.....:):) »

mi też miło
Anulka1304
Posty: 41
Rejestracja: 1 cze 2010, o 15:41

Re: Lekarski 2010- INTEGRACJA

Post autor: Anulka1304 »

ja jestem rocznik 91, Szczecin przyjął mnie za drugim podejściem (poszłam rok wcześniej do szkoły i w tym roku poprawiałam maturkę ) )
Kirsten
Posty: 571
Rejestracja: 17 maja 2009, o 22:29

Re: Lekarski 2010- INTEGRACJA

Post autor: Kirsten »

Chętnie dołącze się do integracji ! niech tylko zobaczę siebie na piątkowej liscie P Jestem rocznikiem 90, poprawiałam maturke ze wzgledu na biole, mieszkam w małopolsce, do Szczecina mam z 600km, ale to nieważne byleby mnie chciał
Kornikosz
Posty: 21
Rejestracja: 22 lip 2010, o 08:19

Re: Lekarski 2010- INTEGRACJA

Post autor: Kornikosz »

Hej ja też 90 Marta ale zdecydowanie wole Kornik - Anulka1304, coś czuję, że razem pociągiem będziemy jeździły z Wrocławia jestem.
Wybieram się do akademika (oby mnie zechcieli tam) no i jak najbardziej chętna na integrację
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości