zaświadczenie lekarskie pomocy

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Eremita
Posty: 12
Rejestracja: 29 lip 2010, o 16:45

zaświadczenie lekarskie pomocy

Post autor: Eremita »

nie mam skierowania, ani zaświadczenia, a na stronie piszą ,że nie przyjmują dokumentów bez zaświadczenia lekarskiego. Czy da się to załatwić na miejscu, czy nie będą robić problemów? Czy te zaświadczenia to tylko formalnośc , czy robią badania/ boje się że nie zdąże. prosze o życzliwość
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: zaświadczenie lekarskie pomocy

Post autor: vahti »

napisz maila o skierowanie, wydrukuj i zobacz czy mozesz sie zarejestrowac na jakis szybki termin publicznie, bo na miejscu w białymstoku może być z tym problem(zakladam ze dojezdzasz i chcesz to zrobic na miejscu tam) - roznie lekarze do tego podchodzą, niektorzy badaja dokladnie, inni wypisuja od reki na czy jest pan/pani zdrowa/y?. Jezeli termin oczekiwania jest dosc dlugi to sprobuj prywatnie, ale przyszykuj sie na wydatek rzedu kilkudziesieciu zlotych. Wydrukuj dokladnie nazwe wydzialu/uniwersytetu, bo to musi na druczku być. Powodzenia
Jagódka
Posty: 23
Rejestracja: 11 sty 2009, o 19:23

Re: zaświadczenie lekarskie pomocy

Post autor: Jagódka »

miałam podobny problem, kiedy okazało się, ze mnie przyjęli do białegostoku i jednak to będzie opcja dla mnie, dopiero doczytałam (nauczka na przyszłość), że już teraz potrzebne jest to zaświadczenie od lekarza medycyny pracy
na innych uczelniach, które rozważałam i gdzie składałam dokumenty dopiero dostałam skierowanie z terminem dostarczenia wyników do końca września bodajże.
była sobota, czas do środy do godziny 14,ale oczywiście pełna optymizmu czekałam do poniedziałku, zeby podzwonić po uczelnianych przychodniach z już wydrukowanym skierowaniem, które przysłali mi na maila. pierwszy wolny termin? no, hmm, moge pania zapisać na środek sierpnia. o żesz! no to dzwonię do jakiegoś enelmedu czy coś, a tam- no to proszę przyjść jutro na czczo z pojemniczkiem na mocz, zrobimy badanie krwi, płuc, wyniki za dwa dni. jeszcze lepiej. byłam nawet gotowa załatwić sobie po znajomości lewe wyniki badań i iść tam z nimi, ale dobry los skierował do mnie kontakt do pewnego przyjemnego pana doktora, który bez problemów i całkiem legalnie przystawił mi pieczatke lekarza medycyny pracy na zaświadczeniu o braku przeciwskazań do studiowania za jedyne 7 dyszek

wszystko da się załatwić
Awatar użytkownika
dzastinka
Posty: 151
Rejestracja: 16 lip 2009, o 20:25

Re: zaświadczenie lekarskie pomocy

Post autor: dzastinka »

hahaha to rzeczywiscie przyjemny ten Pan Doktor jak wziął 7dych ]
to ja powiem ze zapłaciłam prywatnie 25 zł co tez uważam za zbyt wygórowana cene.
a skierowania nigdzie mi nie chcieli przyjąc ]
cenią sie cenią Ci lekarze
Eremita
Posty: 12
Rejestracja: 29 lip 2010, o 16:45

Re: zaświadczenie lekarskie pomocy

Post autor: Eremita »

już wszystko załatwione , zapisałam się na studia, lekarz u mnie w mieście załatwił od ręki za 30 zł:)
Awatar użytkownika
peHa
Posty: 137
Rejestracja: 12 wrz 2008, o 17:32

Re: zaświadczenie lekarskie pomocy

Post autor: peHa »

ja robiłem badanie w medycynie pracy dzień PO złożeniu dokumentów, dogadałem się z paniami w biurze spraw studenckich że to przecież zwykła formalność

także wszystko można i da się załatwić
danip
Posty: 28
Rejestracja: 21 lip 2010, o 21:37

Re: zaświadczenie lekarskie pomocy

Post autor: danip »

mnie też lekaż zbadał u mnie w mieście za 50 zł i nikt nie robił żadnego problemu
fizolof123
Posty: 303
Rejestracja: 15 wrz 2008, o 17:06

Re: zaświadczenie lekarskie pomocy

Post autor: fizolof123 »

No i u mnie w miescie pokazalem skierowanie i za free zrobilem badania i lekarz z usmiechem na twarzy wystawil zaswiadczenie
Awatar użytkownika
Gregory
Posty: 467
Rejestracja: 1 sie 2009, o 21:50

Re: zaświadczenie lekarskie pomocy

Post autor: Gregory »

Można zapłacić albo pofatygować się po skierowanie Tylko po co przepłacać ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 3 gości