Farmacja 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
alutka19
Posty: 76
Rejestracja: 9 sie 2010, o 11:12

Re: Farmacja 2010

Post autor: alutka19 »

oj to sory zle zinterpretowałam Twoja wypowiedz . Tez sie chyba będę starała o akademik na sam poczatek (jesli oczywiscie sie dostane xd)i tutaj mam pytanie. Czy ciezko bylo dostac przydzial w Twoim wypadku ? daleko masz od domu rodzinnego do Bialego?
Awatar użytkownika
Ipekakuana
Posty: 793
Rejestracja: 1 sie 2010, o 22:26

Re: Farmacja 2010

Post autor: Ipekakuana »

Ja mam 170 km do Białegostoku i dochód sporo przekroczył 1000 zł na osobę.
alutka19
Posty: 76
Rejestracja: 9 sie 2010, o 11:12

Re: Farmacja 2010

Post autor: alutka19 »

dzieki za konkretna odpowiedz
Jarka
Posty: 23
Rejestracja: 13 sie 2010, o 17:43

Re: Farmacja 2010

Post autor: Jarka »

alutka19, ale teraz to pewnie by cię na liście rezerwowej umieścili, bo już rozdzielili wszystkie miejsca.
alutka19
Posty: 76
Rejestracja: 9 sie 2010, o 11:12

Re: Farmacja 2010

Post autor: alutka19 »

Jarka pisze:alutka19, ale teraz to pewnie by cię na liście rezerwowej umieścili, bo już rozdzielili wszystkie miejsca.
Nie mają żadnych wolnych miejsc?Z reguły akademiki nie cieszą sie aż taką popularnością.Teraz ludzie wolą raczej cos wynajac na wlasną rekęi w przypadku innych miast czesto zostaja wolne miejsca w akademikach, no ale nie wiem jak jest w Bialegostoku
Awatar użytkownika
Ipekakuana
Posty: 793
Rejestracja: 1 sie 2010, o 22:26

Re: Farmacja 2010

Post autor: Ipekakuana »

alutka19, ja jak dzwoniłam to Pani mi powiedziała że ejst ogromna liczba oczekujących na liście rezerwowej w akademiku, ja zwolnie miejsce jak się dostanę do innego miasta, jak nie to zostaje.
alutka19
Posty: 76
Rejestracja: 9 sie 2010, o 11:12

Re: Farmacja 2010

Post autor: alutka19 »

Ipekakuana, No to będę kombinować inaczej byle by tylko na dworcu nie spać D no ale to jak mnie przyjmą bo narazie cisza od 8 wrzesnia z listami co niezmiernie nadwyręża moje nerwy
Jarka
Posty: 23
Rejestracja: 13 sie 2010, o 17:43

Re: Farmacja 2010

Post autor: Jarka »

alutka19, akurat teraz nie ma wolnych, ale w trakcie roku się zwalniają ludzie chcą do akademika, bo jest taniej niż wynajmować pokój czy mieszkanie, chyba że trafi się jakaś dobra oferta a jak się dostaniesz i złożysz wniosek to może umieszczą cię gdzieś w środku listy rezerwowej a nie na końcu jeśli nie będziesz mieć najwyższego dochodu ze wszystkich
alutka19
Posty: 76
Rejestracja: 9 sie 2010, o 11:12

Re: Farmacja 2010

Post autor: alutka19 »

Jarka, Ja to ten akademik to bym własnie tak chciała na sam poczatek bo przy zalozeniu ze dostalabym sie do Bialegostoku to musialabym gdzies mieszkac ale ciagle czekalabym na info z Sosnowca bo ciagle mam szanse tam sie dostac i ewentualnie zalezaloby mi na łatwym przeniesieniu sie a wiadomo jak to bywa z mieszkaniem podpisuje sie umowe placi kaucje i ogolnie trudniej sie potem szybko wyniesc. Ale tak jak mowie to calkowicie hipotetyczne plany bo ciagle jeszcze sie nie dostałam choc bardzo malutko juz brakuje ale strasznie ta Pani od rekrutacji niekomptetentna i odpowiedziec normalnie mi nie potrafi tylko owija w bawełne co za ludzie
Jarka
Posty: 23
Rejestracja: 13 sie 2010, o 17:43

Re: Farmacja 2010

Post autor: Jarka »

a która jesteś na rezerwowej
alutka19
Posty: 76
Rejestracja: 9 sie 2010, o 11:12

Re: Farmacja 2010

Post autor: alutka19 »

Jarka, Juz pisałam pare postów wczesniej PP 10
Jarka
Posty: 23
Rejestracja: 13 sie 2010, o 17:43

Re: Farmacja 2010

Post autor: Jarka »

A sorki, teraz mi się przypomniało, że przecież czytałam to w sumie nie jest dużo, a w październiku na pewno jeszcze ludzie będą rezygnować
Awatar użytkownika
Ipekakuana
Posty: 793
Rejestracja: 1 sie 2010, o 22:26

Re: Farmacja 2010

Post autor: Ipekakuana »

Są może już podziały na grupy bądź plan zajęć? Na stronie uczelni nie mogłam tego znaleźć
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości