Farmacja 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Squaredd
Posty: 81
Rejestracja: 9 maja 2010, o 14:21

Farmacja 2010

Post autor: Squaredd »

Witam przyszłych towarzyszy doli i niedoli na farmie w Białym, zakładam ten wątek bo jakoś nikt się nie kwapi żeby nas zorganizować , więc do dzieła, wpisujcie się na chwałe imperium! . tzn tfu na chwałe farmacji! Może ktoś (najlepiej z miejscowych) zaproponuje miejsce jakiejś integracji ?!?!
blueberryyum
Posty: 18
Rejestracja: 11 lip 2010, o 17:28

Re: Farmacja 2010

Post autor: blueberryyum »

Witam, ja dołączam do Ciebie, nareszcie ktoś z farmacji Jestem miejscowa, ale póki co trzeba zadbać o integrację na forum bo jest nas niewiele A później miejmy nadzieję, że się coś wykombinuje D
Jarka
Posty: 23
Rejestracja: 13 sie 2010, o 17:43

Re: Farmacja 2010

Post autor: Jarka »

Ja też witam i na razie muszę się zadowolić jedynie integracją na forum bo mieszkam daleko od Białego ale fajnie że w ogóle ktoś wyszedł z taką inicjatywą
blueberryyum
Posty: 18
Rejestracja: 11 lip 2010, o 17:28

Re: Farmacja 2010

Post autor: blueberryyum »

To piszcie moi drodzy dlaczego Białystok i dlaczego farmacja ?D Myśleliście o czymś innym ?
Jarka skąd jesteś jeśli można wiedzieć ? D
Jarka
Posty: 23
Rejestracja: 13 sie 2010, o 17:43

Re: Farmacja 2010

Post autor: Jarka »

U mnie to tylko farmacja wchodziła w grę, a Białystok to dlatego, że się do Gdańska nie dostałam a mieszkam za Toruniem aż
blueberryyum
Posty: 18
Rejestracja: 11 lip 2010, o 17:28

Re: Farmacja 2010

Post autor: blueberryyum »

w Gdańsku już skończona rekrutacja na wszystkie kierunki ? Może się jeszcze dostaniesz, chociaż ja się nie znam na tych gdańskich progach
Jarka
Posty: 23
Rejestracja: 13 sie 2010, o 17:43

Re: Farmacja 2010

Post autor: Jarka »

skończona jeszcze nie jest, ale po tym jak spędziłam 12h w pociągu to już by mi się nie chciało znowu przewozić dokumentów
Awatar użytkownika
Falx
Posty: 165
Rejestracja: 17 mar 2009, o 10:45

Re: Farmacja 2010

Post autor: Falx »

Jarka pisze:U mnie to tylko farmacja wchodziła w grę, a Białystok to dlatego, że się do Gdańska nie dostałam a mieszkam za Toruniem aż
to chyba jeszcze farmację masz w Bydgoszczy, całkiem blisko Torunia - porównując odległości oczywiście do Gdańska czy Białego.
Jarka
Posty: 23
Rejestracja: 13 sie 2010, o 17:43

Re: Farmacja 2010

Post autor: Jarka »

tak, ale i tak bym musiała tam mieszkać, więc koszt byłby taki sami i tak samo często byłabym w domu a z tych dwóch zdecydowanie wolę Białystok
blueberryyum
Posty: 18
Rejestracja: 11 lip 2010, o 17:28

Re: Farmacja 2010

Post autor: blueberryyum »

A kiedy wprowadzasz się do Białegostoku ? Masz na oku jakąś stancję czy może jednak akademik ? Podobało Ci się nasze miasto jak przyjechałaś złożyć dokumenty ?DD
Jarka
Posty: 23
Rejestracja: 13 sie 2010, o 17:43

Re: Farmacja 2010

Post autor: Jarka »

Chciałabym do akademika, ale nie wiem czy mam w ogóle szanse / Jak nie to będę musiała szukać pokoju albo mieszkania do wynajęcia z kimś w mieście za dużo nie widziałam, głównie Pałac Branickich i dworzec a myślałam, że miasto jest raczej brzydkie, ale nawet nie jest takie najgorsze, widziałam kilka ładnych miejsc
Sahem
Posty: 66
Rejestracja: 10 maja 2010, o 16:39

Re: Farmacja 2010

Post autor: Sahem »

No, w końcu temat dla tych co się na farmację dostali xP
Sahem melduje się!

EDIT: No i byłbym wdzięczny, gdyby ktoś obeznany z panującymi na UMB zasadami na farmacji coś na ten temat powiedział
Ostatnio zmieniony 26 sie 2010, o 17:26 przez Sahem, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ipekakuana
Posty: 793
Rejestracja: 1 sie 2010, o 22:26

Re: Farmacja 2010

Post autor: Ipekakuana »

No i ja sie melduje o ile nie dostane sie na lek do innego miasta

p.s tez nie mam jeszcze mieszkania
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości