Pilnie potrzebna pomoc [praca badawcza]

Przepisy na proste doświadczenia z biologii. Pomoc w zrozumieniu podstaw biologii i zachodzących zjawisk biologicznych.
Davidvia0
Posty: 11
Rejestracja: 13 sie 2010, o 21:30

Pilnie potrzebna pomoc [praca badawcza]

Post autor: Davidvia0 »

Witam. Chciałbym prosić o pomoc w wyborze, w miarę łatwego tematu pracy badawczej, ale troszkę odkrywczego i ciekawego. Do dyspozycji mam las, kilka stawów, a także niedaleko budowę autostrady. Mój ostatni temat niestety przepadł, ze względu na zbyt duży stopień trudności (coś w stylu badanie wpływu zanieczyszczeń przy budowie autostrady na populację i rozmieszczenie przestrzenne 2 gatunków czegoś). Kto pomoże mi wymyślić, albo chociaż nakierować na ciekawy i prosty temat pracy badawczej? Z góry dziękuję.
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Pilnie potrzebna pomoc [praca badawcza]

Post autor: york »

poczytaj tematy w dziale olimpiady, temat musisz wymyślić sam, a nie liczyć na odwalenie za ciebie roboty, być może twój nauczyciel biologii podsunie ci jakiś pomysł

moja nauczycielka powiedziała mi o czym mogłabym zrobić prace, ale temat i tak zmieniłam i dostosowałam do siebie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości