Przydzia? do grup

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
ysska1991
Posty: 289
Rejestracja: 30 cze 2010, o 20:15

Przydzia? do grup

Post autor: ysska1991 »

Hej:)
Mam pytanko:P
Orientuje sie ktos czy mozna jakos zalatwic sobie przydzial do tej samej grupy dwoch osob (chodzi o kierunek lekarski)?
I jezeli jets taka mozliwosc to jak to zrobic?:)
Z gory dzieki za odpowiedz:)
takijeden
Posty: 33
Rejestracja: 2 lip 2009, o 19:04

Re: Przydzia? do grup

Post autor: takijeden »

ysska1991, w zesz?ym roku, ka?dy móg? indywidualnie dzwoni? do dziekanatu i zapisywa? si? do wybranej przez siebie grupy. wi?c trzeba si? ?pieszy?, dopóki s? jeszcze miejsca w tych najatrakcyjniejszych grupach pozdrawiam
Awatar użytkownika
ysska1991
Posty: 289
Rejestracja: 30 cze 2010, o 20:15

Re: Przydzia? do grup

Post autor: ysska1991 »

co to znaczy najatrakcyjniejsze?
moze mi pomozesz:D
bloom_89
Posty: 73
Rejestracja: 7 lip 2008, o 14:10

Re: Przydzia? do grup

Post autor: bloom_89 »

Ja te? pierwsze s?ysze, ?eby jaka? grupa by?a atrakcyjniejsza od innej:)
Awatar użytkownika
ysska1991
Posty: 289
Rejestracja: 30 cze 2010, o 20:15

Re: Przydzia? do grup

Post autor: ysska1991 »

Slyszalam ze jktos od anatomii jest okropny tzn ze zero makijazu, wyprasowany fartuch wlosy spiete ale nie wiem o kogo chodzi.
A z tymi grupami to chcialabym byc z kolezanka w jednej i dlatego pytam:P nIe wiem ja jakiej zasadzie je przydzielaja.
takijeden
Posty: 33
Rejestracja: 2 lip 2009, o 19:04

Re: Przydzia? do grup

Post autor: takijeden »

chodzi?o mi o to, ?e s? 3 grupy które maj? wolny pi?tek, tj. 1,2 i 7. a jednak wolny pi?tek to zawsze mozliwo wcze?niejszego powrotu do domu, czy wiecej czasu na nauke, bez wychodzenia z mieszkania. a jezeli chodzi o asystentów, to niestety razcej nie ma regu?y, czy dany asystent bierze grupy z pocz?tku czy z ko?ca.
Je?eli chcesz si? zapisa? razem z kole?ank? do jedej grupy, to wybierzcie sobie, do której checie si? zapisa? i zadzwoncie do dziekanatu, a Pani Was przypiszej w?asnie do tej obranej przepraszam, ?e troch? popl?ta?em w?tek. pozdrawiam
Awatar użytkownika
ysska1991
Posty: 289
Rejestracja: 30 cze 2010, o 20:15

Re: Przydzia? do grup

Post autor: ysska1991 »

Dziekuje za pomoc:)
medyczna zosia
Posty: 6
Rejestracja: 21 sie 2010, o 17:59

Re: Przydzia? do grup

Post autor: medyczna zosia »

racja z tym wolnym pi?tkiem a kiedy mo?na dzwoni? i zapisywa? si?
do grup ?
takijeden
Posty: 33
Rejestracja: 2 lip 2009, o 19:04

Re: Przydzia? do grup

Post autor: takijeden »

my?l?, ?e ju? mo?na:) tylko trzeba sprawdzi? na stronce godziny pracy dziekanatu
Awatar użytkownika
ysska1991
Posty: 289
Rejestracja: 30 cze 2010, o 20:15

Re: Przydzia? do grup

Post autor: ysska1991 »

Wlasnie, chyba najlepiej zalatwic to juz bo tylko 3 grupy maja wolny pt
musicology.
Posty: 27
Rejestracja: 16 cze 2009, o 15:50

Re: Przydzia? do grup

Post autor: musicology. »

Mo?na zapisa? si? do konkretnej grupy, ale je?li to zrobicie, nie ma mo?liwo?ci pó?niejszego przepisania si?. Te 3 grupy NA RAZIE maj? wolne pi?tki. Pani w dziekanacie powiedzia?a, ?e plan jeszcze nie uwzgl?dnia zaj z ?aciny, które mog? by? np. w pi?tek.
Izi
Posty: 81
Rejestracja: 26 sie 2008, o 09:14

Re: Przydzia? do grup

Post autor: Izi »

tak ale zajecia z ?aciny czy jezyka obcego(jesli jest inny niz angielski)ustalicie sobie dopiero w pierwszym tygodniu zajec najwczesniej a wtedy i tak nie bedziecie mogli sie przepisac
musicology.
Posty: 27
Rejestracja: 16 cze 2009, o 15:50

Re: Przydzia? do grup

Post autor: musicology. »

Czyli uczelnia nie narzuca nam, kiedy b?d? si? odbywa? zaj?cia z j?zyków w poszczególnych grupach? Na innych kierunkach jest chyba tak, ?e ludzie s? podzieleni na osobne grupy na przedmiotach podstawowych i osobne na j?zykach. Tutaj te? tak b?dzie, ?e np. osoba zapisana do I grupy na normalne zaj?cia", chodzi do III grupy na j?zyki? Gdyby faktycznie te grupy by?y od siebie niezale?ne i ka?dy móg?by wybra?, do której grupy j?zykowej chce si? zapisa?, nie powinno by? problemu z tym, ?eby ustali? sobie zaj?cia z j?zyków w jaki? inny dzie? ni? pi?tek:)
Izi, dzi?ki za wyt?umaczenie, bo rozmawiaj?c z ta kobiet? z dziekanatu zrozumia?am, ?e to uczelnia ustala, kiedy poszczególne grupy b?d? mia?y ?acin?.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 38 gości